10 دلیل فلوریدا Gators در حال Gators برای زندگی

وقتی به دیدن کسی که با پوشیدن یک Florida Gators تی شرت آیا شما reflexively پاسخ “برو Gators”? شما ممکن است یک لب گنده دانشگاه فلوریدا التحصیل. تاسیس در سال 1853 UF شده تان شدیدا از تحصیل Gators برای نسل های. در سال 1906 UF سابقه آن Gator تیم فوتبال و همیشه از فارغ التحصیلان را به حال چیزی برای تشویق مورد–یا فریاد در مورد–بسته به شرایط. چه معنی آن را به یک Gator فارغ التحصیل است ؟ و چه چیزی باعث کالج تجربه در UF بسیار ویژه برای بسیاری از?

در اینجا 10 راه UF فارغ التحصیلان منحصر به فرد هستند با توجه به Gator فارغ التحصیلان و زمان UF دانش آموزان است.

1. یک بازی فوتبال می تواند تغییر Gator به زندگی برای همیشه لطفا برای.

Mark and Robyn Sieron pose for an outdoor photo.
عکس علامت Seiron

علامت Sieron با افتخارات فارغ التحصیل از کالج UF از روزنامه نگاری و ارتباطات در سال 1981 و UF کالج لوین از قانون در سال 1984. او حضور در Gator به بازی های فوتبال و گفت: دریافت نامه پذیرش یکی از بهترین روزهای زندگی خود را. “دانشگاه فلوریدا در واقع زندگی من را تغییر داد; همسرم آشنا شدم (Robyn Sieron) وجود دارد و ما برای اولین بار در تاریخ بود که در فلوریدا گرجستان, بازی,” Sieron گفت. ورزش همواره بخش مهمی از Sieron زندگی و ارتباط با UF. او را در ساعت کار سخت به نمایندگی از Gators به عنوان یک دونده در مسیر تیم. “هنگامی که ما در محوطه دانشگاه وجود دارد یک احساس خاص. و بازی یک راه بسیار خوبی برای رفتن به دانشگاه خود را که شما را دوست دارم بنابراین ما تا به حال نجومی بلیط برای 35 سال در فوتبال و بسکتبال. ما از عشق با هم رفتن و ما بچه ها بزرگ شده رفتن به بازی پدر و مادر ما رفت و آن را واقعا یک خانواده چیز” Sieron گفت. Gator طرفداران اتصال در هنگام پخت در آفتاب, دعا برای پیروزی. آنها هرگز بزرگ تر شدن این پایه و اساس است.

2. UF فارغ التحصیلان جیغ در تلویزیون خود را–مگر اینکه UF است پیروزی با 20 امتیاز.

University of Florida marching band forms the letters 'UF' in the middle of the football field.
creativecommons.org

شاید این نیست کاملا خاص به UF اما من غیرعلمی مطالعه این موضوع پیدا کرده است که Gator طرفداران تنها خوشحال زمانی که تیم خود را برنده حداقل 20 امتیاز. من در یک تقسیم خانواده: مادر من با حضور UF در حالی که پدر من فارغ التحصیل از دانشگاه تنسی است. اما خارج از این جفت ارز از آن من بود مادر –فن Gator–که می تواند صدای فریاد و جیغ در تلویزیون هر بار که او را مادر آلما بود رقابت می شود آن را یک بازی فوتبال بسکتبال و ژیمناستیک و غیره. اگر تنسی داوطلبان, بازی, پدرم گاهی فریاد “دنگ آن!” و یا می گویند “چه شما فکر? پرتاب توپ!” اما از زمانی که او فقط لذت می برد این بازی برنده یا از دست دادن. اما ورزش یک چیز کاملا متفاوت برای مادر من و همکار او Gator طرفداران. فوتبال بود–و همچنان به صورت جدی کسب و کار. و مگر Gators در حال برنده شدن در حدود 20 امتیاز من می دانم من قصد دارم به شنیدن مادر من رجزخوانی و raving. اما هی روح مدرسه است و بزرگ ترین چیزی که–آن را بخشی از آنچه که باعث می شود UF ویژه و داشتن شدید که روح مدرسه است یک راه مطمئن آتش به نقطه UF فارغ التحصیل.

3. بودن فلوریدا Gator به معنی بیش از حمایت از دو و میدانی; به این معنی داشتن روح مدرسه.

Century Tower at the center of UF's campus.
عکس والتر هارود

Na-یونگ شین توسط یک دانشجوی سال دوم در UF و نوآوری آکادمی مشاور. در حالی که او نه فارغ التحصیل شد و در عین حال او پیش بینی لحظه ای چند بار. Na-Yong است و در اصل از جنوب فلوریدا و می گوید UF در ابتدا علاقه خود را به دلیل آن را به حال یک برنامه زیست شناسی. “من آمد به UF از یک نسبتا کوچک مدرسه–من فارغ التحصیل کلاس تا به حال حدود 50 نفر–بنابراین به عنوان یک بزرگتر مدرسه من احساس مثل من خواهد غرق شود اما من عمدتا به دلیل من در بر داشت دوستان که واقعا در تراز وسط قرار دارد با چه شخصیت من است” شین گفت. “من می دانستم که UF سرگرم کننده خواهد بود به دلیل آن را فقط من نمی دانم چگونه شما آن را می گویند واقعا منحصر به فرد مدرسه روح.” Na-Yung نشان دهنده نسل بعدی فلوریدا Gator فارغ التحصیلان و او تنظیم مناظر خود را در UF به دلیل مدرسه توانایی رقابت در عرصه علمی و نه در دو و میدانی. در حالی که وجود دارد به نظر می رسد به یک نسل تفاوت بین فارغ التحصیلان از دهه های قبلی و فعلی دانش آموزان وقتی که می آید به دو و میدانی و دانشگاهیان است که هسته Gator روح همواره وجود دارد و در بخشی به دلیل تاریخچه مدرسه به عنوان درجه یک نهاد علمی.

4. Gator فارغ التحصیلان هرزه تیم خود را–حتی تحت شرایط دشوار است.

Jay Morgan-Schleuning wears a protective face mask made of Florida Gator fabrics.
عکس توسط جی مورگان-Schleuning

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تازگی تغییر موضع خود را در مورد این مسئله از پوشیدن facemasks در جهت جلوگیری از انتشار رمان coronavirus. قبلا CDC توصیه می شود ماسک فقط برای بهداشت و درمان کارگران و افرادی که بیمار بودند اما پس از مطالعات نشان داد بسیاری از مردم حامل SARS-Cov-2 ویروس بدون علامت CDC توصیه می شود هر کس پوشیدن پارچه ماسک در–و Gator طرفداران پاسخ داده اند. جی مورگان-Schleuning فارغ التحصیل از UF در سال 1994 در رشته مخابرات-پخش اخبار. یکی از دوستان او در تالاهاسی شد ساخت ماسک برای کارکنان بهداشتی درمانی و ارائه به او ارسال چند ویژه Gator ماسک. “او در واقع یک سمینول” مورگان-Schleuning گفت: در مورد دوست خود را که ساخته شده ماسک. “در حالی که آنها بودند گفت: آنها مطمئن نبودند ما نیاز به ماسک بنابراین ما واقعا تا به حال خریداری شده هر…اما او گفت: من می توانم برای شما در یک Gator چاپ و او سمینول! بنابراین من فکر کردم که نوع یک نکته جالب; آن را به شما می دهد یک مثال از اینکه چگونه مردم با هم در تمام این.” چه راهی بهتر است به امن ماندن و پشتیبانی UF در طول این تلاش ، Gator طرفداران می دانم که هیچ مرزهای وقتی که می آید به حمایت از مدرسه خود را!

5. “باتلاق” است UF کولوسئوم و آن را به یک کلیسای جامع برای UF فارغ التحصیلان و دانش آموزان است.

A panoramic view of "The Swamp" during a football game.
عکس والتر هارود

کالج, فوتبال, استادیوم در حال آثار به رقابت. انسان شناسان قرن ها از در حال حاضر خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده در تلاش برای کشف کردن که چرا دانشگاه ها صرف صدها میلیون دلار در ساخت این عرصه است. اما من کاملا مطمئن هستم که آنها پیدا کردن هیچ بهتر است نام یکی از این سازه های عظیم از “باتلاق.” با صندلی برای بیش از 80 ، 000 دانش آموزان و فارغ التحصیلان و طرفداران “باتلاق” است که بخشی جدایی ناپذیر از تجربه کالج در UF–و این یکی از آن فضاهایی که ایجاد خاطرات مشترک برای همه کسانی که حضور در این بازی را میزبان. باتلاق است تنها یکی از بسیاری از امکانات UF ورزشکاران و طرفداران را وادار به لذت بردن از. آن را نیز به خصوص از مکان های مهم برای UF فارغ التحصیلان. در حالی که روز خود را با عجله به کلاس بیش از tailgating و حضور در Gator بازی فوتبال یک تفریح و سرگرمی است که می تواند یک عمر گذشته.

6. آیا Gators در برنده شدن یا از دست دادن UF grads قطع در آن وجود دارد بدون توجه به آنچه.

Former UF football player Tim Tebo stands by former UF football coach Urban Meyer durring a post-game interview.
commons.wikimedia.org

زمان UF دانش آموزان نبوده است خوشا با تجربه قادر به تشویق Gators به فوتبال ملی قهرمانی. پس از موفقیت های زیادی در 2000s با شهری مایر و Tim Tebow فعلی خشکسالی از عناوین معنی بسیاری از دانش آموزان ندارد و خاطرات Gators’ نامی فوتبال گذشته است. شین اذعان می کند که او نبوده است به عنوان بسیاری از بازی های فوتبال را به عنوان او را دوست دارند اما این که تا حدودی با توجه به برنامه های مختلف در نوآوری آکادمی. اما Gator فارغ التحصیلان باید از طریق آن تمام شده; از طریق خوب و بد. “من فکر می کنم که دانش آموزان در حال حاضر…ما از طریق بسیار بوده است پس حد وسط شهری مایر در سمت چپ که آنها لازم نیست که خاطراتی از پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی,” Sieron گفت. “هنگامی که شما ناراحت هستید در مورد بازی شما طوری در مورد آن ناراحت و به شما می گویند شما نمی خواهید به تجدید بلیط خود را و شما را با آن انجام می شود. اما پس از آن زمانی که بلیط فرم تجدید می آید شما فقط آن را پر کنید و ارسال آن را در.” پس از همه, همیشه وجود دارد در سال آینده.

7. UF نیست فقط آموزش UF قطار فارغ التحصیلان برای یک عمر کار می کنند.

A group of college students sits in a room while their professor instructs.
flickr.com

UF فارغ التحصیلان می توانند گواهی دهند که یک Gator اغلب به معنی فارغ التحصیلی با بیش از آموزش و پرورش عمومی به این معنی که فارغ التحصیل با تجربه کاری. جی مورگان-Schleuning تا خاطرات زنده از کار شیفت شب در WRUF رادیو AM و او نیز لنگر روزانه نمایش رادیویی “صبح Edition.” که در دنیای واقعی تجربه است آنچه فرود آمد مورگان-Schleuning برای اولین بار پس از کالج ، در دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات آنها ساخته شده است یک نوار حاوی یک داستان از هر یک از سالمندان در ایستگاه تلویزیون و ارسال نوار به اخبار مدیران در سراسر کشور است. “من به خانه آمد یک روز زمانی که من در اواسط کار من جستجو به پیام من پاسخ دادن به دستگاه در آن زمان و وجود دارد یک مدیر اخبار که به نام من از بیرمنگهام آلاباما” مورگان-Schleuning گفت. “در حال حاضر من تا به حال هرگز به دوثن. و من بسیار نا آشنا با, آلاباما, اما من می دانستم که من تا به حال با ارسال یک نوار به آن بازار است. اما او گفت: ما عاشق داستان است که در آن (UF) نوار و پرسید: آیا من آمد و مصاحبه. و که به پایان رسید تا اولین کار من!” مورگان-Schleuning فکر می کند سطح جهان واقعی تجربه او در UF قابل توجه است و آن را بخشی از آنچه در مجموعه UF جدا از سایر دانشگاه ها است.

8. UF فارغ التحصیلان ارتباط با همکار خود Florida Gators.

Alumni Hall in Gainesville, viewed from across the street.
commons.wikimedia.org

رسمی UF انجمن فارغ التحصیلان حامیان حوادث در طول سال و در سراسر ایالات متحده است. برای فارغ التحصیلان علاقه مند به Gator دو و میدانی وجود دارد تابلوهای پیام و وب سایت های اختصاص داده شده به گفتگو پیرامون فوتبال, بسکتبال و بیشتر. “وجود ندارد یک روز که می رود که من اصلا در سایت و چک کردن آنچه که در اینجا با دو و میدانی,” Sieron گفت. “و شما می دانید زیادی در جریان است در حال حاضر به دلیل COVID-19 اما مردم ارسال لیست مانند ‘مورد علاقه خود را چه مربی مورد علاقه این علاقه که از تمام ورزش های مختلف و نه فقط فوتبال. و آن را سرگرم کننده آن را به ما می دهد چیزی برای انجام دهید!” امروز فارغ التحصیلان بسیاری از فرصت های بیشتر برای ارتباط با یک دیگر از نسل های گذشته است. UF انجمن فارغ التحصیلان Facebook صفحه بیش از 86,000 پیروان و بسیاری از فارغ التحصیلی کلاس خود را ایجاد کرده Facebook گروه های که در آن مردم می توانند ارتباط برقرار کنند.

9. گینسویل نیست فقط یک “شهر کالج” این خانه است.

A view of the spires, towers and halls of the University of Florida campus.
flickr.com

به خودی گینسویل ممکن است به نظر می رسد فقط یکی دیگر از اواسط اندازه شهر کالج, اما برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به صرف چهار سال در UF, آن را بسیار بیشتر از آن است. از UF سایه پردیس به نورهای بارش در پین دشت, گینسویل است چیزی برای همه. حتی تنسی طرفداران بی میلی قبول که گینسویل, میزبان, زیبا, کالج پردیس های دانشگاهی گوتیک به سبک ساختمان های آجری و باتلاقی درختان بلوط. قرار است در نزدیکی مرکز شهر دانش آموزان تقریبا می توانید تصور کنید که آنها را اجرا شهرستان. دانشگاه می تواند عجیب و غریب و حتی دشوار است اما بدون توجه به آنچه که آن را منحصر به فرد و شکل گیری تجربه. Gators–بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در نهایت زندگی–همیشه می توانید به خانه می آیند به گینسویل و در آن هوای گرم و آبی آسمان. وجود دارد چیزی در مورد این شهر و UF پردیس که به نظر می رسد به چفت به مردم; پس از سالها دوری از دانشگاه فارغ التحصیلان که بازگشت اغلب پیدا کردن آنها بوده ام با تزریق یک دوز سنگین از مدرسه روح.

10. Gator به ملت است در همه جا.

A Gainesville area public bus with a Florida Gators "Gator Nation" livery.
commons.wikimedia.org

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم UF فارغ التحصیلان دریافت به شهروندان واقعا منحصر به فرد کشور: Gator به ملت است. شناخته شده در سراسر ایالات متحده و حتی در سراسر جهان Gator ملت یک نوع نمادین مجموعه ای از Gators در گذشته و حال است. این یک نوع غیر رسمی و گاهی اوقات رسمی شبکه از افرادی که در تجمع پشت Gator پرچم. حتی وجود دارد یک برنامه رسمی برای Gator ملت است. چگونه بسیاری از دانشگاه ها نه تنها خود را “ملت” اما حتی یک برنامه برای آن را بیش از حد ؟ Schleuning رفت و به اواسط حرفه ای برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه سیراکوس و او در بر داشت که UF بود جعل یک هویت و شهرت در مقیاس ملی است. “هر بار که یک استاد می شنوید که من رفته بود به دانشگاه فلوریدا آنها را یک معامله بزرگ بیش از آن. آن را بسیار در نظر گرفته و من فکر می کنم آنها به انجام یک کار بزرگ با Gator ملت نام تجاری. همه می دانند که کمپین” Schleuning گفت. به طوری که بخشی از Gator ملت نیست فقط سرگرم کننده آن را نیز یک راه برای Gator grads برای نشان دادن آنها بخشی از یک بسیار مورد احترام نهاد.

این لیست فقط نوک کوه یخ است زمانی که می آید به اهمیت بودن یک Gator به بسیاری از UF فارغ التحصیلان. برخی از ضمیمه خود فلوریدا Gator هویت به رقابت در زمین فوتبال, در حالی که دیگران دیدن هویت خود را بیشتر مربوط به رقابت دانشگاهیان. یک چیز UF فارغ التحصیلان همه به نظر می رسد به توافق در مورد این است که یک Gator چیزی است که متحد تمام UF فارغ التحصیلانو یک Gator دارای یک معنی خاص برای همه کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت آموزش و پرورش در دانشگاه فلوریدا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehindi kesimhaneLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma