ارزش یک گلد پس چقدر است؟

این احتمالاً مهمترین سؤالی است که هر بازیکن این بازی با آن روبرو می شود. این که آیا در موقعیت شما "ارزش" را دا

توسط ATSHNEWS در 25 آبان 1400

این احتمالاً مهمترین سؤالی است که هر بازیکن این بازی با آن روبرو می شود. این که آیا در موقعیت شما "ارزش" را دارد یا نه، 100٪ شخصی خواهد بود،

ارزش گلد پس بسیار بیشتر از سایر معاملات موجود است. اگر اصلاً قصد دارید برای این بازی پول خرج کنید، حتماً آن را برای گلد پس خرج کنید. 180 دلار پاس گلد به مدت 3 سال به راحتی شما را به یک حساب حداکثری می رساند. فقط اگر قصد دارید بیش از 180 دلار خرج کنید، باید هر یک از معاملات دیگر را در نظر بگیرید.

اگر قصد دارید یک حساب بفروشید، گلد پس تنها پس از رسیدن به TH12 بسیار ارزشمند است. با این حال، این زمان ورودی بازیکن را در نظر نمی‌گیرد، که اگر حساب‌های کشاورزی را برای فروش دارید، احتمالاً می‌خواهید آن را به حداقل برسانید. همچنین پوسته ها را اضافه می کند. با این حال، نیاز به تقاضای کافی برای حساب‌های سطح بالا دارد تا بتوانید عرضه خود را جابجا کنید. من واقعاً نمی دانم، من فقط نظریه پردازی می کنم. با این حال، به نظر می رسد بازار سختی برای کسب درآمد زیاد باشد، و پاس های طلا واقعاً می توانند حاشیه سود شما را کاهش دهند.

اگر می‌خواهید به سرعت در بازی پیشرفت کنید، این یک ارزش عالی برای بازیکنان بسیار فعال و یک ارزش باورنکردنی برای بازیکنان معمولی است. اما، اگر نیازی به داشتن حداکثر حساب کاربری ندارید، برای شما بی فایده و هدر دادن پول است. حتی اگر بخواهید به سرعت در بازی پیشرفت کنید، ممکن است چیزهای دیگری در زندگی واقعی وجود داشته باشد که باید در نظر بگیرید. برای بسیاری، ارزش آن را خواهد داشت. برای بسیاری دیگر، چنین نخواهد بود.

امیدوارم از این کاوش در مورد ارزش گلد پس لذت برده باشید و بیشتر توانسته باشید به عنوان یک مزیت از خواندن این راهنما تصمیم مالی روشن و آگاهانه ای در مورد آن بگیرید. اگر دوست دارید افکار و تحلیل‌های بیشتری در مورد CoC ببینید، به مدرسه کلش مستر وی مراجعه کنید و دنبال کنید!

 

 اگرچه اگر قصد دارید پول خرج کنید، بدون شک باید قبل از هر چیز دیگری با یک گلد پس شروع کنید. بله، حتی قبل از معامله کلبه سازنده!

آخرین مطالب