حتی در دبیرستان Stacy Leibowitz می دانستم که او می خواست برای رفتن به دانشکده پزشکی. پس از حضور در دانشگاه پنسیلوانیا برای کارشناسی این Leibowitz تا به حال هیچ تمایل به تحصیل علم است.”آن اتفاق افتاد که, زمانی که من وجود دارد در پن تاریخ گروه بسیار عالی بود با تعداد زیادی از معلمان” Leibowitz گفت. بنابراین در سال دوم سال Leibowitz اعلام کرد عمده و فارغ التحصیل با مدرک لیسانس هنر در تاریخ است.

اما صبر کنید آنچه در مورد رویاهای خود را از دانشکده پزشکی ؟ او رفت. Leibowitz فارغ التحصیل از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی در سال 1997 و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک دکتر از هماتولوژی و انکولوژی در میامی فلوریدا. پس از رشته تاریخ ؟

بله وجود دارد خوب دیگر رشته برای دانشکده پزشکی علاوه بر زیست شناسی.

“کاملا رک و پوست کنده هیچ یک از که کمک می کند تا شما در دانشکده پزشکی به هر حال” Leibowitz گفت: در رشته علوم در کارشناسی. “کلاس ها در دانشکده پزشکی را در خود کلاس. من نمی نیاز به بیوشیمی دو بار.” اگر شما نمی توانید یک خال کوبی است که می گوید: “میتوکندری=نیروگاه” اما شما می خواهید به دنبال یک حرفه ای در پزشکی, این 10 رشته می تواند شما را به دانشکده پزشکی.

1. اقتصاد

economics is a good major for med school
en.wikipedia.org

آنچه که در این جهان نمی تواند پول را حل کند ؟ در این مورد پول و یا مطالعه آن–حل سوال از چه خوبی عمده برای دانشکده پزشکی. با توجه به دوک دانشکده پزشکی دانشگاه مدیر پذیرش Andrea Lanahan, علوم اجتماعی بعدی محبوب ترین مجموعه ای از رشته به درخواست دوک دانشکده پزشکی پس از زیستی و علوم فیزیکی با یکی از پنج بیشتر رایج علوم اجتماعی رشته بودن اقتصاد است. “به طور کلی در این زمینه هستند به دنبال استفاده از زمینه های خود را به درخواست اندیشه های مختلف در فرایند پزشکی” Lanahan گفت. اقتصاد عمده ممکن است در ترجمه به کار با بهداشت عمومی یا سیاست با توجه به Lanahan. قبل از اینکه شما با چنگک جمع کردن در خمیر به عنوان یک پزشک یادگیری علم پشت در آینده ثروت خود را.

2. روانشناسی

good majors for med school
giphy.com

بسیاری از تلویزیون نشان می دهد در خارج وجود دارد به تصویر کشیدن روانشناسی به این wildly جالب و بالقوه خطرناک زمینه به شدت درگیر در جرم و جنایت حل; Psych, جنایی ذهنو ادراک همه به ذهن می آیند. اما اگر کار برای FBI مراحل کمی برای به خطر برای طعم و مزه خود را در نظر بگیرید دانشکده پزشکی به عنوان یک جایگزین امن تر. Lanahan گفت که روانشناسی رایج علوم اجتماعی عمده برای کسانی که درخواست به دانشکده پزشکی. که باعث می شود حس دیدن که خاص مناطق تمرکز برای پزشکی به شدت تکیه بر روانشناسی. شمال غربی وب سایت نیز در لیست مغز و اعصاب اطفال و رفتاری پزشکی به عنوان رشته های پزشکی که در آن روانشناسی می پردازد. بنابراین ترک ترسناک جهان از جرم و جنایت حل به اف بی آی و در نظر روانشناسی به عنوان یک عمده برای دیدگاه های مختلف در پزشکی است.

3. تاریخچه

good majors for med school
giphy.com

اگر شما می دانید همه حقایق تاریخی پشت همیلتون و تمام کلمات به موسیقی متن فیلم را در نظر بگیرید مطالعه تاریخ قبل از سنگ زنی از طریق سخت علوم در دانشکده پزشکی. سابقه مدرک به خوبی کار می کرد برای Leibowitz. “من می خواستم فرصتی به مطالعه چیزی است که من تا به حال علاقه در یک محل است که پیشنهاد جالب و خوبی تدریس کلاس های” Leibowitz گفت. Leibowitz هرگز احساس همکلاسی های خود را که میخواندم در زیست شناسی آماده شده بهتر برای دانشکده پزشکی. گرد کردن آموزش و پرورش با دیگر افراد نیز به او کمک کرد تا تمرکز. “من سوخته از انجام همه این علوم بیش از چهار سال گذشته” Leibowitz گفت. اگر که نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما به دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای سایت لیست تاریخ به عنوان یکی از محبوب ترین مقطع کارشناسی رشته برای دانش آموزان پذیرفته شده در 2015-2016. پس در حفظ و گسترش همیلتون داستان–دانشکده پزشکی خواهد صبر کنید تا زمانی که شما انجام می شود.

4. انسان شناسی

good majors for med school
giphy.com

شما لازم نیست که به یک فرد مردم به مطالعه انسان شناسی اما شگفت آور به اندازه کافی انسان شناسی می تواند خود را بهبود مهارت های مردم. اموری وب سایت دانشگاه می گوید که انسان شناسی در خدمت دانش آموزان که می خواهند به کار “به طور مستقیم با مردم است.” یک حرفه ای پزشکی نیاز به صورت بالین خوب; درمان انسان خارجی مانند گونه های در آزمایشگاه منجر به بهتر مهارت های افراد در زندگی واقعی (و همراه با آن خود را گرم دکتر نگاه ممکن است منجر به برخی از رقم). بنابراین بیرون رفتن وجود دارد و مطالعه خود را بالقوه بیماران–آنها ممکن است با تشکر از شما برای آن شد.

5. تکاملی انسان شناسی

good majors for med school
commons.wikimedia.org

شما می دانید تکامل تصویر با یک دسته از پستانداران در یک خط تمام راه رفتن به تکامل بعدی آن می رسد تا به شکل یک مرد? که میمون نمی تبدیل شدن به یک انسان تنها با کوتاه کردن مو و برخی از وضعیت خوب; پیدا کردن تمام مراحل بین ریشه های ما و در حال حاضر با یک انسان شناسی عمده. که در آن انسان شناسی ارائه می دهد یک بررسی کلی در مورد مردم تکاملی انسان شناسی به نظر می رسد در “نوع بشر را در طبیعت” با توجه به دانشگاه دوک وب سایت–به طور خاص در چه انسان های تکامل یافته از پستانداران. Lanahan ذکر شده تکاملی انسان شناسی به عنوان یکی از رایج علوم اجتماعی رشته که دانشکده پزشکی امیدوار با اعمال می شود. اگر شما مطالعه بدن انسان آن را به عنوان تکامل یافته در طول زمان, شما باید یک درک بهتر چگونگی عملکرد بدن در حال حاضر.

6. شیمی

good majors for med school
giphy.com

خط بین آینده و آینده دانشمند دیوانه ممکن است تاری آمده پایانی هفته اما اگر شما می توانید حفظ سلامت عقل خود را, ثبت نام برای شیمی. از دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای سایت لیست شیمی به عنوان یکی از محبوب ترین مقطع کارشناسی رشته برای دانش آموزان پذیرفته شده در 2015-2016. اگر وجود دارد که یکی زیستی دوره است که شما فقط می دانم که شما در حال رفتن به ترس (واقعا گرفتن یک کلاس در گیاهان یا قارچها را به صورت “طبقه بندی تنوع”? چرا?), یک شیمی مدرک می تواند هر دو فرار و عمده برای مدرسه پزشکی.

7. مطالعات مذهبی

good majors for med schools
en.wikipedia.org

چیزی به عنوان شخصی که دین ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب هنگامی که به دنبال یک حرفه ای در پزشکی, اما زمانی که آن را به یک شور و شوق شخصی به همین دلیل برای آن ؟ Ameer Quadri تصمیم به عمده در مطالعات دینی پس از مطالعه کتاب مقدس دوره piqued است علاقه خود را. او به کارشناسی, دوره های هر دو خود را برای مطالعات اديان ابراهيمي و لازم پزشکی قبل از مدرسه ، reqs و (همچنین به عنوان یک چند اضافی دروس علوم). “آن یک تعادل خوب,” Quadri گفت. “من احساس من تا به حال واقعا به خوبی گرد کالج آموزش و پرورش است.” در حال حاضر یک سال اول پزشکی, دانش آموز, Quadri مطالعات در غرب ویرجینیا School of Osteopathic پزشکی است. “زمانی که شما تکمیل دوره های آموزشی برای دریافت پذیرش به دانشکده پزشکی, دانشکده پزشکی است که واقعا خوب در شروع از ابتدا و ساختمان شما تا دوباره” Quadri گفت. Quadri توصیه می کند که دانش آموزان به دنبال و کشف علاقه خود را در حالی که در کالج قبل از آنها خود را متعهد به حرفه ای در پزشکی است.

8. انواع خاصی از مهندسی

good majors for med schools
commons.wikimedia.org

مازوخیست هشدار: می خواهم به احساس عجله از teetering معدل و ثابت فشار علمی برای آینده دو دور خود آموزش و پرورش ؟ مهندسی و دانشکده پزشکی با چالش های شما به عنوان یک دانش آموز می پردازد و در زندگی حرفه ای خود را. با توجه به دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای وب سایت مهندسی پزشکی رتبه بندی به عنوان یکی از محبوب ترین مقطع کارشناسی رشته برای دانش آموزان پذیرفته شده در 2015-2016. اگر شما صرف دوران کودکی خود را با وسواس K’Nex و Legos, سپس جلو بروید و صرف چهار سال سرهم بند با این مهم قبل از حل و فصل به دانشکده پزشکی.

9. انگلیسی

good majors for med school
giphy.com

مکبث ممکن است بخواهید به “پرتاب مسهل به سگ” اما شما لازم نیست که–حتی اگر شما می خواهید به مطالعه هر دو زبان انگلیسی و پزشکی است. انگلیسی عمده می توانید با کمک بیش از خواندن داستان قبل از خواب به بیماران خود را. علوم اجتماعی رشته Lanahan گفت: “اغلب “به دنبال خود را غیر متعارف پس زمینه و درخواست آن را به شکل دیگری از پزشکی است.” Lanahan گفت: برخی از علوم اجتماعی دانش آموزان استفاده شود که به دوک دانشکده پزشکی دانشگاه مطالعه زبان انگلیسی. آن را کاملا ممکن است به تعادل عشق از شکسپیر و علوم, بنابراین اگر شما در مورد پرشور غزل مطالعه آنها. اگر شما نمی خواهد به توصیه من گوش دادن به Polonius: “به خود خود تو درست باشد.”

10. ریاضیات

good major for med schools
giphy.com

اگر تنها تحصیل علم را اضافه کنید تا برای شما در نظر بگیرید در رشته ریاضیات. بسیاری از دروس علوم نیاز به ریاضی توانایی این خوبی عمده برای هر کسی که مشتاق به دانشکده پزشکی. ریاضی خود را درجه به علاوه دانشکده پزشکی برابر است با موفقیت.

چگونه به انتخاب مناسب Pre-Med عمده برای شما

نوشته شده توسط ماریا خان

پیدا کردن عمده ای است که همزمان با خود دانشکده پزشکی اهداف و الزامات خارج از راه. “من عمده زیست شناسی است چرا که من می دانستم که این کلاس همزمان با pre rec ها برای دانشکده پزشکی بود و من علاقه مند در کلاس های متنوع که زیست شناسی ارائه شده مانند انسان فیزیولوژی و کلاس های مورد گیاهان” گفت: FSU ارشد اسکارلت Dunkley. همچنین, اگر شما برنامه ریزی در انجام هر کار بین المللی پس از دانشکده پزشکی را برخی از کلاس های زبان خارجی (شاید حتی اضافه کردن یک جزئی) مانند اسپانیا یا فرانسه. دانش آموزانی که همچنین می خواهم به گسترش مهارت های نوشتن خود را و به دست آوردن یک دیدگاه متفاوت در مورد مسائل پزشکی دانش آموزان ممکن است صورت باید انتخاب کنید مهمی مانند روانشناسی به زبان انگلیسی یا علوم سیاسی. Med مدارس قدردانی گرد دانشجویی که گرفته شده از علوم مورد نیاز و بررسی منافع دیگر. این ممکن است به نظر می رسد غیر متعارف اما به یاد داشته باشید که آن را به شما کمک کند ایستادگی کردن در دریا از دانشکده پزشکی متقاضیان است.

5 رزومه بوستر Pre-Med رشته نیاز دارید که برای دریافت MD

1. قلم

pre med scribe
youtube.com

Med مدارس عشق دانش آموزانی که دیده می شود عملکرد داخلی از محیط بیمارستان. “آن را یک تجربه با دکتر درگیر خیلی بیشتر از کار داوطلبانه و یا دادن بیماران پتو” گفت: دانشگاه سینسیناتی سال اول پزشکی, دانش آموز شین Rayos دل سل. “شما در حال کار با متخصصان مراقبت های بهداشتی…[و] watch دکتر کار می کنند.” در علاوه بر این به یادگیری در مورد این بیماران نه تنها علائم خود دانش آموزان به دست آوردن ارتباطات بین فردی مهارت های با ارزش در هر بیمارستان. برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه جورج واشنگتن ارائه می دهد خاص کاتب کلاس های pre-med دانش آموزان در مدرسه به کار در بیمارستان در طول ترم. دانش آموزان علاقه مند نیز می توانید پیوستن به شرکت های مانند کاتب امریکا برای پرداخت scribing شغل.

2. سایه

shadowing pre med
مالش

این امر بیشتر برای دانش آموزانی که می خواهند به کار در یک مطب دکتر به جای یک بیمارستان است. شما می توانید تماس بگیرید هر دفتر خود را در اطراف محوطه دانشگاه و یا در زادگاه خود و از آنها بخواهید به سایه یک دکتر برای یک روز. “من تا به حال تجربه دست اول تشخیص بیماران و یادگیری در پشت صحنه از داشتن یک عمل خصوصی” گفت: FSU زیست شناسی ارشد ماریسا Guedes. “من دیدم که چگونه شرکت های بیمه, تماس با دفاتر و مقدار کار شما باید برای مقابله با صحبت کردن با بیماران پس از ساعت.” دانشگاه مریلند در کالج دوم بهداشت عمومی عمده Yasmeen بروکس موافق است. او صرف بخش هایی از استراحت تابستانی خود را در او و مادرش درمان فیزیکی ، “من قطعا لذت می برد زمان در آن وجود دارد صحبت کردن با کارگران دیگر در مورد تجارب خود را گفت:” بروکس. این کار پیروزی است اگر شما nab یک مربی است که به شما مشاوره حرفه ای و آینده توصیه می شود.

3. تحقیقات

research pre med
unsplash.com

مقدار زیادی از اساتید باید فرصت های تحقیقاتی در آزمایشگاه های خود را در طول ترم. “من بخشی از یک Zika آزمایشگاه تحقیقاتی و پزشکی مدارس خواهم برای دیدن پژوهش به دلیل آزمایشگاه تجربه دانش آموز به دست آوردن” گفت: Dunkley. “تکنیک ها و روش های است که ما یاد بگیرند به عنوان زیست شناسی رشته قادر به دخیل زمانی که شما در یک آزمایشگاه که واقعا اجازه می دهد تا ما را به درک چیزهایی مانند باکتری تحولات به طور کامل.” در حالی که شما ممکن است دریافت پرداخت برای کار تحقیقاتی دانش آموزان معمولا ملایم برنامه که تهیه کردن به خود مشغول pre-med سبک زندگی. بحث خود را استاد علوم برای دیدن اگر آنها و یا هر یک از همکاران هر گونه باز کردن موقعیت های تحقیق برای دانشجویان است.

4. داوطلب

volunteer pre med
commons.wikimedia.org

این که آیا شما داوطلب به صورت محلی و یا در خارج از کشور با استفاده از تجربه به گوشت گاو تا رزومه کاری خود را. محلی شما می توانید ببینید اگر شما می توانید داوطلب در پردیس و یا زادگاه بیمارستان برای حدود 10 ساعت در هفته است. اگر شما در خارج از کشور شما می توانید کار خود را به عنوان یک جذاب تر داستان برای دانشکده پزشکی پذیرش تیم های. نگاهی به دانشگاه سینسیناتی سال اول دانشجویان پزشکی براندون Nidea ، او به طور داوطلبانه در خارج از کشور در جمهوری دومینیکن. “[من] قادر به رفتن به مناطق روستایی در جمهوری دومینیکن مانند سانتیاگو” گفت: Nidea. در حالی که وجود دارد او به طور داوطلبانه در یک کلیسا مستقر در درمانگاه در وسط هیچ جا جایی که برای برخی از مردم آن را اولین بار خود را با دیدن یک دکتر. او همچنین به مطالعه اسپانیایی در حالی که در مقطع کارشناسی بنابراین او می تواند به برقراری ارتباط با مردم وجود دارد. “بسیار چشم باز کردن. من قادر به استفاده از این نوع تنظیم تم به نرم افزار” Nidea گفت.

5. تحصیل در خارج از کشور

study abroad pre med
unsplash.com

بسیاری از دانشجویان تحصیل در خارج از کشور در طول سال در مقطع کارشناسی. فقط به خاطر اینکه شما یک pre-med دانشجو به این معنا نیست که شما نمی توانید پیوستن به در در سرگرم کننده است. فقط مطمئن شوید که وقت خود را در خارج از کشور مربوط به پزشکی خود را از آرمان های خود. “من در خارج از کشور به ال سالوادور و قادر به دیدن چگونگی عمل جراحی انجام شد با استفاده از منابع محدود. دیدن چگونه تصمیم گیری ها بر اساس در دسترس بودن منابع واقعا به چشم انداز چگونه ممتاز پزشکان و بیماران در ایالات متحده گفت:” Dunkley. امتیاز جایزه اگر شما داوطلب در حالی که در خارج از کشور.گزارش این آگهی

10 خوب رشته برای دانشکده پزشکی که نمی شناسی

نوشته شده توسط دوون Milley

انتخاب یک عمده می تواند سخت را در خود دارد اما هنگامی که شما یک ایده از یک مسیر حرفه ای آن می توانید حتی بیشتر فشار خود را در کارشناسی تجربه به عنوان آن را به عنوان یک اتصال مستقیم به یک آینده موفق. اکثر pre-med دانش آموزان از نظر زیست شناسی به عنوان شایع ترین مقطع کارشناسی عمده برای مدرسه پزشکی. منظورم این است که مطالعه زندگی مطمئن می کند مانند صدای یک انتخاب خوب برای pre-med دانش آموزان است. آن را پوشش می دهد بسیاری از پیش نیازهای مورد نیاز برای دانشکده پزشکی و ارائه می دهد مسیرهای متعددی را با توجه به منافع خود. اما اگر زیست شناسی برای شما مناسب نیست مقدار زیادی از دیگر رشته — علوم-مرتبط یا نه — می تواند منجر شما به همان مسیر است. قبل از اینکه شما اعلام, کالج را به یک تجربه سرگرم کننده با چیدن عمده شما در واقع احساس پرشور در مورد.

خوانده شده در برای 8 بیشتر رشته برای دانشکده پزشکی است که شامل نمی شود واضح زیست شناسی مسیر.

1. کسب و کار

Boss Baby gif
giphy.com

مردم می گویند پول جهانی به دور وجود دارد که در آن پول وجود دارد کسب و کار. در حالی که نه یک علم مرتبط با عمده کسب و کار نقش عمده ای در راه بیمارستان ها و درمانگاه های تابع. تخصص های متعدد و یا آهنگ های که سقوط تحت چتر کسب و کار شامل بازاریابی و فروش و مدیریت و حتی امور مالی. کسب و کار ارائه می دهد بیشتر اقتصادی و مالی چشم انداز در پزشکی است. بنابراین اگر موضوعاتی مانند مدیریت بیمارستان کارگران حقوق مالی و یا قیمت دارو مورد علاقه شما یک مدرک کسب و کار کمک خواهد کرد که شما را در درک چگونه آن مفاهیم تاثیر طب مدرن. آن را نیز می آموزد دانش آموزان در مورد کار تیمی و مدیریت پروژه—پایه های قوی از هر کسب و کار موفق. “ما آموخته زیادی در مورد ارتباطات, بازاریابی, مدیریت پروژه و بخشی از یک تیم است. و در حال حاضر که من شروع به دیدن چگونه همه چیز کار در یک بیمارستان آن را اساسا همه مبتنی بر تیم مدیریت پروژه” UCLA سوم-سال دانشجوی پزشکی اتان Osias گفت. “من فکر می کنم که دانش و تجربه من از بودن در کسب و کار عمده بود قطعا مفید و ادامه خواهد داد به تواند مفید باشد برای من به عنوان من همچنان در طول آموزش پزشکی” Osias گفت. یک مدرک کسب و کار می تواند ارائه بینش بیشتر به طرف یک دکتر کار شما احتمالا هرگز در نظر گرفته شود.

2. فیزیولوژی

a cartoon skeleton dancing
giphy.com

دانشجویان زیست شناسی درجه احتمالا انتخاب تخصص و یا آهنگ های خود را محدود مطالعات و فیزیولوژی نشان میدهد که یکی از این آهنگ که به نظر می رسد در این مکانیسم در سیستم های زنده است. آن طول می کشد نگاه نزدیک در چگونه سیستم های ارگان های سلولها و مولکولهای زیستی تابع. “آنها را پوشش تمام بدن در هر قسمتی از سیستم چند هفته در یک زمان و پوشش تمام بدن در پایان مدرک لیسانس خود را,” دانشگاه ایالتی اوهایو سال پنجم MD/دانشجوی دکتری Farbod Fazlollahi گفت. فیزیولوژی تمرکز بیشتر بر روی موجودات زنده’ سیستمبر خلاف زیست شناسی است که شامل همه چیز از زندگی گیاهی و کل biomes به مولکول ها و سلول ها است. یادگیری در مورد سیستم های زندگی را به عنوان عمل بسیار مفید دانش وارد مدرسه پزشکی با از آنجا که اطلاعات در آینه است که از دانشکده پزشکی برنامه درسی. با توجه به این که شما می توانید معمولی صحبت در مورد چهار حفره های قلب برای ساعت ها در پایان شما باید یک لبه دیگر دانش آموزان به دلیل درک عمیق تر از راه بدن کار می کند.

3. اسپانیایی

Will Ferrell in Anchorman movie gif
giphy.com

به عنوان یک پزشک شما درمان بسیاری از مردم هر روز هر یک فقط به عنوان منحصر به فرد به عنوان یکی قبل از. پزشکان مقدار زیادی از تنوع را در بیمارستان و یا درمانگاه و یک اسپانیایی عمده را افزایش می دهد توانایی خود را برای درمان بیشتر به مردم است. پس از همه, اسپانیایی باعث می شود تا دومین زبان گفتاری در آمریکا Polyglots در هر حرفه ای باید یک مزیت به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را برای کمک به مردم بیشتر. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد درمان پزشکی جمعیت به ویژه در مناطق محروم وجود دارد اکثریت قریب به اتفاق از زبان نیاز به زبان اسپانیایی در آن مکان” دانشگاه جورج تاون دستیار Dean Michael پارکر گفت. مفید دیگر زبان ها عبارتند از: چینی, فرانسوی, آلمانی,, بنابراین اگر, اسپانیایی لزوما به یک نقطه شیرین برای شما شاید این دیگر در تقاضا زبان خواهد شد. به عنوان یک اسپانیایی عمده شما می تواند از این فرصت برای تکمیل زبان همهجانبه مطالعه خارج از برنامه. این همچنین اجازه می دهد تا شما را به بررسی سیستم های مختلف مطالعه, بهداشت و درمان و فرهنگ. تعجب آور یک بیمار با این واقعیت است که شما می توانید صحبت می کنند زبان خود را به صورت بسیار قوی اتصالات در چنین مردم مبتنی بر حرفه ای.

4. علوم اعصاب

Sheldon from The Big Bang Theory
giphy.com

با توجه به این واقعیت است که مغز کنترل افکار ما و خاطرات و گفتار و جنبش و توابع عضو پزشکان آینده را به خوبی انجام مطالعه آن را به عنوان آنجا که ممکن است. علوم اعصاب مطالعه تمام چیزهایی که مربوط به سیستم عصبی و نظر بدن انسان, این به معنی آن تمرکز بیشتر بر روی مغز و نخاع است. مردم در نظر اعصاب به عنوان یکی از سخت ترین رشته به دلیل آن را شامل بسیاری از به چالش کشیدن ریاضی و علوم کلاس در تمام مناطق مختلف است. برای مثال شما ممکن است بار برنامه خود را با سلولی و مولکولی, زیست شناسی, حساب دیفرانسیل و انتگرال I و II و شیمی آلی. در حالی که اگر شما انتخاب می کنید به مطالعه زیست شناسی, شیمی و فیزیک, شما احتمالا باید به اصول اولیه از همه سخت علوم اما واقعا خیلی بیشتر از آن است. علوم اعصاب شامل همه آن افراد ، اما نگران نباشید — از آنجا که چالش های عمده ای مانند علوم اعصاب ممکن است فقط بهتر تجهیز شما برای دانشکده پزشکی بیش از شما فکر می کنم.

زمینه علوم اعصاب نیز به سرعت در حال تغییر و پیشرفت می کند تا دانش آموزان در معرض پژوهش و لبه های برش خیلی زود در مطالعات خود. شما به احتمال زیاد باید زمان آسان تر تحصیل در رشته مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی نسبت به دیگر دانش آموزان آنجا که شما را در درک مفاهیم ساده تر به شما به عنوان مرجع آشنا عمده در کارشناسی. “هنگامی که ما به بخش مغز و اعصاب از دانشکده پزشکی مردم شده بود و هشدار من در تمام طول سال های طولانی مانند “مغز و اعصاب در حال رفتن به قاتل’ ‘این سخت ترین بخشی از دانشکده پزشکی,’ ‘وجود دارد بسیار برای یادگیری’ ‘این خواهد بود تا شدید.’ و آن نبود. دیگر مغز و اعصاب دانش آموزان در کلاس من موافقت کرده بود و ما تا به حال یک زمان آسان تر با تشریح” UCLA فارغ التحصیلان علوم اعصاب Fazlollahi گفت. چالش خود را در سال در مقطع کارشناسی به عنوان یک اعصاب عمده در خدمت شما و در دانشکده پزشکینه به ذکر است تمام دوره های سرد شما را به عمیق تر درک کارکرد مغز است.

5. علوم سیاسی

a gif from Hamilton
giphy.com

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند علوم سیاسی و طب زمینه های با هم تداخل دارند اما این دو در واقع تعداد زیادی مشترک و اتصال غالبا. علوم سیاسی اصلی تجزیه و تحلیل سیستم, دولت, سیاسی, فعالیت های سیاسی و ایدئولوژی است. سیاست نقش عمده ای در پزشکی و بهداشت و درمان. با پیشنهاد های مختلف لوایح در کنگره و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ترویج ایده های خود را از بهترین سیستم بهداشت و درمان در سراسر کشور و یا عدم وجود یک دارو می شود توسط اداره قوانین خاص مثل هر زمینه است. رشته علوم سیاسی به شما بیشتر دانش و درک از بهداشت و درمان موضوعاتی مانند عدالت در سلامت و آزار و سلامت, سلامت روان, سلامت مهاجر و واکسن. نقش سیاست در این مورد موضوعات مختلف تحت تاثیر قرار چگونه پزشکان در درمان بیماران خود را. درک بیشتری از آن نقش خواهد اجازه می دهد تا پزشکان برای تشخیص نابرابری در ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان و واقعا در تلاش برای تغییر آنها به عنوان کار می کنند.

6. جرم شناسی

A gif from the show Bones
giphy.com

اگر شما تا کنون دیده اید جرم و جنایت نشان می دهد مانند CSI, استخوان, NCIS و Criminal Minds, شما می دانید که بخش مهم علم نقش در پیدا کردن شواهد ایجاد یک مورد و یک اعتقاد. جرم شناسی رشته مطالعه جرم و رفتار انحرافی. جای تعجب تحقیقات خود به تساوی از تمام جنبه های علم مبتنی بر مطالعات مانند جامعه شناسی, روانشناسی, انسان شناسی, زیست شناسی و حتی شیمی. “در جرم شناسی شما در یادگیری خیلی بیشتر در مورد سیستماتیک خشونت و چگونه است که شامل به بهداشت و درمان. و است که به شما می دهد بیشتر از یک بینش آینده پزشک به نوعی تغییر دهد که” دانشگاه مریلند سال چهارم و همکاری رئیس جمهور از UMD آمریکایی پزشکی انجمن دانشجویان Sahana Chakravartti گفت. دانشجویان پزشکی با یک پس زمینه جرم شناسی درک بهتر جامعه می پردازد قربانیان جرم و جنایت و جنایتکاران خود را. مسائل است که جرم شناسی رشته ممکن است جالب شامل درمان های پزشکی تجاوز جنسی به قربانیان زندان سیستم بهداشت و درمان و تروما است. یک پس زمینه جرم شناسی ممکن است به نظر می رسد مانند یک منطقه خاص مورد علاقه, اما آن را فراهم می کند یک چشم انداز منحصر به فرد در جنبه های خاصی از سیستم بهداشت و درمان ایالات متحده که تنها شما جالب تر به عنوان یک آینده نگر پزشکی ،

7. فلسفه

a gif from The Good Place
giphy.com

فلسفه ممکن است به نظر می رسد مانند یک far cry از یک علم, عمده, اما بسیاری از اوایل فیلسوفان پیشنهاد ایده هایی که مربوط به ریاضی, فیزیک, شیمی, زیست شناسی و روانشناسی. در مقدمه خود کلاس به بسیاری از این افراد شما را در مورد یادگیری آقا اسحاق نیوتن اصول ریاضی فلسفه طبیعی و ارسطو سیستماتیک تحقیق علمی. فلسفه رشته را بیشتر درک اخلاقی فلسفه نظریه است که پزشکان با استفاده از تصمیم گیری در مورد درمان. در مدرسه پزشکی, مصاحبه, شما می توانید انتظار برای پاسخ به حداقل چند اخلاقی سوالاتی مانند “چه هستند که افکار خود را در سقط جنین ؟” یا “افکار خود را بر خودکشی پزشک کمک?” فلسفه پس زمینه می تواند به شما کمک کند پاسخ به کسانی که ذهن ترا درهم میشکنند سوالات و همچنین شما را با ارائه دانش در موقعیت های زندگی واقعی.

8. بهداشت عمومی

Dr. Fauci talking about coronavirus
giphy.com

این مهم است “سلامت” در سمت راست نام آن, اما آن را با تمرکز بیشتر بر روی تصویر بزرگ به دنبال در جامعه به عنوان یک کل به جای یک فرد است. بهداشت عمومی به شدت مربوط به پزشکی است که در آن هدف پیشگیری از بیماری ها و طولانی تر شدن زندگی است. بهداشت عمومی رشته ترویج سالم رفتارهای مانند شستن دست ها, واکسیناسیون و توزیع کاندوم. مشهور ادارات و سازمان ها مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی نیز تمرکز در درجه اول در بهداشت عمومی. یک دانشجوی پزشکی با بهداشت عمومی درجه خواهد درک اعمال و اقدامات افراد و سازمان ها را برای جلوگیری از گسترش بیماری است. به عنوان یک پزشک شما ممکن است در حال حاضر هدف بهبود کیفیت زندگی مردم اما بهداشت عمومی رشته تدریس خواهد شد به شما دقیقا چگونه به آن آرمان یک واقعیت برای جامعه به عنوان یک کل.

زیست شناسی است واقعا بهترین عمده برای دانشجویان پزشکی?

در راه خود را به دانشکده پزشکی, نگه داشتن در ذهن تعدادی از گزینه های است که نه تنها به نفع شما اما همچنین به شما علاقه. زیست شناسی ممکن است به نظر می رسد مانند انتخاب واضح اما پزشکی به عنوان یک رشته شامل خیلی بیشتر از بیوگرافی عنوان می کند هر زمینه ای شامل بیش از آشکار یا مستقیم. Med مدارس را برای متقاضیانی که می توانید فکر می کنم منطقی بلکه خلاقانه که مى تواند همه 206 استخوان در بدن انسان و چه کسی می تواند فصاحت ساده پیچیده پزشکی برای تشخیص یک بیمار است.

فکر نمی کنم که شما باید به یک شور و شوق برای دیگری. دانشکده پزشکی برنامه ها نیز به طور فزاینده ای امید به دانش آموزان اجازه می دهد به ترکیب سایر رشته ها به رشته های پزشکی, بنابراین داشتن یک آموزش گرد می پردازد خاموش هنگامی که آن را می آید به دانشکده پزشکی برنامه های کاربردی. “ما یک مقدار زیادی از پزشک نوآوران که در حال حاضر و در آینده. آن را تبدیل به چیزی است که فوق العاده محبوب” UC سن دیگو سال اول پزشکی و MCAT مدرس Dhruv پوری گفت. بسیاری از مدارس برنامه های است که اجازه می دهد دانش آموزان به مطالعه فراتر از دیدگاه های پزشکی, همچنین بررسی های اجتماعی و فرهنگی, دیدگاه.

گاهی اوقات دانش آموزان تمایل به انتخاب رشته اصلی آنها فکر می کنم آنها را موفق ترین جای استفاده از دانشگاه به عنوان یک فرصت برای کشف احساسات خود را و کشف آنچه که آنها را دوست دارم. “من فکر می کنم که در مقطع کارشناسی آموزش و پرورش یکی از بهترین و شاید یکی از آخرین بار در زندگی یک دانش آموز است که آنها باید توانایی برای تحصیل در یک رشته ای در راه است. و بنابراین من می خواهم احتیاط دانش آموزان که احساس می کنند باید یک مسیر فکر در مورد مدرک خود” پارکر گفت. “مقدار می تواند از طریق یک چشم انداز میان رشته ای به آموزش و پرورش و رشته چیزی غیر متعارف قطعا رد نمی کند کسی از اینکه واجد شرایط برای درخواست دانشکده پزشکی.” در هنگام انتخاب یک عمده به یاد داشته باشید که هدف نهایی خود را ندارد یک مجموعه مسیر. کالج, پرورش حس کنجکاوی بنابراین استفاده از تجربه خود و کالج صدف خود را.

**به روز شده در دسامبر 27, 2017 شامل “چگونه به انتخاب مناسب Pre-Med عمده برای شما” و “5 رزومه بوستر Pre-Med رشته نیاز دارید که برای دریافت MD” توسط ماریا خان

***به روز شده در جولای 7, 2020 شامل “1o خوب رشته برای دانشکده پزشکی که نمی شناسی” و “زیست شناسی است واقعا بهترین عمده برای دانشجویان پزشکی ؟” دوون Milley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net