نحوه ایجاد جواهرات رزین

جواهرات ریخته گری رزین اپوکسی در قالب سیلیکون

هنگامی که بر روی شکل سیلیکونی سنگهای قیمتی مستقر شده اید ، ارزیابی از پیش تعیین شده مقدار مخلوط برای پر کردن فرم بسیار مفید است.

در آن مرحله فقط بخشی از مبلغ لازم را با هم مخلوط کرده و آن را به شکل خالی کنید. از طرف دیگر ، پیکسل نیز می تواند در پی ترکیب شدن سایه زده شود.

مواردی که بسیار سبک هستند از همان موقع که در حال حاضر ذکر شده می توانند در شربت مایع واقع شوند.

مدتی بعد ، مخلوط باید در هر صورت 24 ساعت خشک شود (یا مطابق پیشنهاد شرکت سازنده تار)

هنگامی که لایه اولیه تثبیت شد ، مقالات بزرگتر و سنگین تری را که باید برای بازیابی انتخاب کنید ، قرار دهید. در صورت خنثی بودن مهم ، می توانید آنها را با مقدار کمی فشار برای لغزش از بین ببرید.

پس از تثبیت این قسمت ، قسمت باقی مانده فرم را با قسمت اپوکسی پر کرده و بگذارید آن را طبق پیشنهاد تولید کننده خشک کند.

نکته: هر حباب هوایی که ممکن است در لثه شکل داشته باشد می تواند با چرخاندن سریع خشک کن (یا) خشک کن هوای گرم یا مشعل Bunsen روی مواد از بین برود.

پخش ویدئو

این فیلم از یوتیوب کاشته می شود. ترتیبات محافظت از google اعمال می شود.

جواهرات رزین را از قالب خارج کنید

داده های مشخصی راجع به اینکه تا چه اندازه آدامس مورد استفاده شما برای رفع کامل قرار می گیرد را می توان در مسیرهای تولیدکننده در بسته بندی یافت. اگر در حین آماده بودن حواست به تماشای این موارد نیست. با وجود بیشتر قطعات مهندسی شده که برای سنگهای لایه اپوکسی معقول است ، پرتاب پس از تقریباً جامد شده است. 48 ساعت برای تخلیه آن از فرم. ملاحظات: اغلب ساختار لبه های خشن یا تیز به شکل در قسمت زیرین قطعه تکمیل شده است. اگر در نظر ندارید مواظب باشید در هنگام بیرون راندن جواهرات کمی به خود آسیب نرسانید.

بهترین شیره جواهرات

تکمیل جواهرات رزین اپوکسی

هر لبه تیز را می توان با استفاده از کاغذ ریز ریز دانه تخلیه کرد. به شرطی که از فرم های سنتی سیلیکون استفاده کرده باشید ، زینت های تار تکمیل شده به دلیل شکل ، مرتباً بر روی درخشش مهم ظاهر می شوند. با چسب تمیز کردن و یک پارچه ظریف می توانید یک ضربه کاملاً واضح و درخشان را فوراً تحقق بخشید. از طرف دیگر ، این مورد را می توان با لاک جرقه ای یا کاملاً شفاف انجام داد.

برای آشنایی با شن و ماسه های اپوکسی رزین ، اگر در نظر ندارید تمرین آموزشی ما از بالا به پایین را به بهترین روش برای مرطوب کردن تار ماسه ای بخوانید

تا آنجا که ممکن است ، استفاده از قالب های سیلیکونی تمیز شده ایده آل است. اینها دارای یک سطح داخلی شگفت آور و صاف هستند که جواهرات شما را کاملاً یکنواخت می کند. این امر نیاز به تکمیل پرتاب را برطرف می کند. قالب های مناسب سیلیکون در مجموعه ای از برنامه ها در دسترس هستند. طیف گسترده ای از اشکال مختلف برای آویز ، حلقه های کلیدی ، حلقه ها ، حلقه ها و باند بازوها وجود دارد.

برای مطالعه تمیز کردن رزین اپوکسی ، در صورتی که خیلی مشکل نباشد تمرین های آموزشی داخل و خارج ما را به بهترین روش تمیز کردن تار بخوانید

120 تا 3000 ماسه کاغذی گرافیکی متناسب

کاغذ ساندویچ گریت 120 الی 3000 *

مشاهده در رزین آلمانی اصل

10.49 دلار

مشاهده در آمازون

چرخ های پرداخت برای مته

چرخ های پرداخت برای مته *

21.99 دلار

مشاهده در آمازون

برای دانش آموزان برتر: جواهرات رزین با چوب

علاوه بر این ، پیوستن به تار اپوکسی و چوب برای آراستگی قابل تصور است. به نظر می رسد این سنگهای قیمتی بسیار شریف و مهم است. بیش از همه فوق العاده شخصیتی است. سیستم کاملاً بی نظیر است. در ابتدا یک شفاف از (حداقل یک) قطعه مناسب چوب از تصمیم شما و تار با کمک a برای بیشتر شکل مستطیل شکل سیلیکون پرتاب می شود. از طرف دیگر ، می توانید خودتان نیز فرم را تهیه کنید.

آدامس زینتی

به طور غیرقابل انکار کنترل برجسته ایجاد سنگهای قیمتی اپوکسی است که با چوب به هم پیوسته اند. این سنگهای قیمتی قابل احترام و بدون سن هستند.

تکه های چوب به صورت فرم تنظیم شده و سپس کل ماده با آدامس بارگذاری می شود. در مواردی که با تار رنگی کار می کنید بسیار مناسب است. پس از تثبیت کامل ، این شفاف از فرم خارج می شود. سپس به شکل و ظاهر ایده آل بریده می شود و بر همین اساس این امر نیاز به کار هنری کمی بیشتر از سنگهای سنتی بازیگران دارد ، اما با کمی تمرین آنقدر دردسرساز نیست.

ایندکسر

آموزش سئو