در حالی که نوشتن یک پست-مصاحبه با تشکر از شما توجه داشته باشید با دست ممکن است به نظر می رسد قدیمی می توان آن را یک راه منحصر به فرد به خودتان را جدا از دیگر متقاضیان است. مصاحبه با یک صندوق پستی با تشکر از شما از ایمیل های متعدد داوطلبان قدردانی زمانی که قطعه گاه به گاه از پست الکترونیکی حلزون باعث می شود آن را به میز خود را. در یک جهان که در آن بسیاری از افراد می گویند با تشکر از شما به صورت دیجیتالی به وقت اضافی و تلاش از یک یادداشت دست نویس واقعا می تواند به شما کمک کند ایستادگی کردن.

به دنبال این 10 گام برای گرفتن یک مصاحبه توجه با شخصی, دست نوشته با تشکر از شما توجه داشته باشید.

مرحله 1: یادداشت

giphy.com

روند نوشتن به یاد ماندنی دست نوشته با تشکر از شما توجه داشته باشید شروع می شود در طول مصاحبه. اگر شما را متفکر یادداشت با تشکر از شما توجه داشته باشید ارسال خواهد شد خود را بعد. نوشتن هر گونه جزئیات مصاحبه سهام با شما در مورد موقعیت شرکت و یا خود را. نه تنها یادداشت برداری به شما کمک کند به یاد داشته باشید جزئیات این کار, اما آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به ترکیب جزئیات به شما با تشکر از شما توجه داشته باشید و نشان می دهد که شما گوش دادن با دقت.

مرحله 2: دریافت به دانستن مصاحبه

giphy.com

در این مصاحبه سوال بپرسید. بپرسید نه تنها در مورد کار, اما همچنین در مورد مصاحبه. شما ممکن است در نظر درخواست آنها را به همین دلیل آنها تصمیم به کار در شرکت و یا آنچه که آنها لذت بردن از مورد کار وجود دارد. “هنگامی که این مصاحبه در پاسخ به این سوالات آنها اغلب به شما اجازه می در بر برخی از بینش به آنها که به عنوان یک فرد و چه ارزش آنها گفت:” آنجلینا Darrisaw بنیانگذار و مدیر عامل شرکت C-Suite مربی. داشتن یک حس از آنچه مهم به مصاحبه شما کمک می کند تا نوشتن با تشکر از شما توجه داشته باشید که احساس شخصی است. اگر مصاحبه صورت می گیرد در فرد شما می توانید نگاه در اطراف دفتر خود را برای به دست آوردن احساس برای منافع خود و تجارب است. اگر مصاحبه صورت می گیرد عملا گوگل, مصاحبه و نگاهی به مشخصات لینک خود را. پیدا کردن و به یاد داشته باشید مهم جزئیات خاص در مورد آنها.

مرحله 3: ارسال ایمیل

giphy.com

حتی اگر شما برنامه ای برای ارسال یک دست نوشته با تشکر از شما توجه داشته باشید یک ایمیل پیگیری باید همیشه اول آمده است. پس از یک یادداشت دست نویس می کشد برای رسیدن به دریافت کننده خود را برای من ارسال یک ایمیل را تضمین می کند خود را با تشکر از شما پیام می رسد قبل از استخدام مدیر باعث می شود تصمیم خود را. “[ارسال یک دست نوشته با تشکر از شما توجه داشته باشید] نیاز به در علاوه بر این به یک ایمیل از آنجا که شما هنوز هم می خواهید به یک زمان پاسخ در عرض 24 ساعت پس از این مصاحبه گفت:” بث michael terry-Grunt رئیس جمهور بعدی گام بزرگ. یک ایمیل نیز فراهم می کند اتاق بیشتر به پرسش و شامل بینش شما را فراموش کرده به ذکر است در این مصاحبه در حالی که یک یادداشت دست نویس باید کوتاه و مختصر است. فکر می کنم از پیگیری و ایمیل خود را به عنوان پیام اصلی. با تشکر از شما توجه داشته باشید پس از آن به عنوان یک تکرار از همان پیام است.

مرحله 4: بررسی تهنیت

giphy.com

تصور کنید این: مصاحبه دریافت خود را با تشکر از شما توجه داشته باشید به آن باز می شود و اولین چیزی که آنها را ببینید که نام خود را اشتباه. و یا حتی بدتر, نام های مختلف مصاحبه از شرکت های مختلف. زمانی که شما نشستن به پیش نویس با تشکر از شما توجه داشته باشید, مطمئن شوید که شما باید نام صحیح و املای درست. Mix-ups اتفاق می افتد به خصوص در وسط تقاضا برای شغل های مختلف در یک بار. اما شما می توانید گرفتن این اشتباهات به دنبال بیش از توجه داشته باشید خود را چندین بار قبل از ارسال آن را خاموش. شما همچنین باید همیشه شروع نامه با “عزیز [درج مصاحبه نام و نام خانوادگی]” و هرگز با “به چه کسی ممکن است نگرانی است.” غیرشخصی تهنیت و یا نام اشتباه می تواند منجر به یک فرصت از دست رفتهبدون توجه به سطح خود را از استعداد یا صلاحیت است.

گام 5: می گویند با تشکر از شما

giphy.com

در اینجا این مرحله که مهم ترین است. پس از همه, نقطه تمام با تشکر از شما توجه داشته باشید این است که به می گویند با تشکر از شما. اجازه مصاحبه می دانم که چقدر به شما قدردانی خود را از زمان و در نظر گرفتن. نشان دادن قدردانی برای بینش آنها به اشتراک گذاشته شده با شما در مورد موقعیت. “با تشکر از شما توجه داشته باشید که ارسال می شود به دلیل مصاحبه شوندگان می خواهم برای تشکر از نماینده برای گرفتن وقت برای توضیح و آنچه که این شرکت به نظر می رسد هنگام استخدام” گفت: Michael خنده توسعه آموزش و پرورش و مدیر ارتباطات در گرجستان موسسه فن آوری است. ارسال با تشکر از شما توجه داشته باشید در وهله اول می تواند کمک به شما ایستادگی کردن از هر متقاضی به خاطر به انجام این کار. اما شما را حتی بیشتر از تصور اگر توجه داشته باشید خود را نشان می دهد واقعی شکر.

مرحله 6: فروش مهارت های خود را

giphy.com

به یاد داشته باشید, مصاحبه های برقراری ارتباط با یک استخر بزرگ از دیگر متقاضیان در هر روز است. یک یادداشت دست نویس در حال حاضر کمک می کند تا شما را به ایستادگی خود را, اما شما همچنین می توانید ذکر است مهارت های خود را به یاد مصاحبه که شما هستند. ارائه جزئیات خاص در مورد خودتان و چگونه شما می توانید کمک به اهداف خود می تواند کمک به تنه زدن حافظه خود را و نشان دهد که چگونه شما را متفاوت از دیگر نامزدها. “شما می توانید چیزی بسیار کلی است اما این شانس خود را برای هم آنها را به یاد که چرا شما کاندیدای مناسب. این فرصت دیگری را برای شما به یاد ماندنی” michael terry-Grunt گفت. در حالی که فروش خود را کمک می کند تا شما ایستادگی کردن یک یادداشت دست نویس نباید بیش از 3 یا 4 احکام. جلوگیری از تلاش برای خلاصه کل رزومه فقط در چند کلمه. “[با تشکر از شما توجه داشته باشید] یک زمان است برای نامزدها به rehashing چرا آنها را واجد شرایط است. واقعا باید تمرکز بیشتر بر قدردانی و بازتابی از آنچه اتفاق افتاده است در مصاحبه واقعی” گفت: Dana Hagenbuch بنیانگذار دانا Hagenbuch جستجو. در پایان روز, پیام اصلی این نوشته با تشکر از شما توجه داشته باشید باید اولویت را دارد بنابراین لازم نیست زمان زیادی را صرف نوشتن در مورد خودتان.

گام 7: به یاد داشته باشید جزئیات

giphy.com

در حال حاضر می آید بخشی از سرگرم کننده: عمل کشیدن مصاحبه heartstrings. چون یادداشت های دست نویس را به تلاش و لمس بشر آنها باید احساس شخصی بیشتر از یک ایمیل. جزئیات شما مشاهده شده در حالی که شما در مصاحبه خود معنی همه چیز را هنگامی که آن را به شخصی خود را داشته باشید. “آن ارزشمند است که تماس های شخصی به ویژه هنگامی که شما می توانید در کاری خاص است که کسی به شما گفت: در مصاحبه” Darrisaw گفت. آیا مصاحبه بحث در مورد یک هدف خاص از این شرکت ؟ شاید شما می توانید پیدا کردن یک مقاله که مربوط به این هدف و ذکر آن در خود توجه داشته باشید. آیا مصاحبه بحث در مورد یک کتاب به عنوان خوانده شده که الهام گرفته از آنها ؟ شما می توانید یک کپی و ذکر آن در خود توجه داشته باشید. آیا مصاحبه عاشق سگ ؟ دست خود را بر روی یک کارت تشکر از شما با یک سگ در آن است. توسط شخصی خود توجه داشته باشید شما نشان می دهد که شما گوش در طول مصاحبه و آن را به معنی چیزی برای شما.

گام 8: خودتان باشید

giphy.com

به یاد داشته باشید اگر شما می توانید پیدا کنید با تشکر از شما توجه داشته باشید قالب آنلاین, بنابراین می توانید هر نامزد دیگر. هنگامی که شما در نوشتن توجه داشته باشید شما هدایت روشن از قالب از وب است. نوشتن بر اساس افکار خود را و یادداشت ها و هیچ چیز دیگری. “خودتان می شود. آن را برای تلفن های موبایل ساده اما دانش آموزان وقت زیادی را صرف نوشتن برای یک کلاس و یا در غیر این صورت تلاش به لطفا یک معلم که آنها را فراموش کرده ام چگونه به خود گفت:” جک Schacht, بنیانگذار کالج من تیم برنامه ریزی. کارفرمایان می تواند تفاوت بین یک توجه داشته باشید که از قلب و توجه داشته باشید که از کلمات شخص دیگری است. شما نمی توانید به اشتباه با اصالت.

گام 9: ویرایش

giphy.com

شما نمی توانید با استفاده از بررسی املا در یک یادداشت دست نویس بنابراین شروع به تایپ کردن خود را در اولین پیش نویس است. پس از شما آن را اجرا کنید از طریق بررسی املا بررسی دوباره آن را به وضوح و conciseness. حتی اگر یک یادداشت دست نویس شخصی دارد احساس شما هنوز هم باید چوب به رسمی تن. سؤالم هر گونه اظهارات منفی قرار داده و آنها را در یک نور مثبت است. “متفکر در مورد خود زبان است. شما نمی خواهید به می گویند چیزهایی مانند ” من را فراموش کرده,’ ‘من موفق به ذکر’ یا ‘من نمی دانم به اندازه کافی در مورد آن و یا هر چیزی که برای تلفن های منفی” Darrisaw گفت. هنگامی که شما به پایان رسید و غلط گیری نامه خود را در خود بپرسید شخص دیگری به عنوان خوانده شده بیش از آن را برای شما. فرایند ویرایش و تجدید نظر با تشکر از شما توجه داشته باشید می تواند وقت گیر اما کامل غلط گیری نگه می دارد تاسف و بی دست و پا اشتباهات — مثل غلط املایی و اشتباه نام — از تداخل با شانس خود را برای گرفتن کار.

گام 10: ارسال آن!

giphy.com

رها کردن توجه داشته باشید خود را در پست الکترونیکی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در حالت ایده آل شما می خواهید مصاحبه به خواندن آن قبل از آنها را به انتخاب خود به خصوص اگر آن را بین شما و فقط چند نامزد دیگر. اگر همه شما را به همان سطح از مهارت و تجربه یک متفکر با تشکر از شما توجه داشته باشید کمک می کند استخدام مدیر را که تصمیم نهایی. “هنگامی که آن را به پایین به سیم و شما مساوی وجود دارد رفتن به چیزی است که به شما مجموعه جدا. این یکی از بسیاری از چیزهایی که شما نیاز به انجام به شما مجموعه جدا” گفت: دایان Gottsman ملی قوانین و مقررات کارشناس نویسنده و بنیانگذار پروتکل مدرسه در تگزاس است. اگر توجه داشته باشید شما نمی رسند, در زمان, شما می توانید از دست این فرصت است. شروع به تهیه پیش نویس توجه داشته باشید خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از مصاحبه بنابراین شما می توانید آن را در پست الکترونیکی حق دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو