10 تب درمانگاه در Mysuru به صفحه نمایش COVID-19 موارد مشکوک

میسور/Mysuru: در تلاش خود را برای محدود کردن گسترش COVID-19به Mysuru دولت های منطقه و خانواده و سلامت وزارت رفاه تعیین کرده اند تا 10 تب درمانگاه در Mysuru و یکی در ننجنگود.

درمانگاه تاسیس شده اند بر اساس این بخشنامه از دولت و تا به حال تنها بنگلور تا به حال این مرکز است. در یک Facebook live, آدرس Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar گفت که درمانگاه به معنای صفحه نمایش مردم با علائم COVID-19.

شهری اولیه مراکز درمانی (UPHCs) به عنوان تب درمانگاه که در آن وجود خواهد داشت یک پزشک تعیین شده و کارکنان با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). هر کسی که با علائمی مانند تب و سرفه و گلو درد یا تنگی نفس باید اول روش نزدیکترین تب درمانگاه که در آن COVID-19 پاسخ سریع تیم را بررسی بيماران ترياژ و آنها را مشکوک و امن است.

در Mysuru این درمانگاه راه اندازی شده اند در Bannimantap, Chamundipuram, Eranagere, Kuvempunagar, Mysuru Makkala Koota, Nachanahalli Palya (N ثانیه Palya), Rajendranagar, Shanthinagar, Subramanyapura و T. K. طرح است. یک درمانگاه تاسیس شده است در ننجنگود شهر.

طبق این پروتکل زمانی که یک فرد بازدیدکننده داشته است یک تب درمانگاه/علائم او و متوسط بررسی خواهد شد و بر اساس آن فرد خواهد شد طبقه بندی شده در ‘مشکوک’ یا ‘امن’ ،

“کسانی که در امن گروه ارسال خواهد شد بازگشت به خانه با یک نسخه برای بیماری خود را در حالی که کسانی که مشکوک به گروه گرفته خواهد شد به گرد-مرکز جمع آوری و بعد از آن به یک مرکز قرنطینه در یک نقلیه تعیین شده مستقر و در همه تب درمانگاه,” او گفت:.

“کسانی که مشکوک به آلوده شده اند را به باقی می ماند در مراکز قرنطینه تا نتیجه تست منفی است. در غیر این صورت بیمار خواهد شد به انزوا مرکز در مورد علائم خفیف و یا به تعیین COVID-19 بیمارستان در KRS جاده ها در مورد متوسط/شدید, علائم,” او اضافه شده است.

DC خواست مردم برای بازدید از تاسیسات تنها اگر آنها می آیند در سراسر علائم مانند سرفه و تب و خستگی میشود. “بازدید از تب درمانگاه تنها اگر شما سرفه های شدید آنفولانزا مانند علائم و تنگی نفس. شما نمی توانید به طور تصادفی بازدید از درمانگاه به آزمون برای Coronavirus,” او اضافه شده است.

هر تب به درمانگاه شامل Covid-19 پاسخ سریع (CRR) تیم از یک دکتر و دو پرستار و یک کارگران بهداشت و درمان خواهد شد و باز در تمام روز. غربالگری در تب درمانگاه و تست در سواب مراکز رایگان از هزینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید