10 سیاه, تجارت, شیوه زندگی به درمان Summertime Sadness

کالج مگزین | No comments

با هنر دیجیتال فعالیت نمایشگاه بالقوه آن در طول قرنطینه هزاران نفر از افراد ارائه داده اند بینندگان روش های نوآورانه برای حمایت از سیاه و سفید مردان و زنان از خانه های خود. در علاوه بر این به امضای دادخواست و تماس با دولت نمایندگان در حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار است که باید انجام دهید. حمایت از مترجمان آزاد و یا کسانی که خود اشتغالی یک راه عالی برای هر دو سرمایه گذاری مجدد پول به جامعه به عنوان به خوبی به عنوان خود را درمان summertime blues.

بررسي فايلهاي 10 شیوه زندگی اثرگذارندهها که نه تنها پیشرو صنعت بلکه نوآوری آن است.

1. کیا ماری (@thenotoriouskia)

facebook.com

را California dreaming اضافه نیویورک edginess و نم نم در برخی از 90 فرهنگ پاپ و بیرون می آید درخشان کیا ماری. او نماد سبک پینترست خود را هیئت مدیره می خواهد و نقش مدل هر کس نیاز دارد. نترس به unapologetically واقعی بدنام کیا او را طول می کشد بینندگان یوتیوب در یک سفر برای کشف سبک شخصی خود را با ارائه نکات مفید در thrifting یکی-از-یک-نوع قطعه از لباس و اتخاذ جدید سالم در شیوه زندگی و عادات مانند محصولات مراقبت از پوست.

کیا ایجاد یک پلت فرم مثبت با هدف الهام بخش زنان برای تبدیل شدن به اعتماد به نفس در محیط های ساخته شده برای بیان منحصر به فردمانند خانه خود را, لباس های خود را و مهمتر از همه خود را. “من به دنبال او در زمان من به دنبال سیاه معماران و طراحان به دنبال دارد. او فقط به نظر می رسد طراوت و سبک او می رود دیوانه” دانشگاه جورج واشنگتن ارشد شایانی Lemonius گفت. “[من به دنبال او] شاید به همین دلیل است که او توجه مرا جلب امروز در Instagram. همه نوع به نظر می رسد همان و او فقط oozes اصالت است.” با شرکای تجاری مثل دیور و جورجیو آرمانی بدنام کیا همچنان به اعتبار اهمیت بیان شخصی خود را قطعی مبتکر در این سبک میباشد.

2. کورتنی کوین (@colormecourtney)

facebook.com

خوب رنگ صورتی! نیاز به یک پاپ از رنگ در زندگی شما ؟ پس از اتمام رنگ ملکه نیویورک کورتنی کوین. آریزونا بومی تبدیل نیویورک سبک آیکون کوین غالب صحنه مد با چشم ظاهر لباس و آب نبات های رنگی محتوا. اما او با نشاط و چشم انداز در زندگی محدود نمی کند او را برای مد است. پس از راه اندازی نام تجاری رنگ من کورتنی او به دست آورده در مشارکت با جهانی موسسات مانند آدیداس هدف و دیزنی. همراه با بولداگ فرانسوی وافل کوین درآمد حاصل به دنبال زندگی یک زندگی پر از رنگ و ماجراجویی است. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ اضافه کردن کمی رنگ به زندگی خود را!

3. Perkens بین امه (@perkensbienaime)

facebook.com

بانوان و آقایان زمان را با توجه به بالا (به معنای واقعی کلمه). Menswear متخصص Perkens بین امه, باعث می شود با پوشیدن یک کت و شلوار طراحی شده شبیه شعر در حرکت است. فوق العاده. پس از ایجاد شیوه زندگی خود را در سایت GARCON A LA MODE در سال 2014 لس آنجلس تاثیر گذار مجموعه به آموزش خود را از عشق و آگاهی برای مردان مد با جهان است. بین امه را جلا حضور دور نمانده است. علامت های تجاری مانند نایک و Balvenie سقوط در عشق با سبک خود را حق با ما است. عاشق عشق درجه یک با طعم های گران قیمت. Fellas: یادداشت ها.

4. مل Bae (@_melbae)

facebook.com

بسته کیسه های خود را سفر اشکالات زمان برای کشف جهان است. با توجه به شیوه زندگی و علاقه مندان به سفر مل Bae, ماجراجویی آغاز می شود با اعتماد به نفس در کنجکاوی. “دانستن که من مطالب الهام بخش دیگران همان چیزی است که من را هل می دهد برای ایجاد و به اشتراک گذاری” مل Bae گفت. “شما می دانید که چگونه گاهی اوقات هنگامی که شما می خواهید به انجام چیزی جدید شما به نوعی مردد? من نفرت دانستن این احساس می تواند به توقف مردم از زندگی خود را زندگی می کنند. همین دلیل است که برای من مهم است برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را.” هنگامی که اعتماد به نفس سوخت تمایل خود را برای دیدن و دانستن بیشتر در جهان می گذارد راکد انتظار خود را از چشم انداز منحصر به فرد به جرقه ماجراجویی.

Bae زندگی می کند و تنفس سرود از کشف خود با سفر انفرادی در سراسر جهان است. از ایسلند به شیکاگو و بروکلین بومی همیشه باعث می شود یک نقطه به دنبال کسانی که خود به خودی خارش به سفر. “من می خواهم برای الهام بخشیدن به دیگران به زندگی خود بهترین زندگی” Bae گفت. اجازه دهید ترس از تنهایی ذوب دور و اجازه دهید ماجراجویی آغاز خواهد شد.

5. آنال, سکس عمومی Guster (@blushingblack)

facebook.com

بهترین دوست هر کس می خواهد و پشتیبانی سیستم هر کس نیاز دارد. در 2011, آنال, سکس عمومی Guster به دنبال برای ایجاد یک فضا برای زنان به بیان نکات مد و زیبایی ارسال ها و تجربیات زندگی. و در نتیجه BlushingBlack.com متولد شد. پس از اولین راه اندازی وبلاگ خود Guster گسترش امپراتوری خود را از سیاه و تعالی از طریق همکاری با مارک های جهانی مانند Warby Parker و Lacoste. در علاوه بر این به او کارآفرینی, شیوه زندگی با یک شخص فعال و زرنگ روح Guster منتشر حسابهای شخصی نقاط عطف و درگیری های داخلی برای تشویق زنان دچار حوادث مشابه به منظور توسعه یک حس صداقت با خود است. به عنوان یک مادر از دو دختر جوان زیبا او مجموعه های خارج برای ایجاد یک اولویت از اعتماد به نفس برای زنان در همه جا. Unforgivably خام و صادقانه Guster کلمات از مشاوره جشن زیبایی سیاه و سفید با شفافیت کاملبرجسته روزمره دستاوردهای با غرور و افتخار (باید).

6. Ryan کلارک (@ryanstylesnyc)

facebook.com

لطفا خودداری از پرتاب دست در مد مردان faux pas. کلیشه از مردان ترس به نوآوری در سبک خود نیاز به رفتن. سبک متخصص و مد علاقه مندان Ryan کلارک موافق است. از med دانش آموز به شیوه زندگی, گورو, Clark فراهم می کند آسان به دنبال نگاه کتاب حتی سمج ترین سرحال Kingsman که می خواهد تا حول و حوش در بخش کمد لباس.

شخصی خود را با نام تجاری مد بالا زندگی می رود و حتی بیشتر شامل روند و راهنمایی برای اتخاذ یک بیشتر چشم نواز زندگی است. “هر بار که او میآید بر روی جدول زمانی او فرمان من توجه,” Kean دانشگاه ارشد لوسین Edme گفت. “رایان تنها یکی از مردان سیاه و سفید در Instagram که همواره مرا به یاد زیبایی از سیاه پوست و چرا من باید زینت دادن آن در آن با استفاده از هر پالت رنگ من می توانم.” با بیش از 171 هزار Instagram followers (یکی از آنها پر زرق و برق بیلی پورتر) وجود دارد این است که هیچ انکار Ryan کلارک می ایستد به عنوان بیشترین کمد در اطراف.

7. Mattie با جیمز (@themattiejames)

facebook.com

حتی اثرگذارندهها به کسی نیاز به نگاه کردن به. وارد Mattie با جیمز. جانباز وبلاگ نویس شروع زندگی حرفه ای خود را های زندگی و مشاوره مد در سال 2008 به عنوان یک سرگرمی و هنگامی که او تا به حال خرابی است. در حال حاضر بیش از یک دهه بعد جیمز ساخته شده است یک امپراتوری به عنوان یک پر بار و تاثیر گذار های راهنمایی و ترفندها برای تسخیر روزمره زندگی خانوادگی و حرفه ای موانع. موفقیت او در این زمینه به عنوان او ساخته شده یک چاشنی رسانه های مشاور که اغلب ارائه می دهد مستر به دیگر مشتاق اثرگذارندهها. او هیچ گلن Coco: او بهتر است! چهار برای شما Mattie با جیمز. شما به Mattie با جیمز (و هیچ کدام برای گرچن Weiners).

8. Ty الکساندر (@tyalexander)

facebook.com

بر خلاف قبلی اثرگذارندهها که خود را شروع به عنوان وبلاگ نویسان Ty الکساندر به دست آورد تاثیر گذار در وضعیت پس از تحقق رویای خود را از تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده. پس از انتشار کتاب پرفروش چیزهایی که من آرزو می کنم من می دانستم که قبل از اینکه مادرم فوت کرد در سال 2016 الکساندر در موفقیت میکرو مسلط پادکست و وبلاگ نویسی صحنه. ترین ذکر برای توانایی خود را به بیان نحوه انتخاب قدردانی بیش از غم و اندوه او نیز تمرینات استعداد خود را برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود را در شیوه زندگی و مد راهنمایی در وبلاگ خود عشق Ty الکساندر. با هیچ نشانه ای از توقف او Rockstar رگه هایی از موفقیت در هر زمان به زودی بالتیمور تاثیر گذار خواهد همچنان الهام بخش و تحت تاثیر قرار دادن تمام اعضای Ty قبیله.

9. فرانسیسکا موری (@onegrloneworld)

facebook.com

نگاهی به عقب Boy Meets World. زمان به برگ ریزان برخی از نور در یک دختر بچه یک جهان است. فرانسیسکا موری به مجموعه نوار برای سفر در سبک لعنتی خیلی بالا است. به عنوان یک متخصص jetsetterاو گرفته عشق او را برای ماجراجویی و فرهنگ برای ایجاد یک پلت فرم های شخصی چگونه به راهنماهای در هنگام سفر در هر وضعیت ممکن. سفر به تنهایی ؟ او باید شما را تحت پوشش. تحصیل در خارج از کشور و احساس دلتنگ? در اینجا چگونه شما به راحتی می توانید نگرانی. می خواهم به زندگی می کنند مانند یک محلی در تعطیلات ؟ اطمینان حاصل کنید! نیازی به گفتن نیست, یک دختر یک جهان به عنوان یک توقف فروشگاه برای همه چیز سفر. التماس درونی خود را ماجراجو به دلیل * * * * در راسل صدا* بیابان باید مورد بررسی قرار گیرد.

10. Sai De Silva (@scoutthecity)

facebook.com

یک trifecta از استعداد است. YouTuber نویس و Instagram خبره. Sai De Silva می ایستد به عنوان مظهر یک پلاتین خالق محتوا. علاوه بر ارائه راهنمایی در مد غواصی به او وعده غذایی مورد علاقه هک بالا بردن هر تازه رژیم غذایی برای foodie بهشت است. او نیز ارائه می دهد بینش به زندگی او همیشه شلوغ خانوار از طریق بارگیری در این هفته صحبتهای یافت و در کانال یوتیوب. وجود او گسترش نام تجاری خود را حتی بیشتر با به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مورد چگونه به اتخاذ عادات کار و پیدا کردن الهام بخش با نگاه روزانه کتاب. با بیش از 320 هزار Instagram followers, ما در نیویورک go-getter را بدست آورده و به دور از کف زدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>