10 سوال خود را بپرسید تحصیل در خارج از کشور برنامه مشاور

بسیاری از دانشجویان را انتخاب کنید و به تحصیل در خارج از کشور, امید به یادگیری در مورد فرهنگ های دیگر و یا بهبود مهارت های زبان خارجی. سفر و زندگی در یک کشور دیگر می تواند ترسناک اما بسیاری از دانش آموزان یک تجربه فوق العاده از مطالعه خارج از برنامه.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد این برنامه های چک کردن 10 مهم ترین سوالات خود را بپرسید تحصیل در خارج از کشور مشاور.

1. چرا من باید مطالعه در خارج از کشور ؟

study abroad
giphy.com

برخی از دانش آموزان تحصیل در خارج از کشور به دلیل آنها می خواهند به بهبود یک زبان خاص در حالی که دیگران امید به تجربه مواجهه با چیزی متفاوت است. برخی از تمایل به یک تجربه بین المللی است که بسیاری از شرکت ها به طور فزاینده ارزش و برخی از جستجو برای فرصت هایی که خود دانشگاه ها ارائه نمی مانند غواصی-غواصی. بنابراین اولین سوال شما نیاز به خودتان بپرسید است, چرا تحصیل در خارج از کشور ؟ پاسخ این سوال را محدود کردن انتخاب های خود را در جایی که برای رفتن.

2. آیا من نیاز به خارج شدن از برنامه ؟

study abroad programs
giphy.com

مطالعه خارج از برنامه فوق العاده متفاوت است و برخی ممکن است پیشنهاد انتقال اعتبار. شما باید درک آنچه شما می خواهید در پایان برنامه. “هنگامی که شما در حال تحصیل در خارج از کشور شما در حال کار نسبت به مدرک خود را,” مدیر برنامه های جهانی آموزش از دانشگاه نورث وسترن Jessica Smith صوت گفت. “است که یک تفاوت بزرگ بین تحصیل در خارج از کشور و سفر.” اگر شما نیاز به اعتبار برای فارغ التحصیلی شما نیاز به مطمئن شوید که دانشگاه خود را می پذیرد و خود را به تحصیل در خارج از کشور اعتبار است.

3. آیا برنامه من مناسب علمی طرح ؟

study abroad programs
giphy.com

اکثر دانشگاه ها از دانش آموزان بخواهید به انجام برسانند دوره خاص مورد نیاز قبل از فارغ التحصیلی. “کلاس های من در گرفتن [در دوبلین] نوع تراز وسط قرار دارد با عمده من و آنچه که من مطالعه” دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس junior بن Haber گفت. گرفتن اعتبار از یک برنامه لزوما به این معنی نیست که این اعتبارات را به سمت فارغ التحصیلی خود را. شما ممکن است بخواهید به صحبت کردن با شما مشاور تحصیلی در مورد چگونه این برنامه متناسب به علمی خود را برنامه ریزی.

4. زمانی که من باید بروید ؟ چه برنامه گذشته است ؟

Study Abroad Programs
giphy.com

یکی دیگر از سوال از نزدیک مربوط به علمی خود را برنامه ریزی است که زمان اختصاص داده شده به تحصیل در خارج از کشور. مطالعه خارج از برنامه ممکن است طیف وسیعی از چند هفته به یک سال تمام و برخی از آنها را ارائه در تابستان و نه در طول ترم دانشگاه یا چهارم. شما می خواهید مطمئن است که شما لازم نیست به ماندن در محوطه دانشگاه در طول زمان شما تحصیل در خارج از کشور.

5. من چه هستند گزینه های مسکن?

study abroad programs
giphy.com

برخی از برنامه های مختلف ارائه امکانات رفاهی مانند homestays خوابگاه و آپارتمان دانشجویی است. اگر شما می خواهید برای بهبود مهارت های زبان خود را, شما ممکن است بخواهید به زندگی با یک خانواده محلی. “من شخصا تصمیم به انجام یک اقامتگاه آنجا که جنبه immersiveness و مجبور به فرانسه صحبت می کنند” گفت: دانشگاه کلمبیا دوم الینا عربو که مطالعه در پاریس در تابستان گذشته. اگر شما می خواهید بیشتر استقلال آپارتمان دانشجویی ممکن است متناسب با سبک خود را بهتر است. شما همچنین باید در نظر بگیرید که قیمت گذاری های مختلف گزینه های مسکن از آنجا که آنها ممکن است متفاوت باشد.

6. آیا این برنامه باید یک زبان نیاز ؟

Study abroad programs
giphy.com

مطالعه خارج از برنامه ممکن است یک حداقل سطح زبان مورد نیاز است. اگر شما این زبان صحبت می کنند اما هنوز هم می خواهید برای شرکت در این برنامه شما باید با مشاور خود را و تصمیم بگیرید که چه کلاس های شما نیاز دارید را به منظور پاسخگویی به نیاز. “(دانش آموزان در جریان برنامه های من) تا به حال به برخی از دانش از قبل به رفتن و یا حداقل یک کلاس” عربو گفت. دانشگاه همچنین ارائه بسیاری از برنامه های در کشورهای انگلیسی زبان است که زبان مورد نیاز مانند دوبلین برنامه بن Haber شرکت در.

7. من واجد شرایط برای این برنامه ؟

Study Abroad
giphy.com

اکثر برنامه ها باید حداقل معدل مورد نیاز به عنوان به خوبی به عنوان یک دانشگاهی ایستاده مورد نیاز است. علاوه بر این برخی از برنامه ها ممکن است محدود به خاص در رشته های اصلی یا سال. مطمئن شوید که به درک خود را واجد شرایط قبل از استفاده از این برنامه است. نگه داشتن کسانی که نمرات بالا می شود مهم تر از همیشه.

8. چگونه می توانم پرداخت هزینه برای برنامه ؟

study abroad programs
giphy.com

تحصیل در خارج از کشور است و نه لزوما گران تر نسبت به تحصیل در ایالات متحده است. اگر شما دریافت کمک های مالی شما باید تایید خود را با دفتر کمک های مالی است که کمک قابل استفاده برای مطالعه خارج از برنامه. همچنین شما باید به جستجو برای فرصت های بورس تحصیلی هر دو در داخل خود دانشگاه و از طریق منابع آنلاین ،

9. وجود نگرانی های ایمنی?

Study Abroad
giphy.com

قبل از انتخاب یک برنامه شما باید تحقیقات منطقه شما خواهد ماند و در درک خطرات احتمالی درگیر مانند نگرانی های بهداشتی. دانشگاه شما ممکن است ارائه یک بسته بیمه برای این برنامه است. ایمنی همیشه باید اول آمده است.

10. از کجا می توانم پیدا کردن پشتیبانی در خارج از کشور ؟

Study Abroad
giphy.com

شما ممکن است احساس تنهایی و زمانی که تحصیل در خارج و گاهی در این دوره ممکن است باعث مشکلات بیشتر از شما می توانید رسیدگی. اما نمی توان مرعوب. دانشگاه شما ممکن است ارائه و سلامت روان منابع علمی برای دانشجویان به تحصیل در خارج از کشور. صحبت کردن با مشاور خود را برای پیدا کردن چگونه شما می توانید پیدا کردن پشتیبانی در خارج از کشور در حالی که راهپیمایی را از طریق خیابان های رم.

موفق باشید! شما خواهد شد بسیار سرگرم کننده را به تحصیل در خارج از کشور!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de