اصل ششم ثروتمندسازی: از مصرف آشکار خودداری کنید

دسته‌بندی نشده | No comments

هویج توهم برای ایجاد ثروت ، جذابیت یک سبک زندگی “بهتر ، بهتر ، متفاوت” است.

این اسطوره توسط تبلیغات کارگزاری پر از قایقهای بادبانی ، تعطیلات اروپایی و استراحتگاههای گلف کاملاً مأیوس شده است. مشکل این است که مصرف گرایی باعث می شود منابع محدود شما به سمت سبک زندگی و به دور از ایجاد ثروت هدایت شود.

آنها با همان منابع کمیاب تقاضا می کنند و فقط یک نفر می تواند در این نبرد پیروز شود.

“به دنبال آزادی باشید و اسیر خواسته های خود باشید ، به دنبال نظم و انضباط باشید و آزادی خود را پیدا کنید.”
– فرانک هربرت

واقعیت این است که ثروت نوعی ارضای تأخیر است. سازندگان ثروت با صرف هزینه کمتری از هزینه (در پول ، زمان و انرژی) نسبتاً کم زندگی می کنند ، بنابراین می توانند این اختلاف را برای ارزش بیشتر در آینده سرمایه گذاری کنند.

آنها درک می کنند که خوشبختی ناشی از دامن زدن به مادی ثروت نیست ، زیرا این امر فقط آنها را از تحقق علت عمیق تر که آنها را به سمت موفقیت سوق می دهد ، باز می دارد.

هر روز بین مصرف امروز یا ثروت برای فردا انتخاب می کنید.

تنها راه برای پذیرش رضایت تأخیر به عنوان عملی ترین جایگزین بدون احساس ایثار ، داشتن انگیزه ای عمیق تر از میل شما به سبک زندگی است. اگر علت زندگی شما شیوه زندگی است ، پس از آن مصرف به اولویت تبدیل می شود – ثروت را تا ابد گریزان می کنید.

هفتمین اصل ثروتمندسازی: ساختن محیط های حمایتی
به کتاب مرتبط من مراجعه کنید …
برای بازنشستگی چقدر پول لازم دارم؟
آمازون
کوبو
B&N
کتابهای الکترونیکی
اگر ساختن ثروت آسان بود ، بیشتر افراد به آن دست می یافتند. با این وجود ، تعداد معدودی در دستیابی به آزادی مالی موفق هستند حتی اگر کسی بتواند یک برنامه معقول را برای ثروتمند شدن در کنار هم قرار دهد.

تفاوت عملکرد مداوم ، پایدار و متمرکز است. زندگی جریانی بی پایان از حواس پرتی را فراهم می کند تا برنامه های شما برای ثروت را گشوده کند.

راه حل این است که یک سیستم حمایتی ایجاد کنید که شما را متمرکز نگه دارد ، و به معنای واقعی کلمه شما را به سمت ثروت سوق دهد.

محیط خانوادگی ، روابط ، محیط کار ، عادات مالی ، آداب و رسوم روزمره و موارد دیگر باید به گونه ای پیشگیرانه طراحی شود که به معنای واقعی کلمه شما را با حمایت و تقویت برنامه های خود به سمت ثروت سوق دهد.

شما باید زندگی خود را برای حمایت از یک نتیجه ثروتمند ساختار دهید. این مسیر حداقل مقاومت است.

مربیگری مالی و محصولات آموزشی می تواند به شما در طراحی مجدد زندگی خود برای رسیدن به آزادی مالی کمک کند. شما یا می توانید زندگی روزمره خود را برای رسیدن به اهداف خود هدایت کنید ، یا می توانید منفعلانه اجازه دهید روزهای شما با گزینه های دیگر پر شود.

شما یا نتایج انتخاب شده خود را دریافت می کنید ، یا نتیجه هایی را که به شما داده می شود دریافت می کنید. کدام مسیر را طی خواهید کرد؟

هشتمین اصل ثروتمندسازی: برای ساختن ثروت از اهرم استفاده کنید
اهرم یک اصل موفقیت اساسی است که ثروت را ایجاد می کند. شما نمی توانید با تجارت زمان پول ، ثروتمند شوید و نمی توانید خودتان این کار را انجام دهید.

ایجاد ثروت باعث می شود تا با استفاده از اصول ذیل اهرم زیر ، باهوش تر عمل کنید.

اهرم مالی: پول افراد دیگر به گونه ای که محدود به دفترچه شخصی خود نباشید.
اهرم زمان: زمان سایر افراد به گونه ای که شما به 24 ساعت در روز محدود نمی شوید.
سیستم ها و اهرم های فناوری: سیستم ها و فناوری های افراد دیگر تا بتوانید با تلاش کمتری کار بیشتری را انجام دهید.
اهرم بازاریابی: مجلات ، خبرنامه ها ، نمایش های رادیویی و پایگاه های داده افراد دیگر ، به گونه ای که می توانید بدون هیچ تلاش بیشتر از آنچه برای برقراری ارتباط یک به یک مورد نیاز است ، با میلیون ها نفر ارتباط برقرار کنید.
شبکه اهرم: منابع و ارتباطات افراد دیگر به گونه ای است که می توانید فراتر از خود گسترش دهید.
اهرم دانش: استعدادها ، تخصص ها و تجربه های دیگران به گونه ای که می توانید از دانش بیشتری نسبت به آنچه که تاکنون برخوردار خواهید بود استفاده کنید.
اهرم اجازه می دهد تا با استفاده از منابعی که فراتر از مال شما است ، ثروت بیشتری را نسبت به آنچه که می توانستید کسب کنید. این امکان را به شما می دهد که بدون محدود کردن محدودیت های شخصی خود ، ثروت خود را رشد دهید.

اهرم زنی اصولی است که كسانی را كه با موفقیت ثروت را از كسانی كه نمی توانند به دست آورند ، جدا می كند. این خیلی ساده است

اگر شما از اهرم استفاده نمی کنید ، پس از آن تلاش بیشتری می کنید تا کمتر از آنچه شایسته شماست کسب کنید – و این به شما ثروتمند نمی شود.

نهمین اصل ثروتمندسازی: با ثروت خود مانند یک تجارت رفتار کنید (زیرا اینگونه است)
شما بدون برنامه کاری نمی توانید تجارت بسازید. چرا باید ثروت در ساختمان متفاوت باشد؟

برنامه ثروت خود را بر اساس اصول تجاری اثبات شده که منجر به موفقیت می شود ، طراحی کنید. این اصول شامل مزیت رقابتی ، اهرم ، نگهداری دقیق سوابق و پاسخگویی – فقط برای ذکر چند مورد است.

پول خود را مانند یک تجارت اداره کنید ، زیرا این دقیقاً همان چیزی است که است: یک کسب و کار مدیریت مالی شخصی.

علاوه بر این ، برنامه شخصی سازی ثروت شخصی شما باید ضمن در اختیار داشتن ده فرمان به ثروت ، اصول سرمایه گذاری موفق و موارد دیگر ، مهارت ها ، علاقه ها و منابع بی نظیر شما را در نظر بگیرد.

مرتبط: چرا شما به یک برنامه ثروت نیاز دارید ، نه یک برنامه مالی.

با اتمام موفقیت ، برنامه ثروت شما متناسب با وضعیت بی نظیر زندگی شما خواهد بود ، ضمن آنکه موفقیت موفقیت آمیز را نیز تکریم می کند

منبع : http://jayino.com/blog/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>