با نحوه دریافت گلد پس رایگان برای کلش اف کلنز آشنا شوید

کسانی که بلیط طلایی کلش اف کلنز دارند می توانند در هر فصل جوایز زیادی ببرند، اما در بیشتر پست ها این توصیه بر

توسط ATSHNEWS در 26 آبان 1400

کسانی که بلیط طلایی کلش اف کلنز دارند می توانند در هر فصل جوایز زیادی ببرند، اما در بیشتر پست ها این توصیه بر این اساس بود که باید پرداخت کنید، اما یک راه رایگان برای انجام آن وجود دارد. . در این مقاله به نحوه دریافت بلیط طلای رایگان کلش اف کلنز می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

نحوه دریافت گلد پس رایگان در بازی کلش اف کلنز

در بازی کلش اف کلنز در ابتدای هر ماه جدید چالش جدیدی رخ می دهد که نتایج این چالش آیتم ها و منابع جادویی زیبا برای هر بازیکنی است که در چالش ها شرکت می کند. تکمیل هر یک از چالش های کلش اف کلنز کار سختی نیست. جایزه واقعی برای کسانی است که در هر فصل یک بلیط طلایی برای کلش اف کلنز دریافت می کنند.

در این راهنما راه های دریافت بلیط رایگان کلش اف کلنز را بدون پرداخت هزینه به شما نشان می دهم، شما به کارت اعتباری یا پول نیاز ندارید.

جوایز طلا برای کلش آف کلنز

اول از همه، چرا این گلد پس کلش اف کلنز را می خواهید؟ خوب، یک بلیط نقره ای (که هر بازیکن به طور خودکار دارد) طیفی از جوایز کوچکتر از بلیط طلایی کلش اف کلنز به شما می دهد. این کارت ها در آخر ماه در قلک که بانک هر فصل نامیده می شود قرار می گیرد.

با خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز، آیتم های جادویی زیادی به شما می رسد که ارزشی در حدود 250 دلار دارند! علاوه بر این، پوسته ای برای یکی از هیروها در نظر گرفته شده است که در این زمینه رقابتی منحصر به فرد و بی نظیر است. به عنوان مثال، هیچ راهی برای دریافت زره گلادیاتور برای باربرین کینگ از فصل منتشر شده در آوریل 2019 وجود ندارد.

همه این بلیط های طلایی کلش اف کلنز زیبا هستند، اما سوال اینجاست که اگر نتوانید هزینه این بازی را پرداخت کنید چه اتفاقی برای شما می افتد؟ آیا راه های دیگری برای دریافت آنها وجود دارد؟ چگونه می توانیم بلیط طلای رایگان کلش اف کلنز بگیریم؟

بله، راهی وجود دارد که قدم به قدم به شما خواهم گفت.

نحوه دریافت گلد پس رایگان برای کلش اف کلنز

بلیط طلایی رایگان برای کلش اف کلنز، آیا امکان پذیر است؟ بله ممکن است ا

اول از همه باید به شما بگویم که این پروسه برای شما مدتی طول می کشد، فقط ماهی یک بار می توانید بلیط گلدن کلش اف کلنز را تهیه کنید اما برای یک فصل کافی است. اگر عجله دارید، بهتر است در نظر داشته باشید که پرداخت مستقیم این پول برای شما ارزان تر است، زیرا هم بلیط طلایی کلش آف کلنز راحت تر به دست می آید و هم ارزش این مبلغ را دارد.

توجه داشته باشید که این مقاله برای کسانی است که نمی خواهند برای تهیه بلیط گلدن کلش اف کلنز هزینه کنند، بلکه می خواهند از پاداش ها و زره های زیادی نیز بهره مند شوند.

پس تنها کاری که باید انجام دهیم این است که بودجه کمی به حساب خود اضافه کنیم تا بتوانیم بلیط طلایی کلش اف کلنز را دریافت کنیم.

آخرین مطالب