شیاف ماریانا اصل ؛ بهترین قرص تنگ کننده واژن گیاهی

بهتر است که به منظور درمان دائمی این قبیل از مشکلات زنانگی خود، حداقل یکبار در هفته و به مدت 3 ماه در هر سال مصرف شیاف ماریانا دکتر آز را از خاطر نبرید. مطالعات تاکنون، هیچ گونه عوارضی را در مورد این گیاه نشان نداده، با این حال ذکر این نکته ضروری به نظر میرسد که اثر هیچ داروی گیاهی یا شیمیایی برای تنگ کردن واژن دائمی نخواهد بود. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید ، یک شیاف ماریانا را ۱ تا ۲ ساعت قبل ، با انگشت حدود ۳-۵ سانت داخل واژن بفرستید. البته ماریانا طی نیم ساعت نیز اثر می کند و واژن را کاملا تنگ می نماید. رحم به خوبی قادر است تا بدن زنان را در برابر عفونت هایی که از طریق مایعات واژنی به داخل راه پیدا می کنند محافظت نماید. این باکتری از رشد نوع خاصی از قارچ ها به نام کاندیدا جلوگیری می نماید. این امر معمولاً به علت به هم ریختن تعادل طبیعی باکتری های غیربیماری زا واژن و یا بروز عفونت های قارچی در آن می باشد.

هم من خیلی لذت زیادی میبرم و هم شوهرم … همچنین دقت داشته باشید که طریقه مصرف شیاف گیاهی ماریانا دکتر آز برای درمان عفونت فرقی با تنگی واژن به منظور برقراری رابطه جنسی لذت بخش ندارد. با تنگ کردن واژن ، مرد و زن لذت دوچندان از رابطه را احساس شیاف ماریانا پریودی خواهند کرد. شل شدگی واژن در بانوان می تواند عوامل مختلفی داشته باشد که از مهمترین آنها می توانیم به زایمان که بعد از ازدواج انجام می شود و بلند کردن وسایل و اجسامی که وزن زیاد دارند و یا حتی چاقی اشاره کنیم که می توانند این مشکل را در آنها ایجاد کند. عوامل متعددی می توانند موجب عفونت رحم در زنان شوند. از دیگر مشکلات و بیماری های مربوط به رحم و مجاری ادرار بانوان می توان به کیست، عفونتهای قارچی یا باکتریایی، پولیپ؛ فیبرم، زخم دهانه رحم و … همچنین برخی گیاهان دیگر که در ترکیب ماریانا به کار رفته اند، دارای خواصی همچون خوشبو شدن و ضد عفونی شدن واژن می شود و عفونت زنانه را که می تواند دلیل مهمی بر سوزش واژن و درد واژن در حین رابطه جنسی و عدم تمایل خانم یا آقا به برقراری رابطه جنسی شود را درمان کند.

شیاف ماریانا به نوعی قرص گیاهی گفته می شود که در طب سنتی از آن برای درمان مشکلات زنانگی از جمله شل شدگی یا گشاد شدن واژن در اثر زایمان طبیعی، رابطه متعدد و نادرست و … همچنین خانم هایی که قرص و دارو مصرف می کنند، برای جلوگیری از ایجاد اختلالات دارویی و همچنین برای کسب اطمینان بیشتر، پیش از شروع مصرف شیاف ماریانا بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنند. نتایج اثر بخش مصرف این قرص گیاهی معمولا برای طیف کثیری از افراد جامعه پاسخ مناسب خود را داده اما برخی افراد که تعداد آن ها اندک بوده نیز به دلایل متعدد ممکن است که از این شیوه درمانی کم خطر نتیجه دلخواه خود را نبینند. شیاف ماریانا دکتر آز یکی از داروهای گیاهی کم عوارضی به شمار آمده که از خواص بی شمار بسیاری در درمان مشکلات زنانگی برخوردار است. در این بخش قصد داریم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر اما مفید در خصوص طریقه مصرف شیاف ماریانا دکتر آز با شما خوانندگان عزیز و محترم به اشتراک بگذاریم؛ همراه ما باشید.

هنگام مصرف شیاف ماریانا دکتر آز حتما دقت داشته باشید که این محصول را به حالت دراز کش در فاصله 3 تا 4 سانتی متری واژن خود قرار داده و تقریبا به مدت نیم ساعت برای جذب و تاثیر گذاری بهتر آن در همان حالت درازکش و خوابیده باقی بمانید. خواص بیشمار و منحصر به فرد گیاه ماریانا بارها توسط متخصصان حوزه طب سنتی یاد آوری شده و ابو علی سینا نیز از جمله افرادی است که بانوان را به استفاده از این گیاه برای درمان مشکلات متعدد خود تشویق کرده است. گیاه ماریانا در کتابهای طب سنتی از جمله ابوعلی سینا نام برده شده است. همچنین در صورتی که می خواهید از قرص ماریانا برای عفونت زنانه استفاده کنید، می بایست روزانه یک یا دو قرص را به مدت یک هفته استفاده کنید. این قرص علی رغم خواص بیشمار و منحصر به فرد خود کاملا گیاهی و طبیعی بوده و برای تولید آن از هیچگونه ماده شیمیایی استفاده نشده است. از همین رو بانوان برای رفع مشکلات متعدد خود به استفاده از انواع داروهای شیمیایی یا گیاهی روی می آورند. تغییر رنگ و بو ترشحات واژن (در عفونت های باکتریایی به رنگ خاکستری- سفید یا زرد می شود ممکن است بوی ماهی بدهد در عفونت های قارچی پنیر مانند بوده و در صورت وجود انگلی به نام تریکوموناس واژینالیس ترشح به رنگ زرد مایل به سبز و گاهی سرخ است.

ایندکسر

آموزش سئو