آقا توی دراز مدت تراتل دردسرش کمتره یا توربو؟

یه سری ابزار های ساده میتونه کارتون رو راه بندازه. حالا شما میتونی دریچه گاز را باز کنی یعنی پولک درچه گاز را ببینی بعد موتور را روشن کن از یه نفر کمک بگیر و او ن شخص یک لحظه پدال گاز را تا انتها تخته کنه و شما دریچه گاز را نگاه کن ببین چند درجه باز میشه ایا 90درجه باز میشه یا کند یا 45 درجه باز میشه ؟ دکمه به گونهای طراحی میشود که به راحتی قابل تشخیص باشد و تنها کافی است خلبان و مسافرین از محل و نحوه فشار دادن آن آگاه باشند. وظیفه و عملکرد سنسور دریچه گاز پژو 206 پشت فلزی نظارت بر موقعیت دریچه گاز خودرو است به این ترتیب که به محض فشار پای شما بر روی پدال گاز و باز شدن پولکی دریچه گاز، میزان سوخت انژکتورها توسط سنسور دریچه گاز تنظیم می شود. در صورتيكه راننده پدال ترمز يا كلاچ را فشار دهد و یا سرعت خودرو بیش از 10 کیلومتر از سرعت تنظیم شده کمتر شود، سيستم كروز كنترل قطع شده و بلافاصله كنترل سرعت خودرو در اختيار او قرار مي گيرد. البته مدلی Yeti هم جزو مدل های جذاب این شرکت محسوب میشه و شاید براتون جالب باشه ولی شرکت اکسیال سر همین مدل یعنی SCX با مدل TRX4 از شرکت ترکسس حسابی رقابت دارن و هر سال از مهندسی های خاص و جذاب خودشون توی ماشین کنترلی هاشون استفاده میکنن.

قطعات : موتورها ، ملخها ، ایرفریم یا بدنه ،فرستنده ، کنترلر و هر آن به وسیله ای که به شما اجازه میدهد تا کوادکوپتر خود را از راه دور کنترل کنید و تنظیمات آن را تغییر داده و تنظیم کنید به عنوان قطعات کواد کوپتر تلقی میشود. به مرور می توانید پرواز دقیق تری با کواد کوپتر خود به نمایش بگذارید و خطای کمتری در تعیین موقعیت آن در آسمان داشته باشید.خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد|خرید کوادکوپتر|خرید پهباد مجددا تاکید می کنیم که برای آموزش پرواز بهتر است یک کوادکوپتر ارزان قیمت تهیه کنید تا صدمات ناشی از کنترلی ناشیانه آن برایتان اهمیت چندانی نداشته باشد. Hover : هاور یا شناوری به حالتی از کوادکوپتر می گویند که در آن پهپاد ارتفاع ثابتی از آسمان بدون حرکت قرار گیرد. از طرف دیگر میشود یک موتور جریان مستقیم را با اعمال یک ولتاژ بالاتر وادار نمود که در دور بالاتر وتوان بیشتری کار کند اما این کار عمر مفید موتور را کاهش خواهد داد . در ادامه تا توقف کامل هواپیما ترمزها اعمال شده و پس از آن موتورها خاموش و به مسافران چگونگی باز شدن دربها اعلام میشود. و همچنین با بسته شدنشان در سرعت های بالا باعث کاهش ورود هوای اضافی به درون موتور می شود( تمامی این تنظیمات برای منظم نگه داشتن نسبت هوای ورودی به سوخت ورودی به موتور می باشد.نقص در سیستم های هیدرولیک intake یا نقص در کامپیوتر محاسبه گر و هدایت کننده ی intake باعث برهم خورد نظم حرکتی یا از کار افتادن intake می شود درنتیجه نظم هوای ورودی به موتور برهم می خورد.به عنوان مثال زمانی که هواپیما در حال اجرای مانورهای سنگین هوایی است بواسطه ی کاهش سرعت هواپیما ، intake با باز شدن خودش باعث ورود هوای بیشتری به موتور می شود ، درواقع کمبود هوای ناشی از مانور و سرعت پایین هواپیما با بازشدن intake جبران میکند.در سوی دیگر در پروازهای مستقیم و با سرعت بالا ، intake با بسته شدنش ( بسته شدن نسبت به حالت اولیه ) باعث کاهش ورود هوای اضافی به موتور می شود .

مردم اغلب میگویند که سوپر شارژرها نسبت به توربوشارژرها قابلیت اطمینان بیشتری دارند و این بدان علت است که توربو شارژرها در حرارت بالا کار میکنند و توسط روغن روانکاری میشوند و هرگاه قبل از خنک شد آنها موتور خودرو را خاموش کنند این روغن در معرض حرارت قرار میگیرد و باعث کوتاه شدن عمر کاری توربو شارژر میشود. موتور مزبور در این حالت رفتاری مشابه با اتصال به منبعی با ولتاژ 6 ولت را از خود نشان خواهد داد و در دور وتوان این ولتاژ به کار ادامه خواهد داد. به طور کلی هدرز ( ساده و پیچیده شده ) هزینه ساخت بالاتری نسبت به منیفولد خروج دود دارد و به همین علت است که استفاده از منیفولد ، کماکان ادامه دارد. البته سیستم فرود خودکار قبل از فعال شدن، با یک هشدار صوتی این موضوع را به تراتل خودرو چیست خلبان اعلام میکند. بسیاری از افراد آن را با Oneshot125 فعال می کنند تا نتایج واکنش پذیر تری دریافت کنند. مدattitude : این مد زمانی فعال میشود که جوی استیکها در مرکز خود قرار بگیرند و کوادکوپتر در ارتفاع ثابتی در آسمان بایستد. Pitch: با حرکت استیک سمت راست رادیو کنترل به عقب و جلو می توانید Pitch را تغییر دهید.خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد|خرید کوادکوپتر|خرید پهباد این کار باعث میشود کوادکوپتر شما در آسمان به جلو و عقب حرکت کند.

حضور میکرو پرسسورها و بخش نرم نرم افزاری باعث بریده شدن این ارتباط شد و نرخ تغییرات فرکانسی بخشی مانند اسپید کنترل مستقل از نرخ فرکانس دریافتی گردید. زیرا باتری های Li-Po بسیار به افت ولتاژ حساس هستند و اصولا با این اتفاق کارایی خود را از دست می دهند. شاسی دست ساز .بدنـه.پراید.موتور زانتیـا.وزن800کیلو گرم. Yaw : کافیست رادیو کنترل یک کوادکوپتر را به دست بگیرید و استیک سمت چپ آن را به راست و چپ حرکت دهید تا متوجه مفهوم Yaw شوید.خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد|خرید کوادکوپتر|خرید پهباد این فاکتور با تغییر استیک سمت چپ روی رادیو کنترل به سمت چپ و راست جهت پهپاد را به صورت درجا در آسمان تغییر می دهد. طبق نظر سنجی ها از علاقه مندان و متخصصان دنیای آرسی، دوربین از نظر اهمیت در جایگاه دوم لوازم جانبی یک کوادکوپتر می باشد. این دایوددرمسیر معمولی خروجی از طرف اسپید خللی ایجاد نمیکند اما برای مسیر برگشتی از طرف موتور حالت اتصال کوتاه داشته و جریان خارج شده از موتور را در خود تلف میکند.

ایندکسر

آموزش سئو