پاسخ به ۱۱ سوال رایج درباره دندانپزشکی در دوران بارداری

هنگامی که می گوییم هر واحد کامپوزیت منظور همان یک عدد دندان انسان می باشد که توسط کامپوزیت ترمیم می شود، دندانپزشک شما بر اساس مواد سازنده ماتریس کامپوزیت می تواند قیمت هر واحد دندان را مشخص کند. مشاوره و بررسی وضعیت دندان ها، توسط دندانپزشک زیبایی، مناسب بودن شما برای استفاده از ونیر کامپوزیت را مشخص می کند.

برای جایگذاری ونیر کامپوزیت، دندانپزشک نیازی به تراش دندان ندارد و آسیبی به سطح دندان هایسالم وارد نمی شود. هرچه در صد انقباض یک کامپوزیت دندان بیشتر باشد از سطح دندان جدا شده و پوسیدگی در درز جدا شدگی بین کامپوزیت و دندان بوجود کامپوزیت ونیر 6 دندان می آید . اگر در مکانی بودید که توانایی شستن دهان و دندان خود را نداشتید در نهایت یک لیوان آب پس از آن بنوشید تا رنگ دانه ها هر چه سریعتر از بین برود و بر روی کامپوزیت باقی نماند. قبل از شروع مراحل کامپوزیت، باید بهداشت دهان و دندان ایدهآلی برای فرد مهیا شود؛ به این صورت که اگر دندانی دچار پوسیدگی شده باشد، پر میگردد یا اگر لثه دچار بیماری باشد، درمان شود.

اگر سطح کامپوزیت دندانی که انتخاب می کنید صاف تر باشد طبیعی است که میزان رنگ گرفتن آن و نیاز به پالیش های دوره ای آن در گذر زمان کم تر خواهد بود. البته ذکر این مطلب نیز ضروری است که تغییر رنگ به مرور زمان در همه دندانها رخ داده و بهتر است هر چند وقت یکبار آن ها را پولیش نمود.

بهتر است صبر شود تا پس از زایمان و حتی بعد از شیردهی اینکار صورت بگیرد. در برخی موارد طول عمر ونیر کامپوزیت ها کم بوده و پس از گذشت ۱۰ الی ۱۲ سال، لازم است تا با لایههای جدید عوض شوند. 1. در بیشتر مواقع، نصب آن نیازی به تراش دندان ها ندارد و در شرایط خاص نیز، میزان بسیار ناچیزی از مینای دندان تراشیده می شود. اما بلیچینگ دندان تنها برای تمیز و سفید کردن دندان طبیعی بکار می رود و نمی تواند عیب و ایرادات ریز دندان و تغییر رنگ های شدید را پوشش دهد و هزینه بلیچینگ دندان نیز بسیار کمتر از کامپوزیت دندان است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کامپوزیت دندان فردیس ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacı