اصول طراحی پلان ساختمان مسکونی – تهران دیزاین سنتر

در این طراحی با عقبنشینی واحدها در هر طبقه مواجه هستیم. ۲- زمین بازی برای کودکان ۳ تا ۷ سال: تقریباً جدا از محل بازی بزرگترها باشد، برای هر کودک ۱۰ متر مربع زمین در نظر گرفته شود تا یک سوم آن چمن یا زمین کوبیده و یک سوم نیمه سفت با تجهیزات مثل تاب و نردبان و یک سوم باقیمانده زمین سفت مثل آسفالت برای تیله، دوچرخه و توپ بازی همراه با یک کلبه و دستشویی باشد. ۷- حداقل عرض معابر دسترسی به محلهای پارک ۵/۵ متر رعایت شود. ۶- حداقل سطح خالص پارکینگ به ازای هر اتومبیل ۵/۱۲ مترمربع است. ۵- احداث محل پارک اتومبیل به تعداد معادل حداقل ۷۵% نسبت به تعداد واحدهای مسکونی الزامی است. ۴- حداکثر سطح اشغال مجاز در همکف معادل ۳۵% سطح کل زمین است. ۱- زمین بازی مخصوص کودکان زیر ۳ سال: ترجیحاً تا ۵۰ متری محل سکونت باشد، محصور شده و دارای ظرفیت ۲۰ کودک به همراه والدین باشد. در امتداد آتریوم ، فضای آشپزخانه ، نورگیر و اتاق خواب والدین ایجاد و به هم متصل گردیده است. تم و طرح رنگ مشخصی در سراسر خانه رعایت شده است حتی در آشپزخانه و بقیه ی اتاق ها. تاثیر رنگ در معماری داخلی و بررسی حالت آنها بروی انسان :تاثیر رنگ در طراحی داخلی فضاهای مسکونی و همینطور تاثیر آن بروی حالت و احساس انسان از جمله موضوعاتی است که کمتر به آن پرداخته می شود و به همین خاطر این موضوع برای افراد زیادی، حتی افراد تحصیل کرده و متخصص، مبهم و نامشخص است.

در این دوران بود که معماران برای تکمیل طراحی داخلی ساختمانها از هنرمندان و صنعتگران کمک گرفتند. طراحی داخلی پیشینهای طولانی دارد و در برخی کتب اسطورهای مانند Vishwakarma، آن را به هند باستان ارجاع میدهند که معماران کار طراحی داخلی را انجام میدادند. اگر امکان این موضوع را دارید که در طراحی دکوراسیون داخلی ویلای خود از سنگ یا آب در ساختار ویلا به کار ببرید، میتوانی زیبایی و حس طبیعت را به شما هدیه دهد. اگر شما بتوانید یک کف پوش مناسب با سبک دکوراسیون داخلی انتخاب کنید تاثیر بسیار شگفت انگیزی در فضای خانه شما خواهد داشت. اگر بخواهیم یک تعریف جامع و کامل از Interior Design داشته باشیم، میتوانیم بگوییم طراحی داخلی خانه حرفهای چندبعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با سرمایهگذاران پروژه، مدیریت و اجرای طرح است. سبک طراحی: به طور کلی سبک های مختلفی برای طراحی دکوراسیون خانه وجود دارد که برخی از آنها شامل طراحی ایرانی، طراحی مینیمال و طراحی فرانسوی هستند. در این آپارتمان زیبا و کوچک از چند طیف مختلف از رنگ قرمز برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده شده است. ممکن است کاربری شما ویلایی، تجاری یا مسکونی (چه بزرگ و چه کوچک) باشد. زمینش چمن با سطح ناهموار ولی کمارتفاع و دارای یک کلبه کوچک به همراه نیمکتهای مخصوص باشد.

در طراحی دکوراسیون این آپارتمان رنگ قرمز با سایر رنگ ها نظیر قهوه ای و مشکی و قرمز و … پنل شیشه ای که نور را از خود عبور می دهد و پنل چوبی که سایه ظریفی را تشکیل می دهد. شما می توانید با ایده گرفتن از این دکوراسیون ها در منزل خود دکوراسیونی رنگی پر هیجان و متفاوتی را ایجاد کنید. استفاده از فرش قرمز رنگ با سقف سفالی قرمز رنگ فضایی شیک و جذاب را در دکوراسیون اتاق نشیمن ایجاد کرده است. در طراحی دکوراسیون اتاق خواب این آپارتمان از آثار هنری متفاوتی استفاده شده است همچنین نصب چراغ های آویز در فضای اتاق خواب درخششی دلپذیر را ایجاد کرده است. نصب تلویزیون روی دیوار اتاق نشیمن و استفاده از مبلمان با طراحی خاص یکی از انواع ایده های خلاقانه برای خلق دکوراسیونی شیک در فضای اتاق نشیمن است. در حال حاضر برای رنگ کردن قسمت های مختلف ساختمان از رنگ های ضد آب و قابل شستشو استفاده می شود.

در این آپارتمان نیز از رنگ قرمز در قسمت های مختلف استفاده شده است. اما برای داشتن فضایی با استاندارد های عالی سکونت نیاز به همکاری و یا مشورت یک معمار و یا طراح داخلی به شدت احساس می شود. واژه بازسازی ساختمان یکی از واژه های آشنا برای همه افراد در دنیا می باشد. همانطور که پیش از این گفته شد، طراحی داخلی خانه بنا به عوامل متعددی دارای هزینه های متفاوتی می باشد. دکوراسیون های رنگی همیشه جزء یکی از پر طرفدارترین دکوراسیون ها برای طراحی داخلی منزل محسوب می شوند؛ امروزه در اغلب منازل مسکونی برای طراحی دکوراسیون های بخش های مختلف منزل از دکوراسیون های رنگی نظیر دکوراسیون قرمز و دکوراسیون بنفش و … در این مطلب طراحی داخلی دو منزل مسکونی با استفاده از ترکیب رنگ قرمز با رنگ های مختلف را مشاهده خواهید کرد؛ در طراحی دکوراسیون این خانه ها با اینکه از رنگ قرمز استفاده شده است با این وجود ایده هایی برای ترکیب رنگ های مختلف با رنگ قرمز به کار برده شده است که از شدت هیجان رنگ قرمز کاسته شود. علاوه بر این در دوره مصر باستان هم میتوان طراحی داخلی را در ساختمان فرمانروایان مشاهده کرد. این مصالح باعث می شود گرمای محیط اطراف ساختمان با تاخیر بیشتری از بدنه دیوار عبور کرده و به فضای داخلی راه پیدا کند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد طراحی داخلی خانه مسکونی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacıMobil Ödeme bozdurma