عایق سقف

یه سری از خانه ها در استان ها مشکل اب گرفتگی رو بام خانشان را دارند با عایق سقف مشکلشون برطرف میشه و دیگر نیازی نیست هزینه های بالا انجام بدند برای این مشکل شرکت ما میتونه براتون سقف خانتان عایق بکند دیگر نگران بارندگی نباشید
پس از عایق کاری لایه های میانی دیوار و اطمینان از اینکه نشت آب به داخل ساختمان نمی اید، نوبت به جمع آوری و هدایت آب باران می رسد. برای این کار معمولاً در پایینِ دیوار و کفِ محوطه یا تراس، یک کانال پیش ساخته آب نصب می شود تا از ورود آب به داخل ساختمان از قسمت درب ها جلو گیری شده و آب باران در کف جاری نشود. آب باران از روی دیوار وارد کانال آب می شود و سپس با تعبیه خروجی در کفِ کانال، توسط لوله به فاضلاب هدایت می شود. همچنین آبهای سطحی حاصل از شستشو یا بارش باران که در سطح کف پیاده رویِ اطراف ساختمان یا تراس ها جاری می شود، با یک شیب یک طرفه ملایم به کانال آب هدایت شده و از محوطه خارج می شود. در مورد سقف های شیب دار نیز پس از نصب عایق آکوستیک سقف شیب دار و عایق زیر سقف شیروانی، می توان در لبۀ سقف از انواع گاتر UPVC برای جمع آوری و هدایت آب استفاده نمود.
عایق رطوبتی دیوارهای خارجی مدل DELTA FASSADE PLUS ساخت شرکت دورکن آلمان، برای ضد آب کردن دیوارهایی که از چوب ساخته شده اند یا فلز با درزهای فاصله دار هستند، به کار می رود. عایق فاساد پلاس آنتی UV می باشد و برای لایۀ زیرین، نمایِ نهاییِ ساختمان، مناسب است. عایق رطوبتی دیوار خارجی از نفوذِ آب باران به لایه های داخلی دیوار جلوگیری می کند. نفوذ آب باران به داخل دیوار، علاوه بر نشت به درونِ ساختمان، باعث ایجاد کپک و قارچ در لایه های میانی دیوار و پوسیدگی جداره ها می گردد. در برخی موارد که لایۀ نهاییِ پوشش دیوار خارجی ویلا یا ساختمان، فواصلِ باز داشته باشد و آب به آسانی از آن به داخل نشت کند، بهترین راه برای پوششِ ضد آب، عایق رطوبتی دیوار مدل DELTA FASSADE PLUS می باشد.

عایق رطوبتی دیوار

عایق رطوبتی دیوار بیشتر موقعی که دیوارِ خارجی ساختمان باران گیر باشد یا پوششِ نهایی فواصلِ باز داشته باشد، کاربرد دارد. عایق رطوبتی دیوار مدل فاساد پلاس، راهکاری برای این موارد است. نصب عایق رطوبتی دیوار فاساد بسیار آسان است. این عایق با داشتن چسب در اطرافِ هر رول، به سادگی روی دیوار نصب می شود. توجه داشته باشید فاصلۀ بازِ بین پنلهای چوب نما نباید از حدود 2 سانتیمتر بیشتر باشد. عایق رطوبتی دیوار مدل FASSADE برای استفاده به عنوان عایق نهایی طراحی نشده است. از این جنس پارچه ای ضد آب می توان با انواع مصالح نما استفاده نمود. عایق رطوبتی دیوار دورکن از جنس پلی استر مقاوم با یک لایۀ پلاستیکی ضد آب هستش که با لبه های چسب دار ساخته شده است که بسیار انتعطاف پذیر و سبک است.

عایق رطوبتی دیوار باران گیر

عایق رطوبتی دیوار باران گیر همانطور که پیشتر ذکر شد، برای ساختمان ها و ویلاهایی که در نواحی باران گیر ساخته می شوند، ضروری ست. به خصوص اگر نمای دیوار از جنس چوب باشد، حتماً باید از عایق رطوبتی در لایه های میانی دیوار استفاده شود. وجهی از ساختمان ها که معمولاً در معرض بارش باران قرار دارد نیز می بایست به خوبی عایق کاری شود تا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آید. عایق رطوبتی مدل فاساد پلاس را می توان تا 20درصد بدون پوشش به کار برد. یعنی در صورتی که سطح دیوار باران گیر تا 20درصد پوشش نما نداشته باشد نیز، این عایق قابل استفاده است. عایق رطوبتی دیوار باران گیر مدل FASSADE از مقاومت کششی بسیار بالایی برخوردار بوده و برای سطوح منحنی نیز قابلیت نصب دارد. در ویدئوی زیر با نصب عایق رطوبتی دیوار ساخت شرکت DORKEN آلمان بیشتر آشنا می شویم.
عایق ضد رطوبت و ضد آب دیوار
عایق ضد رطوبت دیوار معمولاً در دیوارهای خارجی ساختمان نصب میشود در مواردی که نمایِ ساختمان اهمیت چندانی نداشته باشد از یک لایه ایزوگام به عنوان پوشش دیوار بارانگیر و عایق ضد آب دیوار بهره می بریم. اما این محصول طول عمر پایینی داشته و نصب و اجرای دشواری دارد. همچنین وزن و ضخامت آن نیز بالاست. از این رو بهترین روش استفاده از عایق صوتی ضد رطوبت پارچه ای برای دیوار و نصب یک نمایِ چوبی یا فلزی بر روی آن است. با این شیوه علاوه بر زیبایی نما، طول عمر و ایمنی دیوار نیز بالاتر رفته و در برابر نشت آب کاملاً محافظت می شود. وزن عایق ضد آب دیوار مدل FASSADE تنها 210 گرم بر متر مربع است.

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacı