Black voices به نظر می رسد باقی می ماند سکوت و خفه در طول تاریخ. در این روز مدرسه آمریکایی سیستم اغلب نادیده شامل ادبیات سیاه نویسندگان در آن برنامه درسی. این استمرار مستمر عیب پوشی از تاریخ ما و ارائه اطلاعات نادرست از مردم به حاشیه رانده شده. در پی این اعتراضات دانش آموزان در همه جا به طور مداوم تلاش برای آموزش خود را در زمان ناعادلانه سیاست ها و لحظات در تاریخ است. نگاهی به برخی از زمان برای یادگیری در مورد برخی از مهمترین و تاثیرگذار سیاه و نویسندگان گذشته و حالکه کلمات به کمک شکل آینده ای روشن تر برای آمریکایی های سیاه و سفید و ایالات متحده به طور کلی. در پی این جریان اعتراضات بیشتر و بیشتر آمریکایی ها به دنبال آموزش با توجه به بی عدالتی و درمان سیاه و سفید زندگی می کند.

دریافت تابستان خود را در لیست خواندن در اینجا و در ادامه به یاد بگیرند که چگونه این باور نکردنی, سیاه, نویسندگان جهان را تغییر داد.

1. تونی موریسون

flickr.com

“آزادی خود را یک چیز بود; و مدعی مالکیت آن آزاد خود دیگر بود.” محبوب توسط Toni Morrison

چوپان آنتونی Wofford Morrison, شناخته شده به عنوان Toni Morrison, می ایستد به عنوان یک جایزه نوبل و برنده جایزه پولیتزر رمان نویس. در نظر گرفته صدای زنان آفریقایی آمریکایی توسط بسیاری از او گردد پیچیده داستان که ضبط تاریکی مبارزه برده داری و تبعیض نژادی در امریکا است. او اولین رمان “The Bluest Eye,” می گوید داستان از یک جوان آفریقایی به نام Pecola که رشد می کند تا در طول سال های پس از رکود بزرگ. به دلیل پوست تیره Pecola است که همواره به عنوان زشت و این سوخت تمایل خود را برای چشم های آبی مشترک نماد سفیدی.

یکی دیگر از آثار “معشوق” منتشر شده در سال 1987 دریافت موریسون جایزه پولیتزر برای داستان. مجموعه پس از جنگ های داخلی کتاب ها و فیلم اقتباسی از همین نام بودند با الهام از حوادث غم انگیز از مارگارت گارنر زندگی. گارنر اقدام به فرار برده داری 1856 با عبور از رودخانه اوهایو از کنتاکی به اوهایو رایگان دولت است. متاسفانه او دستگیر شده و به جای اجازه می دهد کودک خود را به رشد یک برده او تصمیم به کشتن او. اغلب حقیقی رمان مورد بحث درد یک مادر خالی از سکنه است که کشنده انتخاب است که کپسوله عبارت “به من آزادی یا من مرگ است.” تونی موریسون موضوعات احساسی و تند و تلخ قصه گویی همچنان به ایستادگی کردن و جلب خوانندگان به نگاهی به نزدیک در تاریخ از طریق چشم از آمریکایی های آفریقایی تبار.

2. Octavia E. ساقی

flickr.com

“من بدبین اگر من را فمینیست سیاه… نفت-و-آب ترکیب جاه طلبی و تنبلی ناامنی یقین و رانندگی است.” –Octavia E. ساقی

به عنوان یک آمریکایی نویسنده داستان های علمی تخیلی و گیرنده هر دو هوگو و سحابی, جوایز, Octavia ساقی, کتاب غنی سازی ذهن شبیه هیچ دیگر. از سنین پایین علاقه خود را برای نوشتن رشد قوی است. با وجود او و مادرش آرزوها برای او برای تبدیل شدن به یک منشی ساقی به کار ادامه داد متعدد کمتر خواهان شغل موقت در جهت بیدار شدن در ساعت 3 صبح به نوشتن. او مدل دهید داستان او پس از سفید-و-مردسالار داستان های علمی تخیلی در آن زمان و از طریق سال ها و سال ها تحصیل و حضور در کارگاه های آموزشی متعدد او صدای خود او.

ساقی رفت و به نوشتن 16 باور نکردنی کتاب با محبوب ترین کتاب “قوم و خویشی” دریافت تحسین منتقدان در سال 1979. “قوم و خویشی” به دنبال یک جوان آفریقایی-آمریکایی به نویسنده در سال 1976 لس آنجلس که خودش را عقب و جلو از طریق زمان به قبل از جنگ داخلی مریلند کشت و زرع که در آن او در دیدار اجداد او. در سراسر “قبیله” ساقی فراهم می کند جالب پویا است که به بررسی معضلات antebellum برده داری از طریق آگاهی از اواخر 20th-century زن سیاه و سفید.

در سال 1995 ساقی شد اولین داستان های علمی تخیلی نویسنده برای دریافت یک مک آرتور یاران و پس از نوشتن مثل سری که او ادعا کرد که هر دو ضعف و افسرده او منتشر شده آخرین کتاب “نوپای” در سال 2005 یک سال قبل از درگذشت او. در نهایت ساقی هموار راه را برای بسیاری از داستان های علمی تخیلی صدای به ظهور سفید-تحت سلطه نوع.

3. مایا آنجلو

flickr.com

“سیاه و سفید زن حمله در مناقصه سال توسط تمام کسانی که مشترک نیروهای طبیعت در همان زمان که او در سه جانبه تیراندازی مردانه تعصب سفید غیر منطقی نفرت و عدم قدرت است. واقعیت این است که بزرگسالان آمریکایی سیاه پوست زن ظهور یک شخصیت نیرومند است که اغلب ملاقات با حیرت بی میلی و حتی جنگ طلبی. آن است که به ندرت پذیرفته شده و به عنوان نتیجه اجتناب ناپذیر از مبارزه برنده توسط بازماندگان و سزاوار احترام اگر مشتاق پذیرش است.” —من می دانم که چرا در قفس پرنده آواز می خواند by Maya Angelou

متولد مارگریت آنی Johnson, شناخته شده به عنوان مایا آنجلو, تبدیل به یکی از شناخته شده ترین شاعران آمریکایی. در طول زندگی خود او منتشر شده هفت autobiographies سه کتاب از مقالات و چندین کتاب شعر. علاوه بر این Angelou کمک به متعدد پخش فیلم و تلویزیون را نشان می دهد پوشا بیش از 50 سال است. او بهترین و شناخته شده کار می کند شامل هفت autobiographies که تمرکز در دوران کودکی و اوایل بزرگسالی تجربه است. “[‘من می دانم که چرا در قفس پرنده آواز می خواند’] بود فوق العاده احساسی و فقط یک کتاب زیبا همه در اطراف. من به یاد داشته باشید من تا به حال به عنوان خوانده شده آن را در یکی از کلاس های زبان انگلیسی و آن را یکی از کسانی که کتاب را تمام کردم راه جلوتر از کلاس چون من نمی تواند آن را قرار داده پایین” دانشگاه گرجستان دانشجو الیزابت جانسون گفت. آنجلو را “من می دانم که چرا در قفس پرنده ها آواز می خواند” منتشر کرد و در سال 1969 شد اولین بار در هفت جلد سری و محبوب ترین کتاب است. به عنوان یک آمدن از سن داستان آن جزئیات عکس از مایا آنجلو زندگی تا سن 17. علاوه بر آن نشان میدهد که چگونه قدرت یک شخصیت و یک عشق برای خواندن می تواند کمک به غلبه بر نژاد پرستی و تروما است. سایر آثار آنجلو عبارتند از: “و من هنوز افزایش یابد” “در نبض روز صبح” و “زندگی نمی ترساندن من است.” Angelou هنری صدا می درخشد را از طریق در کار او و قطاری از حقیقت زندگی خود است که طنین انداز با او خوانندگان را تشویق می کند و قدرت انعطاف پذیری و عشق است.

4. جیمز بالدوین

flickr.com

“مسلم است در هر مورد که جهل متفقین با قدرت وحشی ترین دشمن عدالت می تواند داشته باشد.” –جیمز بالدوین

جیمز بالدوین نوشت و رمان و نمایشنامه و مقالات و شعر است که کشف نه تنها پیچیدگیهای مسائل نژادی اما تمایلات جنسی به عنوان به خوبی. به عنوان یک فعال برای گی جنبش آزادی زن و جنبش حقوق مدنی بسیاری از شخصیت های اصلی نشان داده شد آفریقایی و آمریکایی گی ، “قطعه های مورد علاقه من توسط جیمز بالدوین است ‘سانی را Blues.’ او گاهی این احساسات در چنین قوی و پرشور در راه است که احساسات مذهبي هستند و بر روی خواننده و نیروهای آنها را به اتصال در یک سطح عمیق تر” دانشگاه بین المللی فلوریدا دانشجوی سال اول ویکتوریا فرناندز گفت. در سن 24 بالدوین ترک ایالات متحده برای فرار از تعصبات نژادی و در پاریس زندگی می کردند.

در پاریس بالدوین نوشت: “برو آن را در کوه” یک رمان نوشته شده از قلب در مورد سیاه مبارزه در امریکا است که به سرعت تبدیل به یک کلاسیک آمریکایی. در سال 1956 او نوشت: “جیووانی اتاق” که به نور آورده مسائل مربوط به نژاد و همجنسگرایی در یک زمان هنگامی که آن را به عنوان یک تابو کمک به ایجاد میراث او به عنوان یک قهرمان آمریکایی. چرا که او را بعد از نسل از هنرمندان احساس رایگان به صحبت در مورد تجربه گی در امریکا است.

5. Langston Hughes

instagram.com

“من شناخته شده رودخانه: من شناخته شده رودخانه های باستانی به عنوان جهان و بزرگتر از جریان خون انسان در انسان میشود. روح من رشد کرده است عمیق مانند رودخانه.” سیاه پوست صحبت می کند از رودخانه توسط Langston Hughes

Langston Hughes, بهترین شناخته شده به عنوان رهبر هارلم رنسانس جدید ایجاد ادبی فرم هنری به نام, موسیقی جاز, شعر, معنی شعر که “نشان می دهد جاز مانند ریتم یا احساس بداهه است.” هیوز کار خود را آغاز کرد و در سال 1921 با یک قطعه در “بحران” در مجله رسمی از انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP). “سیاهان صحبت می کند از رودخانه” نوشته شده و در سن 17 شد هیوز را امضا شعر. در شعر هیوز بیان خود احساس در میانه هویت و در عین حال آن راوی دارای دانش و روح باستانی به عنوان رودخانه که او صحبت می کند. هیوز’ عمیقا احساسی و رمانتیک زبان حمل قدرت بسیار مسن نویسنده در غور و تعمق لحظه در زمان.

همراه با شعر هیوز شد یک رمان نویس نمایشنامه نویس و مقاله نویس و با استفاده از پلت فرم خود را برای فعالیت های اجتماعی. با استفاده از منحصر به فرد خود را شاعرانه سبک هیوز نشان داد تعهد خود را به تم سیاه و سفید و میراث فرهنگی با “خسته بلوز” یک مجموعه شعر از او منتشر شده در فقط 24 سال سن دارد. “”من بیش از حد’ به نظر می رسد نه تنها به اهمیت سیاه و سفید در جامعه آمریکا جامعه اما چگونه جامعه سیاه و سفید است که یک بخشی از جامعه آمریکا” Marymount منهتن کالج, دانشجو, Jania گومز گفت. “Langston Hughes نشان می دهد که چگونه حتی زمانی که امریکا سعی در پنهان کردن آن سیاه و سفید قدرت جامعه آن را نمی” از طریق استفاده از زبان عامیانه, مذهبی زمینه و موسیقی هیوز با استفاده از صدای خود را به جهان آموزش در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار سبک زندگی به خصوص در پایین اجتماعی-اقتصادی اقشار. به همین دلیل ما به یاد داشته باشید کار خود و کمک به واقعی تر و خام تصویر سیاه زندگی در امریکا است.

6. زورا نیل Liquid

flickr.com

“من شده اند در غم و اندوه آشپزخانه و تمیز کردن همه گلدان ها. پس از آن من بود در peaky کوه پیچیده شده در رنگین کمان با چنگ و شمشیر در دست من است.” –زورا نیل Liquid

Liquid عازم شهر نیویورک در سال 1925 فقط به عنوان هارلم رنسانس آغاز شده برای به دست آوردن شتاب. این هنری و فکری و اجتماعی جنبش شناخته شده به عنوان “جدید Negro جنبش” در آن زمان محور در هارلم منهتن در طول 1920s. در ارتفاع 1930 او تبدیل به یک برجسته, سیاه, زن نویسنده و او اغلب برگزار می شود گردهمایی های اجتماعی با دیگر هنرمندان شناخته شده مانند Langston Hughes. هیوستن نوشت: بیش از 50 منتشر شده و رمان و داستان کوتاه و نمایشنامه و مقالات, اما معروف ترین کار تا کنون بود “چشمان خود را به تماشای خدا.” منتشر شده در سال 1937 رمان شرح زیر است اوایل زندگی یک زن آمریکایی آفریقایی تبار در جنوب فلوریدا در اوایل قرن 20 و بررسی مباحث دشوار تجاوز به عنف, نژاد, و نقش های جنسیتی.

Liquid حرفه ای رنج می برد بسیار نسبت به پایان زندگی خود را. در واقع پس از درگذشت او در سال 1960 او داستان ها و کتاب رفت از چاپ. خوشبختانه سال بعد آلیس واکر (نویسنده “رنگ بنفش”) احیا امریکا علاقه Liquid در مقاله “در جستجوی زورا نیل Liquid” منتشر کرد و در سال 1975. واکر ادعا می کند که Liquid کار مجموعه ای از یک پایه در واقعیت از آمریکایی های آفریقایی تبار چرا که او سقوط شدید در عشق با مردم رنگ و می خواستم آنها را به دیدن زیبایی را در خود. این به ارمغان آورد Liquid به توجه نسل جدیدی از خوانندگان و به او میراث او را به حق سزاوار.

7. الکس هیلی

instagram.com

“در همه ما وجود دارد گرسنگی مغز-عمیق به میراث ما – بدانید که ما که هستیم و که در آن ما آمده است. بدون این غنی سازی دانش وجود دارد توخالی حسرت. بدون توجه به آنچه ما اهداف در زندگی, هنوز هم وجود دارد یک خلاء پوچی و فریزر تنهایی.” –الکس هیلیگزارش این آگهی

الکس هیلی نوشتن الهام بخش در سراسر کشور بهره در شجره نامه و تاریخچه. بهترین و شناخته شده برای “زندگی نامه مالکوم ایکس: همانطور که به الکس هیلی” در سال 1965 منتشر شد هیلی جهان توسط طوفان در زمان. این کتاب بر اساس مصاحبه های انجام شده توسط هیلی در محل 1963 و مالکوم ایکس ترور در سال 1965. در حالی که برخی از توجه هیلی به عنوان کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد مدرن دانشمندان مشاهده او را به عنوان ضروری همکار. او عمدا نوشت: داستان در خاموش انگیزه نویسنده صوتی برای ایجاد اثر Malcolm X صحبت کردن به طور مستقیم به خوانندگان.

او برنده جایزه پولیتزر کتاب “ریشه: حماسه یک خانواده آمریکایی” منتشر کرد و در سال 1976 آغاز شده به عنوان یک پروژه بلند پروازانه است که هیلی زمان در زیر به ردیابی او جد سفر از آفریقا به آمریکا به عنوان برده و داستان افزایش خود را به آزادی است. “ریشه” ایجاد شده پس از یک دهه تحقیق و سفر به غرب آفریقا شد ملی احساس. آن را در نهایت تبدیل به یک سریال تلویزیونی است که در هم شکسته تلویزیون مشاهده سوابق زمانی که 130 میلیون بیننده در تنظیم شده است. خود را در خارج از جعبه فکر و شور و شوق برای بیان رهبری او را به باز کردن چشم جهان به بی عدالتی از تاریخ ما و تغییر قلب بسیاری از.

8. W. E. B Du Bois

flickr.com

“باور دارم در زندگی! همیشه انسان را زنده و پیشرفت بیشتر و گسترده تر و کاملتر زندگی است.” –W. E. B. Du Bois

ما به یاد داشته باشید W. E. B Du Bois به عنوان یک فعال پان Africanist جامعه شناس مربی مورخ و نویسنده. او در ماساچوست به عنوان بخشی از نخبگان و مسائل تبعیض نژادی نمی آمد به توجه خود را تا زمانی که او شروع به تحصیل در دانشگاه تنسی است. او مورد مطالعه قرار مبارزات و پیروزی از امریکا و نوشت: “سرکوب برده آفریقایی-تجارت ایالات متحده امریکا” به عنوان پایان نامه خود را. این کتاب یکی از اولین مطالعات علمی در جوامع و از آن هنوز هم باقی می ماند معتبر کار بر روی این موضوع است. پس از وحشتناک مجازات سام شلنگ در سال 1899 Du Bois شروع به نوشتن “روح سیاه, قوم,” منتشر شده در سال 1903. این کتاب شامل چندین مقاله در مسابقه برگرفته از تجارب خود و به این روز آن را دارای جایگاه مهمی در علوم اجتماعی به عنوان یکی از آثار اولیه در زمینه جامعه شناسی است.

گذشته از این, Du Bois ابداع اصطلاح “دو آگاهی” به عنوان یک راه برای توضیح دهید که چگونه تنش در جوامع مردم سیاه و سفید باید به دو زمینه چشم انداز در همه زمان: آنها باید آگاهانه از آنها چگونه نظر خود را به عنوان به خوبی به عنوان آگاهانه از جهان چگونه views آنها. Du Bois در ادامه به ایجاد NAACP زمانی که ملت شد پیشی گیرد و توسط Jim Crow قوانین حقوق مدنی و سیاسی. او ادامه داد: برای نوشتن مقالات و کتاب ها در تلاش برای آموزش و تغییر ملت است. به وضوح W. E. B Du Bois’ کمک به پیشرفت آفریقایی را می توانید احساس می کنید مربوط به امروز و به او الهام قرار دادن تاکید بر آموزش و تغییر در این کشور به منظور مقابله با نژادی و بی عدالتی است.

9. ریچارد رایت

instagram.com

“نفرت دارند چرا که آنها می ترسند و آنها از ترس چرا که آنها احساس می کنید که عمیق ترین احساسات از زندگی خود را در حال حمله و خشم. و آنها نمی دانند که چرا آنها ناتوان آلت در یک نابینا از نیروهای اجتماعی.” —پسر بومی توسط ریچارد رایت

ریچارد رایت در آرزوی نوشتن در زمان خاموش هنگامی که او شروع به کار از طریق فدرال نویسندگان پروژه و دریافت انتقادی تحسین برای یک مجموعه داستان کوتاه به نام “عمو تام کودکان است.” او تقویت شهرت او به سال 1940 برای انتشار “پسر بومی” که شد این کتاب برای اولین بار توسط یک آمریکایی آفریقایی تبار نویسنده انتخاب شده توسط Book-of-the-باشگاه ماه. “مادری پسر” می گوید داستان از 20 سال بزرگتر Thomas, سیاه و سفید نوجوان زندگی فقر زده سمت جنوب شیکاگو در سال 1930. رایت به تصویر می کشد سیستمیک و معلول پشت جنایات شخصیت اصلی خود را ارائه می دهد که یک تصویر بزرگتر از اختلاف نژادی و تعصب در کشور هنوز هم حلقه درست به این روز است.

از طریق رمان خود را “پسر” رایت جزئیات یک حساب شخصی در حال رشد در جنوب و در نهایت حرکت به شیکاگو جایی که او یک نویسنده و عضو حزب کمونیست. در حالی که کتاب موفقیت رایت شد سرخورده در امریکا و حزب کمونیست. او تصمیم گرفت به صرف بقیه عمر خود را در پاریس به عنوان یک مهاجر و ادامه داد: برای نوشتن رمان است که خطاب به آمریکایی های آفریقایی تبار و سیاه و مسائل. امروز ما به خاطر شجاعت خود را برای بیان سختی های آمریکایی های آفریقایی تبار خود را از طریق واقعی شخصیت های.

10. Chimamanda N’gozi Adichie

flickr.com

“فرهنگ نه مردم را. مردم را کشت. اگر درست است که تمام بشریت از زنان است فرهنگ ما نیست پس ما می توانیم و باید آن را از فرهنگ ما است.” همه ما باید فمینیست توسط Chimamanda Adichie

تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم ما می دانیم Chimamanda N’gozi Adichie مدرن و فعال برای مسابقه هویت و فمینیستی مسائل است که ما باید همه پشت سر گذاشت. متولد سال 1977 در نیجریه Adichie رشد در طول جنگ داخلی نیجریه. در 19 سالگی او به ایالات متحده نقل مکان به مطالعه و ادعا می کند که در حال حرکت به امریکا ساخته شده تاثیر زیادی در هویت او است. کتاب او منعکس کننده در این سفر را ارائه طراوت یک چشم انداز جدید به راه ما فکر می کنم در مورد مسابقه. در رمان “Americanah,” Adichie توضیح می دهد که این احساسات: “من از یک کشور که در آن مسابقه بود نه یک مسئله; من فکر نمی کنم از خودم به عنوان سیاه و سفید و من تنها سیاه شد وقتی که من به امریکا آمد.” یکی از قابل توجه ترین کتاب شامل “نیمی از یک خورشید زرد” که مورد بحث حوادث Biafran جنگ در نیجریه از سه شخصیت متفاوت دیدگاه. این کتاب به بررسی موضوعات سیاست و هویت در پست استعمار آفریقا در حالی که نشان دادن معاشرت با مسائل حکومت های غربی, روزنامه نگاری جنگ و زن توانمندسازی یک موضوع بسیار مهم به Adichie.

“همه ما باید فمینیست” منتشر شده در سال 2014 و اقتباس از سال 2012 بحث TEDx به همین نام در نهایت پرسیده جنبش فمینیستی. صدا از این بحث حتی ساخته شده راه خود را در بیانسه 2013 آهنگ “***بی عیب و نقص.” در پیش زمینه از بیانسه فرشته خواننده, ما از شنیدن Adichie را بدنام عبارت “ما به آموزش دختران به کوچک شدن خود به خود کوچکتر است. به ما می گویند برای دختران شما می توانید جاه طلبی اما نه بیش از حد. شما باید هدف به موفقیت, اما نه بیش از حد موفق است. در غیر این صورت, شما را تهدید می کند،” Adichie همچنان به ایستادگی به عنوان صریح سیاسی و فعال به نظر می رسد به جلو به یک حرفه ای کامل از نوشتن کتاب پیش از خود را, بنابراین مطمئن شوید که به نگه داشتن چشم را برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de