,دسته‌بندی نشده" />دسته‌بندی نشده | No comments

جامعه آماری خوب نشان از تجربه و با سابقه بودن موسسه است و برنامه های آن موسسه آزمایش شده می باشد و تکیه گاه خوبی برای داوطلب است و همچنین تعداد شرکت کننده های بالا باعث می شود شما در بین رقبای بیشتری قرار بگیرید و خود را بهتر محک بزنید پس جامعه آماری بالا هم جدی بگیرید. این برنامه باید طوری تعیین شود که برای داوطلبان ضعیف سنگین نباشد و همچنین برای داوطلبان قوی هم سبک نباشد. چون در این فاصله زمانی مباحثی با حجم بالا ارائه شد که برای داوطلب با پایه نسبتاً ضعیف خوب نیست و نمی تواند به نحو احسنت آنها را مطالعه کند بلکه باید برای این داوطلبان مباحث مطالعه به قسمت های کوچکتری تقسیم شود تا بتواند بطور کامل آن مبحث را مطالعه کند و آهسته و پیوسته جلو برود. و از آن طرف هم وقت کم است البته شاید بعضی ها بگویند یکسال وقت کمی نیست ولی باید در نظر داشته باشند یکسال برای مسلط شدن بر مطالب 3 سال آنهم بصورت تستی و مفهومی زمان زیادی نیست.

حجم مطالب خوانده شده در کنکور بسیار زیاد است. همانطور که در یک مقاله جداگانه اهمیت آزمون را بطور شفاف توضیح دادم آزمون جزئی از مسیر کنکور محسوب می شود و انتخاب موسسه خوب برای آن بسیار حساس می باشد. یکی از سوال های رایج و پرتکراری که توسط داوطلبان پرسیده می شود همین است که کدام آزمون آزمایشی بروم؟ یکی دیگر از علایم یک آزمون خوب سطح سوالات آن است . پس برنامه راهبردی یکی از ملاک های انتخاب آزمون است. ویژگی دیگری که آن برنامه راهبردی باید داشته باشد ایستگاه های مرور برای مباحث پرتکرار و مرور کنکور می باشد تا دانش آموز بتواند در آن مباحث تسلط کافی را کسب کند. فاصله زیاد بین دو آزمون در روند مطالعاتی داوطلب خلل ایجاد می کند بخصوص برای داوطلبان ضعیف فاصله زیاد اصلاً مفید نیسد. مزایا: فاصله دو هفته ای بین دو آزمون. همچنین آسان شدن بیش از اندازه سوالات در برخی آزمون ها و برخی دروس. این برنامه از قبل تنظیم شده است شما باید بررسی کنید که آیا با سطح علمی شما هماهنگ قبولی پزشکی است یا نه. همچنین آموزش پایه ششم ابتدایی برنامه راهبردی سنگین.

موسسه خوب باید بعد از اتمام آزمون کارنامه مناسب و کاملی را از وضعیت داوطلب ارائه کند تا داوطلب بتواند شرایط خود را بررسی و نقاط ضعف و قدرت خود را بداند و متناسب با آنها برنامه مطالعاتی خود را تنظیم کند. جامعه آماری بالا برای مقایسه دقیق جایگاه خود ! امیدوارم بر اساس توانایی ها و ویژگی های خوب بهترین آزمون مناسب خود را انتخاب فرمایید و بتوانید انتخاب کنید کدام آزمون شرکت کنید. درباره مفید بودن آزمون بطور جداگانه توضیح داده ام اما در اینجا و سایت مرکزی حرف اخر بطور مختصر برای کسانی که آن را نخوانده اند توضیح می دهم سپس ان را ادامه می دهیم. همچنین اعلام نتایج در همان روز از مزایای این موسسه می باشد. خیر. چاره راه همان ایستگاه های جبرانی است. اعلام نتایج در همان روز. من در این مقاله قصد معرفی موسسه خاصی را ندارم. مقاله قبلی در مورد اهمیت آزمون های آزمایشی از زبان رضا عباسی فر را هم از همین سایت میتوانید مطالعه کنید. هر ساله کنکور یکسری تیپ ها جدید از سوالات مطرح می شد که از آنها در کنکور های قبل مطرح نشده بود پس باید در آزمون های آزمایشی هم از سوالاتی با ایده های جدید استفاده شود که اولاً داوطلب عادت کند و هنگام مواجه با سوالات جدید شوکه نشود و رشته آزمون از دستش در نرود ثانیاً امکان طرح سوالاتی شبیه به آنها را فراهم کند.

آزمون های آزمایشی سنجش! آزمون باید ما را در این زمینه یاری کند. فاصله بین دو آزمون باید در سطح استاندارد باشد تا داوطلب دچار سردرگمی نشود. مزایا: موسسه ای با سابقه و دارای جامعه آماری بالا بین موسسات دیگر . جامعه آماری پایین نسبت به قلمچی و گزینه دو. همچنین هزینه کمتر نسبت به فروشگاه اجی مجی موسسه قلمچی دارد. جامعه آماری پایینتر نسبت به قلمچی . از مهمترین ویژگی های یک آزمون خوب جامعه آماری بالا می باشد. جامعه آماری پایین در نیم سال اول و قبل از عید. هدیه ویژه ما را از دست ندهید! ویژگی های آزمون خوب و سایر موسسات را برای شما معرفی کردم. در ادامه به بررسی 4 موسسه آزمونی مهم در سطح کشور خواهیم پرداخت و مزایا و معایب آنها را بیان خواهیم کرد. سطح سؤالات مناسب کنکور است؟ فاصله زمانی مناسب دو هفته که بازه مناسبی برای مباحث مطالعه شده است. بلکه استاندارد بودن آن است. مزایا: طرح تست های نسبتاً استاندارد و مشابه کنکور بحصوص در دوران جمع بندی.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش دروس ابتدایی تا کنکور با سایت حرف آخر لطفا از صفحه ما بخواهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>