10 گام برای ساختمان چشمگیر, نمونه کارها آنلاین, در سال 2020

در زمان COVID-19 خود حضور دیجیتال حمل قدرت بیشتر از همیشه وقتی که می آید به زندگی حرفه ای خود را. برنده یک کار

توسط ATSHNEWS در 9 مرداد 1399

در زمان COVID-19 خود حضور دیجیتال حمل قدرت بیشتر از همیشه وقتی که می آید به زندگی حرفه ای خود را. برنده یک کارفرما با دادن شرکت و یا یک لبخند جذاب است که هیچ شاهکار آسان هنگامی که مصاحبه صورت می گیرد بیش از زوم. برای دریافت پیش از مسابقه تمرکز بر ساخت یک وب سایت شخصی و ایجاد یک نمونه کارها آنلاین. با یک نام تجاری قوی شخصی, طراحی تمیز و سخت کوش به روز رسانی نمونه کارها خود را قطعا گرفتن رویای خود را کارفرما چشم.

خوانده شده در 10 گام برای ماندنی با نمونه کارها خود را آنلاین.

1. پیدا کردن نام تجاری شخصی خود را

online portfolio
giphy.com

شما چه کسانی هستند ؟ جواب باید از طریق به وضوح در نمونه کارها خود را آنلاین. "قوی داشتن وب سایت نمونه کارها شروع می شود با دانستن نام تجاری خود را و چگونه شما می خواهید برای نشان دادن خود و وجود دارد هیچ زمانی بهتر از در حالی که شما در مدرسه به کار در این زمینه گفت:" Endrea Kosven بنیانگذار و مدیر عامل شرکت EDK و شرکت و WeWriteBios.com. پیدا کردن نام تجاری شخصی خود را طول می کشد اما شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد آنچه باعث می شود شما منحصر به فرد است. نگاهی به کار های قبلی خود را و از خود بپرسید چه چیزی باعث می شود آن ایستادگی کردن. صحبت کردن با خانواده و دوستان و اساتید و کارفرمایان قبلی برای پیدا کردن آنچه که آنها پیدا کردن در مورد مهارت های خود را. قبل از شما آن را بدانید شما ایجاد یک نام تجاری است که احساس می کند درست است به شما.

2. با مثال یاد

online portfolio
giphy.com

منحصر به فرد خود را شخصی تجاری هنوز هم باید متناسب با بقیه زندگی حرفه ای خود را در زمینه. تحقیق اوراق بهادار حرفه ای که کار در این زمینه خود را به گرفتن احساس برای چه سایت خود را باید مانند نگاه. "من #1 tip – آن را مربوط به رشته خود را. پس از نگاه اول از نمونه کارها از آن باید به این تصور که شما را در درک این زمینه خود را و در حال بازی مناسب برای یک حرفه ای در این زمینه گفت:" مت Caporale مدیر اجرایی توسعه حرفه ای در دانشگاه, New Haven. داشتن یک نمونه منحصر به فرد است که هنوز هم راستا با خط از کار شما می خواهید برای رفتن به هر دو کمک می کند تا کارفرمایان را وادار به می دانم که شما و آنها را نشان می دهد شما می دانید که چگونه به اعتصاب تعادل بین شخصی و حرفه ای.

3. انتخاب پلت فرم کامل

online portfolio
giphy.com

پیدا کردن یک خانه برای وب سایت خود را طول می کشد بسیاری از زمان و بسیاری از تحقیقات است. از Wix به Squarespace به وردپرس تعدادی از سیستم عامل در دسترس برای کمک به شما در ساخت سایت خود را به نظر می رسد قریب به اتفاق در ابتدا پس از شروع به ساخت یک لیست از ویژگی های شما می خواهید سایت خود را شامل. "وقتی که می آید به وب سایت شما قابلیت همیشه اول می آید. در نظر گرفتن نوع کار شماو چگونه شما می خواهید برای نمایش آن گفت:" لیزا ساقی صاحب و طراح وب در Elembee خلاق است. Squarespace و Wix هستند انتخاب محبوب برای کسانی که می خواهند یک آسان به حرکت به پلت فرم در حالی که وردپرس و بلاگر هستند بیشتر از همه کاره, با همه کامل از مبتدی تا حرفه ای توسعه دهندگان وب با استفاده از آنها به ساخت سایت خود را.

4. نشان دادن مهارت های خود را

online portfolio
giphy.com

هنگامی که شما ایجاد وب سایت خود را از آن زمان به آن را پر کنید تا با اطلاعات است. شامل خلاصه ای کلی در مورد خودتان رزومه جوایز و مهمتر از همه کار نمونه. نمونه هایی از کار خود را می تواند شامل هر چیزی از یک پوستر شما ایجاد شده برای کارآموزی خود را به یک مقاله می نوشت به عنوان یک کلاس انتساب. "اگر شما آن را انجام داده اند و می تواند ویترین آن است که چیزی است که شما می توانید تمرکز بر روی فروش خود را به کارفرما," Caporale گفت. در حالی که نه هر مسیر حرفه ای نیاز به یک نمونه کارها, شما هنوز هم باید برای قرار دادن نام خود در خارج وجود دارد. ساخت یک وب سایت است که شامل یک سر و یک صفحه درباره, حتی اگر شما لازم نیست کار نمونه.

5. انتخاب بهترین از بهترین

online portfolio
giphy.com

تا آنجا که شما ممکن است بخواهید که شامل همه چیز شما تا کنون ایجاد شده در نمونه کارها خود را سعی کنید به برجسته تنها بهترین کار خود را. "قبل از اضافه کردن چیزی به نمونه کارها خود را از خود بپرسید اگر شما می خواهم می خواهم به بحث در مورد این پروژه در مصاحبه با" ساقی گفت. کارفرمایان می خواهید برای دیدن نقاط قوت خود را پس از انتخاب نمونه کار است که خود را نشان می دهد قوی ترین مهارت در عمل است. از جمله تنها خود را proudest پروژه های شما به راحتی گرفتن توجه کارفرما و شاید حتی دریافت ارائه می دهد مربوط به کار شما عشق را به انجام بیشتر. که راه خود را نمونه کارها را به راحتی تبدیل به یک نمایندگی دقیقا همان نوع از پروژه های شما در مورد پرشور و هیجان زده به کار بر روی.

6. نشان می دهد کارفرمایان آنچه که شما می توانید برای آنها انجام

online portfolio
giphy.com

زمانی که کارفرمایان از طریق نمونه کارها خود را, آنها را از خود بپرسید اگر شما می توانید کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود. "نگه داشتن در ذهن است که کارفرمایان عمدتا در تلاش برای تعیین آنچه شما می توانید برای آنها," Caporale گفت. چه مهارت ها و خدمات می تواند به شما ارائه دهد ؟ فراموش استعدادهای خود را همسو با کارفرما ماموریت ؟ می تواند شما را کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود را? اگر پاسخ به این سوالات از طریق کار خود را در شما طلایی رنگ هستید. برای مثال اگر شما به دنبال یک ورزش تصویری-ویرایش فرفره شامل عمدتا فیلم هایی که نشان می دهد توانایی خود را برای گرفتن عکس های عمل. اگر شما به دنبال یک copywriting کارآموزی شاید تمرکز خود را نمونه کارها نباید خود شعر است. مطمئن شوید که با نگاه کردن به کار های قبلی خود را کارفرمایان می توانید ببینید که چگونه شما می توانید کمک به اهداف خود.

7. چوب به اصول اولیه

online portfolio
giphy.com

مهم نیست که چقدر شما را دوست دارم سگ شما نمی ممکن است بخواهید برای تزئین حرفه ای خود را نمونه کارها با تصاویر آنها است. وب سایت خود را هنوز هم می تواند نشان می دهد که شما بدون علاقه داشتن به عناصر طراحی. "وجود دارد مقدار زیادی از قالب ها و نمونه هایی وجود دارد که نگاه باور نکردنی, اما مطمئن شوید که شما در حال انتخاب یک طرح است که متناسب با شما" گفت: سارا-کیت پارکر, دستیار مدیر خدمات حرفه ای و حرفه ای مشاور در دانشگاه ریچموند. "خود را حفظ عناصر طراحی ساده و اجازه دهید کار خود را صحبت می کنند بلندترین." شما می خواهید نمونه کارها خود را به تمیز کاربردی و کاربر پسند به طوری کارفرمایان بالقوه به راحتی می توانید پیدا کردن کار خود را. اگر طراحی بیش از حد شلوغ و یا پیچیده برای کاربران به گذشته, صفحه اصلی, آنها هرگز در واقع آن را به نمونه کارها خود را.

8. حفظ و ایجاد

online portfolio
giphy.com

نمونه کارها خود را باید همیشه در حال رشد و تغییر است, که بدان معنی است که شما باید همیشه به دنبال فرصت هایی را برای ایجاد. استفاده از مهارت های خود را در تمام جنبه های زندگی نه تنها شغل و کارآموزی. "دانش آموزان لازم نیست کارآموزی تجربه شروع به ایجاد و طراحی, نوآوری و ساخت نمونه کارها خود را گفت:" پارکر. "شما می توانید شروع با نمایش یک کلاس پروژه یا تحقیق تجربه و یا خود را ایجاد کنید!" از وبلاگ نویسی شخصی برای ویرایش فیلم به داوطلباین فرصت برای تولید پروژه های خارج از محل کار هرگز اجرا و خشک است.

9. به روز رسانی, به روز رسانی, به روز رسانی!

online portfolio
giphy.com

در این مرحله حتی اگر شما فکر می کنم شما در حال حاضر ساخته شده است کامل, نمونه کارها, همه کار سخت خود را به زباله می تواند اگر وب سایت شما می شود خارج از تاریخ. "من می خواهم به بازگشت هر چند ماه یا بیشتر و فقط آن را چک کنید دوباره ببینید اگر من می خواهم به تغییر هر چیزی" دریک دانشگاه junior تیلور Glomb گفت. اگر شما در میانهی شب به روز رسانی نمونه کارها خود را در چند سال آیا این واقعا نشان دهنده کار شما قادر به انجام در حال حاضر ؟ از طریق وب سایت خود را هر چند ماه و ایجاد تغییرات. حتی اگر شما در میانهی شب به پایان رسید و هر گونه پروژه های جدید برای نمونه کارها خود را آنلاین, شما ممکن است بخواهید برای ایجاد تنظیمات کوچک به جمله بندی یا تنظیم مجدد کار خود نمونه است. شما هرگز نمی توانید به اشتباه با نگاهی به نمونه کارها خود را به طور منظم.

10. گسترش این کلمه در

online portfolio
giphy.com

هنگامی که شما ساخته شده یک جامد وب سایت نمونه کارها ارسال لینک در همه جا. اضافه کردن آن را به خود LinkedIn زیستی و امضای ایمیل خود را به طوری که هر کسی که با علاقه کار خود را به راحتی می توانید آن را پیدا کنید. این که آیا شما یک کسب و کار عمده به دنبال کارآموزی, یک روزنامه نگاری عمده به دنبال کار آزاد و یا یک موسیقی عمده به دنبال کنسرتهایی شما می خواهید برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد. "من فکر می کنم من و بعد فورا رفت واز احتمالا 10-15 درخواست از من برای بازی در مراسم عروسی در سال گذشته" Glomb گفت. شما می خواهید به عنوان بسیاری از کارفرمایان به عنوان ممکن است قادر به تماس با شما. به علاوه شما به سادگی نمی توانید به اشتباه با یک نمونه کارها وب سایت است که نه تنها به خوبی طراحی شده اما همچنین به خوبی میرسند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im