10 سفر دانشجویی برنامه برای تجربه یک عمر

پس از دوستانش در داخل برای چند ماه گذشته دانشجویان صرف روز خود را با خواب از لحظه ای که آنها می تواند به ترک خانه های خود را دوباره با خیال راحت. اما چرا رویای بزرگتر در حالی که ما بی حوصله ؟ اگر هر چیزی COVID-19 ساخته شده من درک توانایی به سفر و مشتاق به انجام این کار دوباره.

بررسي فايلهاي ده سفر برنامه برای برنامه ریزی ماجراجویی بزرگ بعدی خود را که آیا به مطالعه کارآموز داوطلب و یا به سادگی کاوش در خارج از کشور.

1. BUNAC

photo of new zealand lake overlooking snow capped mountains
unsplash.com

BUNAC برنامه های خارج از کشور شامل کارآموز, کار, دسته کوچک موسیقی جاز و برنامه های داوطلبانه. کارآموزی گذشته یک تا شش ماه بسته به محل. BUNAC ارائه می دهد حرفه ای کارآموزی در انگلستان ایرلند و اسپانیا و کانادا و استرالیا و یا نیوزیلند. BUNAC دارای سطوح مختلف از محل اقامت بسته به چه مقدار کمک به دانش آموز می خواهد. آنها پیشنهاد نهایی قرار دادن بسته به کارآموز در خارج از کشور که در آن BUNAC سازماندهی مقدمات سفر برای دانش آموز و آنها را می یابد کارآموزی در یک زمینه انتخاب کنید. BUNAC نیز ارائه می دهد یک ضروری بسته است که در آن دانش آموز امن و امان خود کارورزی و امکانات رفاهی اما BUNAC کمک می کند تا آنها برای به دست آوردن ویزا.

ارائه شده در هر شهرستان در استرالیا و یا در اوکلند, نیوزیلند این منحصر به فرد کارآموز و برنامه کار هزینه $1250 و $925 بود. شرکت کنندگان کار 20 ساعت در هفته به عنوان مزد کارآموزان و پاره وقت برای پرداخت در مهمان نوازی, خرده فروشی, فروش, خدمات به مشتریان و یا دفتر کار. BUNAC نیز ارائه می دهد کار تنها برنامه در استرالیا و کانادا و نیوزیلند و یا ایرلند. به عنوان در برنامه کارآموزی و کار و شرکت کنندگان در برنامه می توانید برای انتخاب نهایی برنامه فراهم می کند که مسکن, کمک, کاریابی, خدمات, حساب بانکی و سیم کارت راه اندازی و سایر گرایش و رویدادهای اجتماعی برای شرکت کنندگان به طور کامل آنها را آماده به کار در خارج از کشور. شرکت کنندگان همچنین می توانید انتخاب کنید ضروری بسته به جای آن که به شرکت کننده منابع برای راه اندازی کار خود را در خارج از کشور خود را دارند.

کشف تپه های شن و ماسه از نود مایل ساحل, گل-استخرهای Rotura و یخچالهای طبیعی در جنوب رشته کوه های آلپ در حالی که مشغول به کار در نیوزیلند. در استرالیا شرکت در ورزش های آبی مثل قایق سواری در آب سفید یا غواصی و یا لذت بردن از زندگی شهر پرت سیدنی یا ملبورن در طول کار در خارج از کشور را تجربه کنند. به عنوان بخشی از سفر STA گروه BUNAC دریافت تخفیف دانشجویی در پروازهای ساخت سفر کمی ارزان تر برای شرکت کنندگان است.

2. کارآموز گروه

photo of medellin colombia overlooking the city at night
unsplash.com

کارآموز گروه ارائه می دهد و بین المللی داخلی و از راه دور کارآموزی. برنامه مقصد در محدوده بیش از 15 کشور در اروپا و آمریکای شمالی و آسیا و استرالیا و آمریکای لاتین و آفریقا است. کارآموزی گذشته در هر نقطه از چهار تا 24 هفته. کارآموز گروه فراهم می کند قبل از کارآموزی آماده سازی چنین به عنوان یک ارزیابی از دانش آموزان نقاط قوت و ضعفآموزش در طول کارآموزی برای اطمینان از دانش آموزان دریافت بیشتر از تجربه خود را و پس از کارآموزی مربیگری حرفه ای برای کمک به شرکت کنندگان در بازار کارآموزی خود را به کارفرمایان.

88 درصد از کارآموز گروه کارورزان پیدا فارغ التحصیل سطح اشتغال در عرض 3 ماه از اتمام برنامه. کارآموز گروه همچنین دارای یک شبکه از 3000+ میزبان سازمان در سراسر جهان برای اتصال دانش آموزان به کارآموزی. “بسیاری از متقاضیان باید ایده های قبلی در مورد کلمبیا, اما آنها همیشه ترک این برنامه با تغییر ذهن” گفت: Kirstie وستون رئیس بازاریابی برای کارآموز ، “مدلین زیبا و ابتکاری شهرستان با جهان شادترین مردم محلی و هزینه نسبتا پایین زندگی است.” مدلین شناخته شده به عنوان “شهر بهار ابدی” برای مناظر زیبا و آب و هوای معتدل. در حالی که وجود دارد شرکت کنندگان می توانند پیاده روی برای دیدن جهان بلندترین نخل درختان جنگل های آمازون و تنوع زیستی شگفت انگیز. رهبری آن در نوآوری تکنولوژی و کسب و کار کلمبیا را محل مناسبی برای کارآموز در خارج از کشور.

هزینه از برنامه های متفاوت با محل و زمان. برای مثال شش هفته کارآموزی در بارسلونا هزینه $4,672 در حالی که شش هفته کارآموزی در کلمبیا هزینه $3,629. 24-هفته کارآموزی در شیلی هزینه $11,193 در حالی که 24 هفته کارآموزی در هنگ کنگ دلار هزینه 15,553. این هزینه شامل هزینه ویزا و پرواز و بیمه یا روزانه مواد غذایی و نوشیدنی; با این حال این شرکت ارائه می دهد کمک های مالی از طریق بر اساس نیاز کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی. کارآموز تلاش به سوی هدف در نهایت جلسه 100 ٪ از شرکت کنندگان مالی نیاز به حذف موانع مالی بین دانش آموزان و خارج از کشور را تجربه کنند.

3. بین المللی آموزش و پرورش از دانش آموزان (IES در خارج از کشور)

photo of a river in Milan at night with lights strung over it
unsplash.com

IES دارای 135 برنامه در 34 مکان. IES ارائه می دهد کارآموزی-تنها برنامه و تحصیل در خارج از کشور برنامه با گزینه ای برای اضافه کردن در کارآموزی تجربه و یا خدمات-آموزش قرار دادن. این برنامه تضمین می کند قرار دادن در یک زمینه انتخابهمراه با قبل از خروج مشاوره در محل جهت کارآموزی سمینار و دوره زبان و رویدادهای فرهنگی. دانش آموزان همچنین می توانید با ثبت نام در یک اعتباری سمینار قرار می دهد که کارآموزی خود را به حرفه ای و فرهنگی زمینه برای بدون هیچ هزینه اضافی. خدمات-آموزش قرار دادن ترکیبی از ترم با کار داوطلبانه و مشارکت در فرهنگ محلی است.

IES’ تحصیل در خارج از کشور در میلان برنامه ارائه می دهد یک سرویس-آموزش قرار دادن فرصت با تمرکز بر بحران مهاجرت. دانش آموزان می توانند خدمات-آموزشی است که دانش آموزان در یک داوطلب در مهاجرت از Comune di Milano. در حالی که دانش آموزان یاد بگیرند که در مورد پناهندگان بحران از هر دو اداری و انسان دیدگاه و کار به طور مستقیم با پناهجویان در یک اردوگاه پناهندگان.

IES معتقد است در یک دانشجو-روش اول. به عنوان یک نه برای سود شرکت IES هدایت هر گونه مازاد درآمد نسبت به بورس کمک کند. به عنوان بخشی از تعهد خود را به تضمین دسترسی برابر به تحصیل در خارج از کشور برای کمتر دانش آموزان IES اولین مطالعه در خارج از کشور شرکت برای راه اندازی یک تنوع در آموزش و پرورش ابتکار. هزینه ترم طول برنامه می افتد بین از 16000 $و $20,000 بسته به برنامه و نه از جمله ویزا و بلیط هواپیما و هزینه های. هزینه های پوشش تضمین شده مسکن اختیاری در زمینه سفر و ایمنی و بهداشت پشتیبانی می کند. IES نیز ارائه می دهد بر اساس نیاز کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی.

4. برنامه های علمی بین المللی (API)

image of a suspension bridge in Bhutan
unsplash.com

API ارائه می دهد مطالعه کارآموز آموزش و داوطلب در خارج از کشور برنامه های خود را. API نیز ارائه می دهد داوطلب پسوند که اضافه کردن یک سرویس برنامه به پایان یک مطالعه دانش آموز یا کارآموز در خارج از کشور. API به مطالعه خارج از برنامه در 50 شهرستانها و فرصت های کارآموزی در 20. برنامه ویژگی قبل از خروج آماده سازی از قبیل مشاوره و جهت و همچنین به عنوان پشتیبانی در سایت خدمات از جمله کارکنان کمک. “پس از بوتان تنها باز به جهان خارج در دهه گذشته و یا پس از آن هنوز معتبر احساس با چند اگر هر گونه نفوذ غرب مانند رستوران و فروشگاه و یا علامت های تجاری گفت:” ماری زمینه مدیر بازاریابی محصول برای API. “این می توان دانش آموزان و بازدید کنندگان یک فرصت منحصر به فرد به واقعا تجربه خود را به یک کشور و فرهنگ در راه است که آنها می شود بعید است به کار در یک سنتی مقصد.” برای دانش آموزان به دنبال چیزی معمولی و API های محبوب تر هستند فلورانس و بارسلونا. هر دو برنامه ارائه طیف گسترده ای از دوره های آموزشی در دانشگاه های همکار با بسیاری از کلاس های زبان انگلیسی انجام شده. به عنوان با اکثر API برنامه های هر دو برنامه شامل فعالیت های فرهنگی و گشت و گذار.

چهار دهکده API در سال 1997 با هدف ارائه مقرون به صرفه تحصیل در خارج از کشور. API شامل به عنوان بسیاری از قطعات در برنامه, قیمت به عنوان ممکن است به استثنای بلیط هواپیما و هزینه های ویزا. API ارائه می دهد کوتاه مدت مطالعه ترم بلند تابستان و سال تحصیل در خارج از کشور برنامه های خود را. کوتاه مدت مطالعه در خارج از کشور مقرون به صرفه ترین گزینه بسته به محل. هزینه یک ترم-مدت کارآموزی محدوده از $5,100 به $12,995 و یک ترم بلند تحصیل در خارج از محدوده $8980 به $27,880. یک سال کامل تاپ در $48,000 برای برنامه در کالج ترینیتی ایرلند.

5. USAC

photo of the street of Santiago, Chile
unsplash.com

USAC عملیات در 50 شهرستانها مختلف در سراسر جهان از جمله تخصص و همکاری تحصیل در خارج از کشور برنامه های خود را. این تخصص تحصیل در خارج از کشور شامل 30 برنامه در سراسر 18 کشور جهان است. USAC پایگاه تخصص این برنامه در یک میزبان دانشگاه تا دانش آموزان برای دسترسی به تمام میزبان منابع دانشگاهبه همراه USAC سفرهای مسکن, کارآموزی دادن و داوطلب و خدمات-فرصت های یادگیری. USAC مشارکت تحصیل در خارج از کشور شرکای این برنامه با 24 دانشگاه در سراسر 13 کشور. بر خلاف اکثر برنامه های کارآموزی, USAC ارائه می دهد سه نوع مختلف از کارآموزی: به طور کلی مهارت های مبتنی بر نظم و انضباط خاص و پژوهشی. دانش آموزان می توانید انتخاب کردن برای توسعه مهارت های مختلف.

USAC نیز ارائه می دهد یک زبان خارجی مطالعات برنامه از طریق تخصص و تحصیل در خارج از کشور. در این برنامه دانش آموزان در یادگیری یک زبان خارجی از طریق رسمی کلاس و با تعامل با مردم محلی. در بخش زبان گزینه مطالعه دانش آموزان تکمیل یک سری از دوره های آموزشی که به طور معمول دو سال در یک ترم است. شرکت کنندگان در USAC را فشرده زبان خارجی مطالعات برنامه در سانتیاگو شیلی نه تنها استاد زبان خارجی, اما همچنین می توانید کشف Atacama Desert, دیدن آتشفشان در جنوب شیلی شرکت در طیف وسیعی از فعالیت در فضای باز مانند گشت و گذار و بالا رفتن و تجربه شهری بزرگ در شهرستان سانتیاگو. USAC تخصص برنامه خارج از محدوده از $5,280 یک ترم به $14980 بسته به محل. تابستان برنامه کمی ارزان تر است اعم از $2880 به $6580. بلیط هواپیما مسکن ویزا و وعده های غذایی را شامل می شوند نیست در هزینه. برای کمک به دانش آموزان به استطاعت رفتن به خارج از کشور USAC جوایز بیش از 2 میلیون نفر در بورسیه و تخفیف در هر سال.

6. جهان گام

photo of the sand dunes of Meknes, Morocco
unsplash.com

9 میلیون دانش آموز سفر با جهان گام های پس از تاسیس خود را در سال 1967. جهان گام تحصیل در خارج از کشور ارائه می دهد همهجانبه زبان کارآموزی در خارج از کشور و خدمات-برنامه های آموزش. جهان گام های ترکیبی از منابع و شبکه با بسیاری از کوچکتر سفر خارج از کشور به ارائه برنامه های دانش آموزان با بهترین گزینه است. جهان گام های بلند مدت روابط با سازمان های غیر دولتی و با طرفداران محلی در برنامه های خود را مبتنی بر جوامع است. تعامل جامعه سیاست های راهنمای جهانی گام تعاملات جایی که آنها ارائه برنامه های. این دستورالعمل اطمینان حاصل شود برنامه های عمل در بهترین مورد علاقه هر جامعه است. جهان گام های حفظ yearlong پروژه های است که تاثیر مثبت این اماکن است.

برای خدمات-آموزش برنامه, جهان, گام های همکاران با بیش از 100 غیر انتفاعی و دولتی و غیر دولتی در سراسر جهان است که با دانش آموزان داوطلب در حالی که در خارج از کشور. این سرویس برنامه یادگیری طیف وسیعی از نصف روز برای چهار هفته است. جهان گام های ترکیبی از جامعه خدمات پست-خدمات انعکاس بنابراین دانش آموزان توسعه را در سطح جهان آگاه مردم با حس مسئولیت مدنی. جهان گام ارائه می دهد یک سرویس-برنامه آموزش در جامعه از مکناس, مراکش. مکناس یکی از مراکش تاریخی شهرهای سلطنتی شامل متمایز مناطق مانند ویل موج نو (شهر جدید) و تودرتو مدینه (شهر قرون وسطی). در مکناس خدمات-یادگیری شرکت کنندگان در توسعه جامعه, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و یا حقوق بشر که شامل تعامل مستقیم با مردم از شهر و غوطه ور شدن در فرهنگ محلی است. با توجه به جهانی گام های بزرگ مقیاس هزینه متفاوت است و بر اساس برنامه طول و موقعیت. جهان گام های ارائه کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی.

7. مسیرهای روستایی

photo of a child standing in front of a house in Batey, Dominican Republic
commons.wikimedia.org

روستایی مسیر ارائه می دهد کالج خاص برنامه های خارج از کشور. به استثنای یک کسب و کار برنامه دانشگاه, برنامه تمرکز بر خدمات اجتماعی و حفاظت از محیط زیست و یا اکتشاف. خود را به مدت طولانی روابط خود را با شرکای اجتماعی آنها را متمایز از دیگر برنامه ها است. آنها را به استخدام محلی به نقش رهبری در گروه های دانشجویی. “در این راه ما دانش آموزان قادر به درک پروژه های آنها در حال کار بر روی از چشم انداز محلی و همچنین پیچیدگی های بین المللی خدمات و توسعه” گفت: Kayla Anzalone مدیر پروژه های ویژه ای برای مسیرهای روستایی. “آنها همچنین قادر به کشف های مختلف, سبک زندگی, فرهنگ و جهانی دیدگاه به طوری که آنها می تواند چالش ارزش خود را دارند و بهتر درک آنچه آنها پیشنهاد جامعه بین المللی.” روستایی مسیر نیز هم راستا شیوه های آن با سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار. شرکت توسعه برنامه های بلند مدت با شرکای محلی برای پرداختن به اولویت نیازهای جامعه. داوطلبان شرکت در پروژه های معنی دار که به نفع جامعه است.

برای مثال در طول مسیرهای روستایی’ زندگی در Bateyes برنامه در جمهوری دومینیکن دانش آموزان در مورد یادگیری اجتماعی و نژادی و مسائل اقتصادی که ایجاد شده نامطلوب شرایط زندگی برای جامعه کارگران نیشکر. سپس آنها را کمک در پروژه های ساخت و ساز برای ساخت خانه های جدید برای خانواده های آسیب دیده و ایجاد فعالیت های آموزشی اردوگاه برای کودکان محلی. همه مسیرهای روستایی برنامه ها شامل شبیه عمدی لحظات آموزش از طریق خدمات اجتماعی و فرهنگی غوطه ور شدن و انعکاس به تشویق رشد دانش آموز. “آن چشم های مرا به راه های مختلف از life” گفت: Jaron فلین که شرکت در یک روستایی مسیر سفر به جنوب شرقی آسیا در سال 2018 پس از فارغ التحصیلی دبیرستان. “تجربه فرهنگ های دیگر نزدیک و زندگی در آن تجربه به من درک فرصت های من. [من به دست آورد] دیدگاه برای اطمینان حاصل کنید.” روستایی مسیر’ برنامه های اجرا شده از هشت تا 30 روز با قیمت های مختلف از $1995 $7995. 30-روز برنامه در جمهوری دومینیکن هزینه $4,695 به علاوه بلیط هواپیما. روستایی مسیر را فراهم می کند بر اساس نیاز کمک.

8. الی در خارج از کشور

photo of Patagonia of a house in a green hillside standing before tall mountains
unsplash.com

الی در خارج از کشور اجرا می شود داوطلب و کارآموزی در خارج از کشور فرصت برای دانشجویان است. آنها باید کارآموزی در 24 کشور مختلف و برنامه های داوطلبانه در 30. الی در خارج از کشور با تمرکز بر ترکیب آموزش با کار داوطلبانه. بنیانگذار کوین اونیل متوجه شده در طول زمان خود را به عنوان یک استاد دانشگاه است که بسیاری از دانش آموزان در خارج از کشور دریافت یک تجربه سفر اما نه یک فرهنگی غوطه ور شدن فرصت است. بنابراین در حالی که الی در خارج از کشور ارائه می دهد سنتی کارآموزی در خارج از کشور برنامه های آنها نیز ارائه مسیرهای غیر متعارف است که ترکیب آموزش با همهجانبه داوطلب کار به ویژه در زمینه حقوق زنان, پزشکی و قرضه های کوچک. در این همهجانبه برنامه شرکت کنندگان را به صورت جداگانه به جوامع آنها داوطلب در و اقامت در اقامتگاه.

الی در خارج از کشور و همچنین تمرکز بر طاقچه فرصت های داوطلب که به نفع جامعه است. کار با محلی هماهنگ کننده در کشورهایی که در آنها کار الی در خارج از کشور می فرستد داوطلبان به کار بر روی پروژه های که برای کمک به جامعه. “شما نیاز به چیزی generic اگر شما می خواهید تعداد زیادی از داوطلبان اما generic لزوما هدف قرار دادن هر چیزی. ما می خواهیم چیزهایی که یک تجربه ارزشمند و که در آن ما می توانیم چیزی” اونیل گفت. “ما در همه برنامه های ما در دو راه نه فقط آنچه شما می دهد اما آنچه که شما می توانند یاد بگیرند. با ما هماهنگ هستند که هماهنگ با فرهنگ محلی و نیازهای آن ما قادر به از طریق آنها پیدا کردن پروژه هایی که با معیارهای ما.” در ELI در خارج از کشور را پاتاگونیا برنامه های شرکت کنندگان در مورد کشاورزی ارگانیک در دست داوطلب را تجربه کنند. این برنامه محدوده از 1 تا 12 هفته هزینه $930 $در 4934 بود. یکی دیگر از برنامه اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای یادگیری در مورد زیستگاه حفاظت از محیط زیست در یک فیل مهد کودک در چیانگ مای در شمال تایلند است. این برنامه محدوده از دو تا 12 هفته هزینه $800 $2900 بود.گزارش این آگهی

الی در خارج از کشور محبوب ترین برنامه ها شامل رشته های پزشکی است. “به طور کلی محبوب ترین بوده است پزشکی بیشتر premed دانش آموزان به دنبال از سرگیری افزایش” اونیل گفت. “ما اجازه نمی دهد مردم وانمود چرا که آنها از یک کشور توسعه یافته وجود دارد قادر به انجام طب در جاهای دیگر.” این نشان می دهد که چگونه الی در خارج از کشور به نفع هر دو طرف است. در برنامه های خود شرکت کنندگان به دست آوردن یک تجربه یادگیری است اما منافع جامعه همیشه اول آمده است. به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی الی در خارج از کشور نمی دهد کمک های مالی و یا کمک هزینه تحصیلی است.

9. مردم به مردم

photo overlooking the Cape of Good Hope in South Africa with the ocean water crashing against the jagged rocks.
unsplash.com

مردم به مردم با تمرکز بر آموزش و همهجانبه برنامه های سفر. آنها ارائه فراگیر دانشجویی بین المللی برنامه های سفر اعم از 18 تا 21 روز است. مردم به مردم باعث می شود مطمئن شوید که شرکت کنندگان نیست فقط گشت و گذار اما یادگیری از طریق enthralling و captivating تجربه است که ارتباط آنها را با فرهنگ و مردمو همچنین. رئیس جمهور Dwight D. Eisenhower تاسیس مردم به مردم در سال 1956 به افزایش درک بین المللی و دوستی از طریق آموزشی و تبادل فرهنگی. هدف این برنامه برای اتصال شرکت کنندگان به این مکان سفر و کمک می کند تا آنها را درک فرهنگ های محلی.

برای مثال در کالج برنامه در آفریقای جنوبی و نامیبیا دانش آموزان بازدید از دماغه امید نیک رفتن در یک طلوع سفر به سازمان دیده بان برای meerkats, نگاهی به تور دوچرخه از سوتو رفتن بر روی خار صفری بازی رانندگی و شرکت در بسیاری از ماجراهای دیگر. سفر $9,000 در مجموع کمی متفاوت بر اساس که در آن دانش آموزان ترک. این برنامه ها شامل بلیط هواپیما و اقامت و بیمه و مالیات در قیمت کل بر خلاف بسیاری از برنامه های سفر. سفر قیمت بسته به نقطه عزیمت و طیف وسیعی از $6,500 به $9,000 برای 18-21-برنامه های روز.

10. که در آن وجود دارد Be Dragons

photo of the green mountainsides of Peru
unsplash.com

که در آن وجود دارد Be Dragons ارائه می دهد یک جایگزین مسیر به تحصیل در خارج از کشور با تاکید بر منطقه ای و بین فرهنگی, مطالعات, مطالعه زبان و گروه کوچک تجارب است. که در آن وجود دارد Be Dragons فراهم می کند سه ماه فاصله سال برنامه هایی برای دانش آموزان و همچنین کالج تابستان و ترم تحصیل در خارج از کشور برنامه های خود را. این برنامه با تاکید بر سفارشی گردد تجربیات و برنامه های سفر و هرگز اجرا می شود همان سفر دو بار. فاصله سال برنامه های واقع شده در هند و چین و آسیای جنوب شرقی و آفریقا و آمریکای لاتین و بیشتر. تابستان و ترم تحصیل در خارج از کشور برنامه های در بولیوی چین و هند و نپال و پرو. در طول ترم تحصیل در خارج از کشور برنامه های دانش آموزان زنده در یک اقامتگاه را فشرده کلاس های زبان و خواندن در مورد این منطقه در عمق. این برنامه همچنین شامل گروه های فشرده سفر دوره و زمان برای سفر مستقل.

به عنوان یک B-پارسیان گواهی شرکت که در آن وجود دارد Be Dragons با هدف دیدار با بالاترین استانداردهای اجتماعی و زیست محیطی عملکرد و شفافیت. به عنوان بخشی از تعهد خود را به سفر مسئول که در آن وجود دارد Be Dragons عمل با محیط زیست بينايی و فرهنگی خود آگاهی. در همان زمان کار می کنند به منظور توسعه ارتباطات معنی دار در درون جوامع محلی. که در آن وجود اژدها در حال حاضر نیز جبران 100% از برنامه های’ کربن برای پرواز و اداری کربن. سه ماه فاصله سال برنامه های هزینه از $13,000 دلار 19,000 بسته به برنامه. تابستان در خارج از کشور از نظر هزینه در سراسر $7,000 و ترم برنامه های خارج از کشور هزینه در سراسر $1,600. که در آن وجود دارد Be Dragons ارائه می دهد بر اساس نیاز کمک های مالی خود را از طریق “اژدها صندوق” فراهم می کند و کمک به بیش از 20% از شرکت کننده بدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im