اپل ایدی و آیکلود را بیشتر بشناسید

شناسه اپل ایدی 

iOS5 در بسیاری از مکان ها از Apple ID استفاده می کند. اگر تنها کاربر تمام دستگاه های iOS خود هستید ، یک شناسه اپل تنها پاسخگوی تمام نیازهای شما و روشی است که iOS برای کار در نظر گرفته بود. اگر می خواهید یک دستگاه یا چندین دستگاه را برای استفاده شخصی ، شغلی ، خانوادگی مدیریت کنید ، می خواهید در مورد شناسه های Applie ، نحوه کار آنها و استفاده از آنها موارد زیر را بدانید.

شناسه اصلی اپل ایدی

اولین Apple ID که از شما خواسته می شود در دستگاه iOS5 وارد کنید ، iClould Apple ID است. ما این را Apple ID اولیه می نامیم. این شناسه برای عملکرد iCloud iPad شما استفاده می شود.

 • iPad من را با iCloud همگام سازی کنید (مک نامه ، مخاطبین ، تقویم ها ، اسناد و داده ها و غیره)
 • iPad من را پیدا کنید
 • از iPad من پشتیبان تهیه کنید (داده های برنامه و غیره)

Apple ID اولیه برای همگام سازی این داده ها در تمام دستگاههای iOS5 شما که از این شناسه استفاده می کنند استفاده می شود. در صورت نیاز به بازنشانی دستگاه ، از هر دستگاه نیز برای بازیابی در آینده در این شناسه پشتیبان تهیه می شود. البته ابن روش ها گاها نتیجه خیلی خوبی را نمیدهد و نظر ما بر این است شما برای خرید اپل ایدی حتما اقدام کنید 

شناسه های ثانویه اپل

اینجا جایی است که همه چیز کمی پیچیده و گیج کننده است. می توانید شناسه های مختلف اپل را برای فروشگاه iTunes ، iMessage ، FaceTime ، اشتراک گذاری خانگی iTunes و مرکز بازی تغییر دهید یا از آن استفاده کنید.

کاربران مجرد ساده ترین استفاده از یک Apple ID را برای همه سرویس ها ساده تر می دانند و با ساده نگه داشتن اطلاعات ، اطلاعات با همه دستگاه های شما به اشتراک گذاشته می شود.

خانواده ها یا کاربر / کاربر شخصی می توانند از یک Apple ID اصلی برای iCloud (پشتیبان گیری ، همگام سازی ، اسناد) و دیگری برای فروشگاه iTunes ، FaceTime و غیره استفاده کنند. این اسناد (مربوط به کار) را در حساب کار و موسیقی نگه می دارد ، برنامه ها و سایر موارد در حساب شخصی برای به اشتراک گذاشتن با خانواده یا نگهداری برای استفاده شخصی در آینده در دستگاه های شخصی.

نمونه ای از تنظیم SECONDARY APPLE ID برای ITUNES

 اگر دستگاه را به عنوان یک دستگاه کار مدیریت می کنید ، ممکن است بخواهید از iTunes Apple ID که برای خریدهای مربوط به کار استفاده می کنید استفاده کنید.

 1. به تنظیمات بروید ، سپس ذخیره کنید
 2. Apple ID را لمس کنید تا Apple ID که در حال حاضر در این دستگاه استفاده می شود تغییر کند.

توجه داشته باشید که می توانید این Apple ID را در صورت لزوم به عقب و جلو تغییر دهید. سوئیچینگ می تواند گیج کننده باشد ، بنابراین سعی کنید فقط با یک Apple ID همراه باشید و تنها در صورت به روزرسانی برنامه های خریداری شده با استفاده از Apple ID دیگر ، سایر گذرواژه های Apple ID را وارد کنید. این نوشته به نقل از اکروتیک نیوز بازبینی و منتشر شده است.

نمونه ای از تنظیم Secondary Apple ID برای iMessage

SImilary به اینکه چگونه می توانید برای خرید iTunes به Apple ID دیگری تغییر دهید ، می توانید از Apple ID ثانویه برای iMessage نیز استفاده کنید.

 1. به تنظیمات ، سپس پیامها بروید
 2. اگر وارد سیستم نشده اید: Apple ID را که می خواهید برای پیام رسانی استفاده کنید وارد کنید
 3. اگر از قبل وارد سیستم شده اید و می خواهید Apple ID را تغییر دهید
  • دریافت در را لمس کنید
  • Apple ID را لمس کنید:
  • از سیستم خارج شوید ، سپس با استفاده از Apple ID ترجیحی وارد سیستم شوید

یادداشت مربوط به Second ID Apple برای Find my iPad

اگر یک حساب iCloud در نامه راه اندازی کنید که شناسه اصلی Apple شما نیست ، می توانید از آن برای Find my iPad استفاده کنید (فقط به عنوان گزینه راه اندازی فقط در حساب های iCoud در پست الکترونیکی یافت می شود). فقط یک حساب iCould می تواند برای Find my iPad استفاده شود – تنظیمات به شما در مورد “تغییر” بودن ، اضافه نشدن ، هشدار می دهد.

اطلاعات بیشتر

در اینجا برخی از بهترین سایت های توضیح دهنده شناسه های اپل و تنظیمات iCoud برای خانواده و سیستم های استفاده دوگانه وجود دارد:

لیست برخی منابع این محتوا : 

منبع: اپل ایدی 24

منبع:appleidsell.ir

ایندکسر

آموزش سئو