استعلام تجهیزات پزشکی

خرید تجهیزات پزشکی همواره یکی از موضوعات مهمی است که به دلیل اهمیت آن و سر و کار داشتن با جان و مال مردم، بسیا

توسط ATSHNEWS در 29 آذر 1399

خرید تجهیزات پزشکی همواره یکی از موضوعات مهمی است که به دلیل اهمیت آن و سر و کار داشتن با جان و مال مردم، بسیار مورد توجه بوده و بایستی دقت لازم برای خرید آن ها صورت گیرد. حال آن که امروزه شرکت ها، بیمارستان ها و ارگان های دولتی همچون پتروشیمی و شهرداری و دانشگاه ها به دلایل مختلف از جمله عدم وجود یک مرجع معتبر برای استعلام و یا خرید تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز خود با سختی هایی مواجه هستند.


بنابراین در این مقاله از سدان مد با ما همراه باشید تا روشی آسان برای استعلام تجهیزات پزشکی را به شما آموزش داده و در پیدا نمودن یک شرکت معتبر برای استعلام قیمت تجهیزات پزشکی به شما کمک نماییم. تجهیزات پزشکی سدان مد /p>

چرا استعلام لوازم پزشکی مشکل است؟


اگر چه امروزه نسبت به گذشته پیدا کردن هر نوع وسایل و تجهیزات آسان تر شده و افراد برای یافتن لوازم پزشکی مورد نیاز خود، دغدغه های گذشته را ندارند اما هنگامی که صحبت از تجهیزات و لوازم پزشکی خاص، حرفه ای و یا گران قیمت به میان می آید، همچنان افراد و ارگان ها سر در گم می مانند. https://my.wartburg.edu/ICS/Campus_Life/Campus_Groups/Biology_Department_Advising_Page/Discussion.jnz?portlet=Forums&screen=PostView&screenType=change&id=4d1ab681-ee57-4054-9d38-a514bd09f72f طرف دیگر از آن جایی که خرید تجهیزات پزشکی از شرکت های خارجی به علت تحریم های گوناگون و یا عدم اعتماد به این شرکت ها امکان پذیر نیست، امروزه خرید تجهیزات پزشکی برای افراد و یا ارگان های مختلف با مشکلات و موانعی رو به رو می باشد.


درواقع امروزه خرید تجهیزات پزشکی تنها به بیمارستان ها محدود نبوده و خرید این تجهیزات برای استفاده های تحقیقاتی در دانشگاه ها و یا خرید آن ها برای ارگان های دولتی مختلفی نظیر شهرداری و یا پتروشیمی نیز با همین معضل رو به رو بوده و استعلام لوازم پزشکی می تواند یکی از راه حل های آسان برای خرید این تجهیزات باشد.


اهمیت استعلام تجهیزات پزشکی بیمارستان ها


اگر چه خرید و استعلام تجهیزات پزشکی برای ارگان های مختلف تحقیقاتی، علمی و یا حتی شهرداری ها و پتروشیمی اهمیت دارد اما استعلام لوازم مصرفی پزشکی و سایر وسایل و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.


درواقع اگر چه امروزه شما با کمی جست و جو در اطراف محل سکونت خود و یا اینترنت می توانید تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را تا حد زیادی پیدا کنید اما دقت کنید که خرید تجهیزات پزشکی علاوه بر آن که بایستی از مراجع معتبر خریداری شود تا هزینه های سنگین خرابی و تعمیر و یا حذف و جابجایی را بر شما تحمیل نکنند، بایستی از یک منبع خریداری شوند تا مجبور به حذف و جایگزینی آن ها با تجهیزات دیگر نباشید. درواقع بسیاری از مراکز پزشکی و درمانی امروزه خرید تجهیزات و ملزومات پزشکی خود را از چندین منبع انجام می دهند که این موضوع می تواند ایشان را با سختی هایی مواجه سازد.


این در حالی است که خرید از یک مرکز خرید و فروش تجهیزات پزشکی معتبر به شما این امکان را می دهد تا ابتدا با استعلام تجهیزات پزشکی از ایشان و اطمینان از دارا بودن تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما، سپس نسبت به خرید این تجهیزات اقدام نمایید. در واقع خرید از یک مرجع بزرگ و معتبر تجهیزات پزشکی علاوه بر امکان استعلام لوازم پزشکی باعث می شود تا شما تنها یک نقطه ی تماس داشته باشید و تجهیزات پزشکی خریداری شده توسط شما، ابتدا توسط متخصصین این شرکت بازرسی شده و سپس درب محل به شما تحویل داده شود.


استعلام تجهیزات پزشکی از سدان مد


سدان مد با دارا بودن 15 سال سابقه ی فعالیت در حوزه ی تجهیزات پزشکی امروزه با دارا بودن سبد کالایی بزرگی از تمامی انواع تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی از ساده ترین آن ها نظیر انواع دارو ها برای فعالیت های تحقیقاتی تا پیشرفته ترین آن ها نظیر دستگاه های تخصصی پزشکی و یا آزمایشگاهی، این امکان را برای خریداران از سرتاسر ایران فراهم می کند تا با استعلام تجهیزات پزشکی از این مرجع معتبر، گام بزرگی در تسهیل خرید این لوازم بردارد.


تیم حرفه ای و متخصص ما در سدان مد به عنوان تولید کننده و توزیع کننده ی بزرگ تجهیزات پزشکی در ایران، امروزه به عنوان مرجعی معتبر، تلاش می کند تا موانع خرید وسایل و تجهیزات پزشکی را برای استفاده های مختلف افراد و ارگان ها از میان برداشته و بدین طریق وسایل پزشکی قابل اعتماد، دقیق و ایمن را جهت خرید در اختیار شما قرار دهد.


ما به عنوان یک تهیه کننده تجهیزات پزشکی و نیز به عنوان یکی از توزیع کنندگان مجاز تجهیزات پزشکی با تمرکز بر روی خدمات تخصصی، نیاز های شما را درک کرده و می توانیم در استعلام لوازم پزشکی و خرید آن ها به صورت تخصصی و با تیم حرفه ای و کارآزموده ی خود به شما کمک کنیم.


بنابراین امروزه شما از هر نقطه ی ایران برای استعلام تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود، تنها کافیست با مشاورین ما تماس برقرار کرده و وجود و یا عدم وجود لوازم پزشکی و یا تجهیزات تحقیقاتی مورد نیاز خود را از ایشان سوال نمایید و یا از طریق فرم زیر اطلاعات مورد نیاز خود را از ما بخواهید.

آخرین مطالب