همه چیز درباره چالش های فصلی و خرید گلد پس کلش اف کلنز

یکی از نقاط قوت بازی کلش اف کلنز همیشه چالش های بین هم تیمی ها و بازیکنان بوده است که تا به امروز در جنگ قبیله

توسط ATSHNEWS در 25 آبان 1400

یکی از نقاط قوت بازی کلش اف کلنز همیشه چالش های بین هم تیمی ها و بازیکنان بوده است که تا به امروز در جنگ قبیله ای جنگ بین قبایل) تا حدودی این انتظار برآورده شده است اما در آپدیت جدید بازی  چالشها رنگ و بوی جدیدی به خود گرفته است و هر بازیکن تشویق میشود تا در این چالشهای جدید شرکت کند، بسته به پاداشها و پاداشهای هر چالش روزانه، ماهانه یا فصلی. در اینجا دیگر نیازی به پیوستن به کلن یا مدیر کلن برای شروع چالش ندارید.

چالش های جدید به دو دسته کلی سطح نقره ای و سطح طلایی تقسیم می شوند. برای رسیدن به سطح طلایی، باید بلیط کلش آف گلد یا خود  گلد پس کلش اف کلنز را خریداری کنید

چالش فصلی دقیقا به چه معناست؟ چند روز یا چند ماه فرصت برای این کار وجود دارد؟

برخلاف نامش که چالش فصلی کلش اف کلنز است، فقط از اول هر ماه تا آخر همان ماه (یعنی 30 روز) فرصت دارید و با شروع ماه جدید، چالش های قبلی منقضی می شوند و چالش های جدید اضافه خواهند شد. بنابراین همیشه در ابتدای هر ماه چالش های سنگین تری را انتخاب کنید که فرصت کافی برای انجام آنها دارید.

چالش های فصلی در کلش اف کلنز به سه نوع تقسیم می شوند.

* چالش های روزانه: شما فقط 24 ساعت فرصت دارید.

* چالش های هفتگی: شما 7 روز برای تکمیل و بردن جوایز فرصت دارید.

* چالش های آینده: این بخش فقط برای اطلاع شما در مورد چالش های آینده است و در حال حاضر نمی توانید این کار را انجام دهید.

تفاوت بین چالش های فصلی و چالش های کلن چیست؟

در چالش های کلن، لیدر کلن باید نوع چالش را انتخاب و فعال کند، اما در چالش های فصلی، هر بازیکن از ابتدای ماه، تمامی چالش ها را  خواهد داشت و پس از اتمام هر چالش، بلافاصله پاداش خود را دریافت می کند. و مانند چالش های کلنی (چالش های قبیله ای) که در پایان دوره به همه اعضای کلنی تعلق می گیرد.

بانک فصلی چیست؟ فرقش با تانک اصلی بازی چیه؟

تمامی جوایز و جوایز دریافتی در قسمت چالش های فصلی به این بانک منتقل می شود. در واقع نقش مخزن و انبار شماره شما را ایفا می کند. 2.

یکی از ویژگی های جالب این تانک دو برابر شدن درآمد شما در نبردها و حملات می باشد. یعنی اگر مثلاً 100000 سکه از یک حمله کسب کنید، 100000 سکه دیگر به بانک فصلی شما اضافه می شود! یعنی دو برابر شدن غنائم هر نبرد.

البته ظرفیت و حجم این مخزن نیز محدود است و در حالت عادی (سطح نقره ای) قادر خواهید بود 5 میلیون اکسیر طلا و 5 میلیون اکسیر بنفش و 50000 اکسیر سیاه یا روغن ذخیره کنید.

جالب اینجاست که با خرید گلد پاس کلش یا خرید بلیط گلد کلش اف کلنز تمامی محدودیت های فوق 5 برابر افزایش می یابد! یعنی 25 میلیون طلا و 25 میلیون اکسیر بنفش و ...

و آخرین نکته مهم توانایی ذخیره مازاد بانک است. یعنی اگر حجم مجاز مخزن اصلی شما مثلاً 4 میلیون طلا در بازی باشد و مثلاً 5 میلیون طلا در بانک فصلی خود داشته باشید، انتقال از مخزن فصلی به مخزن اصلی، ظرفیت و حجم مخزن اصلی شما به طور موقت به 5 میلیون می رسد، افزایش می یابد و شما سکه یا طلا را از دست نمی دهید.

تفاوت گلد پس با کارت طلایی چیست؟

با توجه به سوال برخی از بازیکنان در مورد تفاوت سه عبارت فوق، باید گفت که هر سه به یک معنا هستند و با توجه به ترجمه های نام های متفاوتی به آنها داده شده است .

من می خواهم یک بلیط طلایی بخرم و آن را برای بازی خود فعال کنم. چطور می شود؟

بلیط طلایی بازی 5 دلار است و در صورت تمایل باید ماهانه تمدید شود

آخرین مطالب