مشخصات، قیمت و خرید درمارولر دی.آر.اس مدل َAnti-aging

5. همانطور که گفتیم درمارولر یک دستگاه خانگی می باشد و به این علت که در خانه استفاده می شود امکان اشتباه بسیار وجود دارد و ممکن است عوارش بیشتری داشته باشد و باعث ایجاد جوش و لک و عفونت شود. 1. درمارولر یک وسیله کاملا شخصی است و استفاده از درمارولر مشترک به علت ریسک انتقال بیماریها ممنوع می باشد. قبل از مصرف بهتر است از کرم بی حسی استفاده شود تا دردی احساس نشود.نحوه استفاده از درمارولر:- کرم بی حسی را به پوست ناحیه مورد نظر بمالید.(برای سایزهای 0.25 تا 0.5 چون دردی ندارند نیاز نیست)-درمارولر را به مدت 15 دقیقه در الکل طبی گذاشته و آن را استریل کنید.

کمی فرصت بدهید تا خشک شود. این سایز از سوزن با استفاده ی ماهی یکبار می تواند اثر مفید خود را بگذارد و درد بسیار بسیار کمی دارد.این سوزن به راحتی قدرت کلاژن سازی را دارد .بعد از استفاده پوست کمی خشک و ملتهب و قرمز می شود اما بعد از چند ساعت برطرف می شود. میکرونیدلینگ منافذ ریزی در صورت ایجاد می کند که باعث می شود کلاژن سازی در پوست انجام شود.با کلاژن سازی پوست ترمیم می یابد و جای جوش و لکه و اسکار و آکنه روی پوست ترمیم می شوند.در واقع با این منافذ ریز روی اسکار ، آکنه و لکه ها کلاژن ها تحریک می شوند و شروع به ساخت و ساز و ترمیم می کنند.این روش برای رفع ناهمواری های صورت بسیار خوب جواب داده است.

در روش میکرونیدلینگ پوست شما تحریک میشود تا کلاژن بیشتری تولید کند. این سوزن بسیار دردناک است و حتما حتما باید از کرم های بی حسی استفاده کنید و برای بهبود کامل باید شش تا 8 هفته از درمارولر استفاده کنید. باید دانست که جهت رسیدن به نتایج مطلوب باید صبر و حوصله داشت و کل مراحل درمانی را بهطور مداوم و زیر نظر متخصص پوست انجام داد. 1- در مواقعی که با جوش مواجه شدید به هیچ عنوان آن را فشار ندهید چرا که باعث آسیب های پوستی یا انتشار بیشتر آلودگی زیر سطح پوست می گردد.

افرادی که جوش های فعال داشته اند طی چند ماه گذشته به هیچ عنوان نباید از میکرونیدلینگ استفاده کنند. پس به هیچ عنوان توصیه نمی شود که این روش بازسازی پوست را در مکان هایی مانند آرایشگاه انجام دهید. گفته شده است که برای از بین بردن یا حداقل کاهش اسکارهای جوش، علائم پیری همچون خطوط برجسته، چین و چروک، تیرگی پوست و دیگر بیماری های شایع پوستی مانند ترک های پوستی ، می توان این روش را به کار گرفت. هر کدام با یک یا چند هدف مانند کاهش چین و چروک ، پر کردن جای زخم و اسکار جوش و آکنه و تقویت لب طراحی شده اند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ضرر درمارولر لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacı