کتاب الکترونیکی

داستان صوتی “یلدای نارنجی”
گوش دادن به کتاب های صوتی نیز می تواند کتاب الکترونیکی سرگرمی شب دیگری باشد. داستان صوتی “پرتقال یلدا” داستانی است که توسط محمد هادی محمدی نوشته شده و توسط سهیلا فلاح پور روایت شده است که برای جشن شب یلدا توسط وب سایت کتابک وابسته به پژوهشگاه تاریخ ادبیات کودکان منتشر شده است.

نسخه صوتی این اثر برای گرم کردن کودکان در شب یلدا در مناطق زلزله کتاب الکترونیکی زده کرمانشاه و استانهای کرمان در سال 1396 منتشر شد و البته همه به ویژه کودکان حق گوش دادن به آن را در همه جا دارند.

این داستان تصویری که هنوز روی آن کار نکرده است ، توسط محمدهادی محمدی کتاب الکترونیکی و برنامه کتاب خواندن با من بخوان ، به همه کودکانی که از شیطان و دیو زلزله آمده بودند خرید کتاب، زندگی آنها را روشن کرد و کتابراه آنها بر آنها تاریکی انداختند.

یلدا داستان تاریکی و نور است. وقتی قلبها افسرده می شوند ، خورشید باید امید را در قلب زنده نگه دارد تا نور روز بتواند دوباره بتابد.
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ضمن قضاوت درمورد برندگان با اختتامیه در استان کوم به پایان رسید.
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزیدگان خود را شناخت
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم ، مراسم اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با پیام آیت الله جعفر سبحانی ، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و کتاب الکترونیکی رهبری اسلامی و آیت الله مروی رئیس سازمان آستان رضوی و با حضور مهدی رمضانی ، معاون توسعه کتابخانه و دبیر دهمین جشنواره کتاب رضوی ، حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی ، عضو دانشکده جامعه بین المللی مصطفی ، سجاد عمرانی ، رئیس اداره کل کتابخانه های استان و یونس علیپور ، معاون هماهنگ کننده امور زیارت در استان کوم ، در ایوان شهید مطهری برگزار شد.

پس از خواندن پیام آیت الله سبحانی از دانلود کتاب جواد محدثی و کتاب الکترونیکی پیام وزیر فرهنگ و جهت گیری از مویسان جوادی ، معاون وزیر فرهنگ و همچنین خواندن پیام آیت الله مروی ، حامی آستان مقدس رضوی ، علیرضا محترپور ، دبیرکل فیدیبو با تشکر از مجازی پدیده ای برای خوانندگان ، نویسندگان و اهالی کتاب و قلم. ای

وی افزود: حضور گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی یک پدیده کتاب الکترونیکی است و این جشنواره و برنامه های مشابه نشان می دهد که کتاب های خوب در هر شرایطی حتی در زمان شیوع بیماری ادامه دارد. بیماری ها و کاهش فعالیت کتابخانه ها ، خوانندگان و علاقه مندان. پیدا کردن.

سرانجام مختارپور گفت: “من ایجاد کتاب الکترونیکی این صحنه زیبا و با شکوه کتابخوانی را برای حمایت از روند مطالعه و همه افراد و نهادهای درگیر در این جشنواره و همچنین معاون وزیر فرهنگ و رهبری اسلامی و فرهنگی و هنری می دانم. از م Foundationسسه امام رضا (ع) همچنین می خواهم از كتابداران سراسر كشور و همكارانم در ستاد مركزی و استانها تشكر كرده و برای همه آنها از تخت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و حضرت معصومه سلامتی و سعادت آرزومندم مانند).

این همایش با ارائه 79 نفر از سفارش کتاب برگزیدگان در سه بخش “فردی” ، “گروهی” و “خانواده” با اهدای کتاب الکترونیکی لوح سپاس و هدایای پولی در عمل در شهر قم و در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) به پایان رسید. .

اسامی برندگان به شرح زیر است:

بخش نقاشی کودکان:
محمدرضا هورابلو از آذربایجان غربی ، عسل اکبرپور از استان کرمان کتاب الکترونیکی ، راشل سیدی از استان کرمانشاه ، امیرعلی مشهدی از استان گیلان ، سید مهرداد باقی از اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین ، فهرا سریره دلیرا از استان قزوین توسط استان سمنان مورد احترام بودند.

بخش اسکن مجازی کودکان:
مهرآفرین ملانوروزی از استان خراسان رضوی ، یاسمینا صداقتخواه از استان فارس ، اسرا فاضلی سنگری از استان البرز ، کوثر رفیعی از استان چهارمحال و بختیاری ، نازنین رقیه خاموشی از استان یزد در خزایاها ، نازنین مطیعی از کتاب الکترونیکی استان اصفهان عالی بود.

بخش اسکن گروهی و روزنامه های دیواری کودکان:
مریم سهرابی از استان فارس ، مهدیار رزمها از استان خراسان رضوی ، بهراد گاسمی دهکردی از استان چهارمال بختیاری کتاب الکترونیک ورزشی، محمدرضا علوی از استان اردبیل ، شادن شاکری از استان گیلان ، محدث صالحاوین از استان صالخاوین.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید